reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Słuchaj ja to powiedziałam w ciemno bo kiedyś wagę wyrzuciłam z domu i do tej pory nie kupiłam nowej, więc nie wiem sama czego mogę się po sonie spodziewać. Dowiem się we wtorek u doktora. Ale analizując mój wzrost apetytu też może być różnie. :szok:
 
reklama
O Kropka nurtuje mnie ten sam problem, uwielbiam spać na brzuchu. Staram się tego nie robić ale jak już zasnę to się nie kontroluję i właśnie mam ten sam dylemat, można czy nie ?
 
Witam porannie

Wybaczcie, że Was zaniedbuje ale nie potrafie się udzielać.. Nie wiem czy xz moja kropeczka jest wszystko ok.. Stresuje mnie to już coraz bardziej..
Bardzo prosze Was dziś o kciuki.. Ide na 9 do lekarza.. Jak na złość (zeby nudno nie bylo) moja lekarka we wtorek odwołała wizyte, bo ma urlop i pani kazała przyjść dziś do innego doktorka, który po przeczytaniu komentarzy nie jest zbyt miły, przyjemny i delikatny dla pacjentek.. A wrecz traktuje je jak intruzy.. Jestem przerazona.. Ciekawe czy da mi sklierowanie na USG, bo jeszcze nie mialam zadnego:-:)-( serio powoli się załamuje:-:)-:)-(
 
Basiu trzymam &&& badz dobrej mysli
Kropka zaplacilam 240 zl ale rabatu mialam 5% wiec wszloby bez rabaty z 250 zl z groszami

a powiedzcie mi nigdy nie chorowalam na rozyczke, zaszczepilam sie na nia z jakies 4 lata temu, czy jest koniecznosc wykonywania tych przciwcial rozyczki z krwi, po co sie to robie w ogole?
 
Witam Panie:)Baska trzymam kciuki mocno bardzo, nie stresuj się i nie myśl źle o lekarzu bo uprzedzisz się i będzie Ci trudniej, może się okazać, że znajdziesz z nim wspólny język i będzie super specjalistą i tego Ci życzę:)z tabelki wyszła mi dziewczynka i z poprzednią ciążą też się potwierdziło jest córa;)co do spania na brzuchu to nie jestem pewna...ale sama sypiam bo tak mi wygodnie:( albo wciskam sobie kołdrę pod brzuch bo wtedy jakoś łatwiej mi zasnąć:)ale u nas dziś paskudna pogoda leje jak nie wiem co;/co do badań to różyczka jest bardzo niebezpieczna dla kobiet w ciążyjak szczepiłam córkę to lekarze zawsze tłumaczą, że szczepienia nie gwarantują, że nie zachorujesz ale minimalizują to ryzyko i sprawiają, że choroba ma łagodniejszy przebieg.ja też wydam kupe kasy na badania pewnie a co w sumie musze zrobić?toxo byłam chora, różyczka tez, grupa krwi mam, to wiem, że morfologia, cukier i cytomegalia... coś jeszcze robiłyście?
 
czesc kobieti

U mnie chłop z gorączką na dokładke... wirusa jakiego załapal takze pieknie jest.

Ja koncze sie pakowac i wybywam...
powodzenia dla was...... do sklikania po powrocie..
 
Hej,

Bella u nas jeszcze obowiązkowo HIV, WR i żółtaczki.

Mysiak powodzenia:happy2:

Baska, zgadzam się z Bellą. Nie nastawiaj się od razu sama negatywnie. Najważniejsze żeby lekarz był świetnym specjalistą, żeby był miły może być ale to nie priorytet. Mój był miły i co ???? Zabrakło mu jednak najważniejszego. Na pewno będzie dobrze. Poproś go sama o USg, powiedz mu o swoich niepokojach. Same musimy się upominać o to co chcemy, bo w służbie zdrowia nie można liczyć że ktoś nam coś "da" tak po prostu po ludzku.

Pozdrawiam wszystkie mamy z rana. U mnie od rana ciepło i słonecznie, aż jestem w szoku. Córka pojechała na wycieczkę, synek w końcu w przedszkolu, na tą chwilę liczę się tylko ja i moja śliwka węgierka:-D:-D:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny
Kropka87 Ja tez lubię spać na brzuchu i śpię jeszcze mi nie wystaje wiec zasypiam tak jak mi wygodnie.
A kiedyś mama mi mówiła, że w ostatniej ciąży miała problem z odklejającym się łożyskiem przy tyłozgięciu i lekarz kazał jej dużo leżeć na brzuchu więc nie wydaje mi się żeby było szkodliwe. :-)
mysiak trzymam kciuki za was będzie dobrze :)
 
Do góry