reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

z tego co tu czytam to jak Igg masz na stałym poziomie to oznacza, że zakażenie miało miejsce w przeszłości:)
tak jak pisałam wcześniej z toxo to przechodziłam ten stres tylko, że mnie wysłali do zakaźnego szpitala i tam coś jeszcze mi określili, nie wiem co dokładnie sprawdzę w domu to napisze i wyszło, że stara infekcja. Trzymam kciuki aby to było stare i żeby cytomegalia była ok:) tzn. wyniki:)
 
reklama
Wiecie co znalazłam taki artykuł bo często tu piszecie o bólu brzucha, może to rozwieje wątpliwości

Ból brzucha w ciąży - Ciążowy.pl
Pozdrawiam
 
A tak żeby na wesoło to jeszcze kalkulator płci

Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

Nawiasem mówiąc jak wpisałam dane z poprzednich ciąż to wszystko się potwierdziło.:-D
 
Witam się po kilku dniach nieobecności :-D
Dziękuję za rady w sprawie kaszlu. Dzisiaj byłam u lekarza rodzinnego i... mam mocne zapalenie krtani (od tego też kaszel). Dostałam L4 do piątku. Mam robić inhalacje z wody i soli. Niestety dostałam też Duomox, który niby jest bezpieczny, ale i tak się boję go brać. Lekarka mówiła, że najgorsze są pierwsze tygodnie, a 11 już takiego ryzyka nie ma, więc mam nadzieję, że będzie ok.

mysliscie ze nasz podniesiony puls z nerwow ma wplyw na puls fasolki ze tez jest wyzszy?

Pewnie trochę tak, ale w ciąży puls jest podwyższony, ze względu na obciążenie organizmu, zwłaszcza w II, a potem w III trymestrze.

Wlasnie wstawiłam pranie i pakuje torbe Asi do babci i moją do szpitala...
Mysiak trzymam mocnooo kciuki, żeby wszystko było ok :tak::tak:

M@linka, Mila83 witajcie :-D

MAMAAGA4 ja na początku miałam nerwa na wszystko i wszystkich :tak:, teraz mi trochę minęło.
Przykro mi z powodu Twojego synka :-(. Tak jak dziewczyny pisały ludzie nie potrafią o takich rzeczach rozmawiać, więc pewnie temu znajomi nic nie mówią. Myślę, że Twój synek czuwa z góry nad fasolką i na pewno będzie wszystko dobrze :tak:


A tak żeby na wesoło to jeszcze kalkulator płci

Kalkulator płci dziecka - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

Nawiasem mówiąc jak wpisałam dane z poprzednich ciąż to wszystko się potwierdziło.:-D
U mnie córcia się potwierdziła, a teraz wychodzi facecik :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny

poczytalam ale nie napisze duzo, jutro mam wizyte , strasznie sie boje, mam złe przeczucia , jeszcze 13 jutro:zawstydzona/y:

mysiak trzymam kciuki!! napewno bedzie dobrze !
polka przykro mi...:-(
mamaaga4 u mnie tez sie sprawdził kalkulator, wg niego teraz tez powinien byc chlopiec :tak:

buzka, dziewczyny ;)
 
Dziewczyny jaka ulga... opis w wizytach :)

Toxo i cyto klasa IGG - to klasa czy sie miało tą chorobę. Jeśli tak, to organizm nabył już przeciwciała i już się nie zachoruje. Jednak, to niebezpieczne choroby, dlatego, że mimo, że rok temu robiłam je (są strasznie drogie za każdą klase osobno się płaci), to chyba zdecyduje sie zrobić jeszcze raz...

Jednak jeśli się ma którąś z tych chorób, to w ciąży podaje się antybiotyki i jest w 100% do wyleczenia we wczesnym stadium. Gorzej jak się dowie kobieta późno.
 
reklama
Na toxoplazmoze podaje sie antybiotyk, a niestety cytomegalia nie jest leczona w ciąży gdyz leki przeciwwirusowe mogą wiecej zaszkodzic dziecku niz sam wirus.

Kropeczko piekny dzidek... jeszcze raz wielkie gratulacje..
 
Do góry