reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Czarni mi lekarz mówił żeby teraz jeszcze się nie martwić że mała nie jest przekręcona.. jeszcze ma czas i mówił że czasami się nawet zdarza że jakimś cudem niedługo przed porodem może pozycję zmienić więc trzeba być dobrej myśli.. ja znowu czuję kopniaki dosłownie wszedzie.. chyba na judo córkę zapiszę bo ma szanse na sukcesy :-D:-D:-D a co do fryzurki to na bank super wyglądasz tylko pewnie jeszcze przyzwyczaić się nie możesz ;-) i smacznego śniadanka ;-)
natal84 jeżeli czułaś się niekomfortowo to w 100% jest trafna decyzja!!! jeżeli bałaś się o maleństwo to tym bardziej jeszcze dochodził z tym związany stres.. na prawko masz jeszcze dużo czasu więc na pewno wrócisz i zdasz bo będziesz miała motywację żeby dla dzidzi zdać i heeeja w podróze autkiem;-) będzie dobrze i nie żałuj decyzji :-)
magda z uk strasznie mi przykro.. najgorzej że nie wiadomo co dziecku jest :-( bo jak człowiek wie to poda lekarstwo i po problemie a tu nawet nie wiadomo na co te leki podawać.. nie wiem co u Was jest ale u mnie niezawodny jest lek smacta.. pomaga zawsze.. tylko nie jestem pewna od jakiego wieku można podawać.. i nie jest to lek na jelitówkę ale na wymioty ogólnie i bardzo fajnie wycisza organizm także może macie w aptece coś podobnego. 3mam kciuki żeby sie polepszyło!
januarka oby z tym cukrem się unormowało bo na wizycie rzeczywiście kiepsko może być :-(
alicja32 to pewnie rzadko tu będziesz zaglądała - ale masz rację naciesz się póki masz go na tak długo dla siebie :-)
indziorka kuruj się a dla pocieszenia powiem że mnie też coś bierze a noc to po prostu koszmar.. w nocy to najchętniej bym się nie kładła spać bo wtedy się jazda zaczyna..
M@linka u mnie też remont i już sił nie mam- wyrzuciłam już tyle rzeczy a mam wrażenie że dalej wszedzie bałagan nie z tej ziemi..

A u mnie jakaś masakra.. śpię w nocy po 4 godziny bo więcej nie da rady.. ciąglę łapią mnie skurcze nóg, dodatkowo drętwieją mi wszystkie kończyny.. żadnej pozycji nie mogę do spania złapać.. aa no i chyba prawy jajnik mnie kłuje - jak oczywiście jest dalej na swoim miejscu :-D dobrze że chociaż wam mogę się pożalić bo jakoś w domu nie chcę użalać się nad sobą.. ale damy radę :-) jeszcze tylko 3 miesiące a w sumie to 2,5 :-) zaraz zaczną się bombki w sklepach więc humor bedzie lepszy i samopoczucie też :-) ja wczoraj robiłam pierwsze podejście do wyceny szafy pod zabudowę.. trochę się przeraziłam cenami ale wszędzie tak jest więc to chyba norma.. ja zaraz biorę się za zupkę jarzynową bo jak już pisałam wczoraj kupiłam całą siatę brukselki :-D buziaki mamusie i do zobaczenia później!
 
reklama
hej dziewczyny

ja jednyk okiem tylko przelecialam co naskrobalyscie, rozłozyło mnie totalnie, leże i kwicze :(( mam mega katar, kaszel, ból zatok i głowy, w nocy spac nie mogłam bo zle mi sie oddychało takze ledwo zyje...:( czekam az mąż wróci z wyjazdu bo juz nie daje rady...

magda doczytalam o nelci, daj znac co nia...

buziaki dziewczyny, wybaczcie ze ja wpadam jak po ogien ale naprawde ledwo zyje...
 
Caroline ja też miałam straszny problem z skurczami i gin polecił mi magneB6 dwa razy dziennie po jednej i skurcze odpuściły mi bardzo pomogło
Marzena zdrowia życzę. Powiedz zastanawiałas sie już nad porodem czy koszalin czy kołobrzeg?
 
Czarni ja Koszalin zdecydowanie, tu moj gin pracuje i położna która znam także nie wybieram się nigdzie dalej.... a nie wiesz czy w Kołobrzegu daja znieczulenie? Bo jak daja to jednak wybieram Kołobrzeg hehe:-D
 
caroline - ja biore dwa razy dziennie po dwie tabletki SlowMag - i jest ok...lekarka mi kazala brac..polecam
marzenixx - zdrówka!! ja tez to przezywalam 2tyg temu..koszmar...wygrzewaj sie kochana a bedzie dobrze
 
Dzieki serdeczne dziewczyny za poparcie!!!
Afia- gdybym miala na 12 tak jak ty to tez bym nie zrezygnowala, a ja mam caly listopad jezdzic i pod koniec dopiero mnie zarejstruje na ecxamin, ktory mial by byc moze za tydzien lub dwa... a niestety z tygodnia na tydzien z przodu przybywa. Do 25.5 mam czas, wiec tak jak dziewczyny pisza, lepsze samopoczucie, bez rozkojarzenia i dam rade!! A tobie powodzenia zycze na examinie!!!
Indziorka- ja mam rachunki za prawko i nie chce ich liczyc bo sie przewroce, za kazda gdz. jazdy place 38eu, a juz spory czas to sie ciagnie, troche wina mojej instruktorki, bo akurat jej maz mial wypadek kiedy zaczelam u nich jezdzic , jest sparalizowany i ona nie mogla ze mna jedzdzic np. 4 razy w tyg. po 2-3 gdz. tylko bylo 2-3 razy , a czasem nawet 1 ! no nic naprawde pech z tym cholernym prawkiem jak nie wiem .
Wierze ze ciezko ci na studiach, ja jak bym miala teraz jakies kolo pisac czy cos to nie dala bym rady, naprawde czasem sie czuje jak totalny bezmozg!!!! :tak: 'Sluchaj swojego organizmu , on wie najlepiej !!!
Ja z kawa sie zegnam , ta jak na poczatku ciazy nie moglam nawet przelknac , teraz mam to samo, nawet cola nie smakuje jak cola, wogole czy wy tez macie takie wrazenie ze troszke wracaja objawy z poczatkow ciazy?? cale szczescie narazie bez wymiotu!! chociaz ostatnio jak zjadlam ananasa to tak bylo..
Magda- trzymaj sie cieplo , wytrwalosci i zdrowka dla coreczki!! , moze to jakis wirus, moj brat w pl. tez tak ostatnio mial ze tylko wymiotowal, przyniosl ze szkoly jakies paskudztwo!, Mam nadzieje ze bedzie dobrze!! :****
Milego dnia dziewczynki!!!!! ( co dzis gotujecie??? bo ja mam czarna dziure w mozgu i pomyslu brak!! )
 
Hej dziewczyny
confused8gj.gif


Ledwo widzę na oczy, ale jakoś się trzymam. Nocka spędzona na czuwaniu. Dwa razy Nika wymiotowała. Od 2 w nocy spała, ale tylko ona, bo ja czekałam na kolejną akcję. Odwodniona jest na maksa. Nie sikała od wczorajszego popołudnia. Byłyśmy u lekarza i mam do 16 złapać mocz, a później przyjść z powrotem. Najgorsze,że ona już siedzi na nocniku 3 godzinę, pije kolejny kubeczek wody i dalej nie sika. Mówi, że siku ją boli
unhappy.gif
No nic. Mamy kilka godzin, więc mam nadzieję, że zrobi. Jak nic w moczu nie wyjdzie, to ja się chyba zastrzelę
nerd6bs.gif


Dziękuje wszystkim za słowa otuchy:happy: To na prawdę sił dodaje, kiedy człowiek wie, że tyle osób mu dobrze życzy:tak: Jesteście kochane:**
 
Marzena nie wiem nic o znieczuleniu ja nadal nie wiem jestem przerażona naszym szpitalem ale też nie chce leżeć w szpitalu by urodzić w kołobrzegu a tym bardziej ciekawe jak teraz będzie wyglądała akcja porodowa i czy zdołam tam dojechać eh...
Madzia o jej biedne dziecko ale zdecydowanie napoje gazowane powinny pomoc trzymaj sie kochana
 
reklama
Cześć dziewuszki :tak:

Ja właśnie tyle co usiadłam na dupsko w domciu.
Od rana w biegu. Na 10 byłam zawieść mojego psiaka Alvinka do psiego fryzjera, bo on ma naturalne włoski :tak:
Potem pojechałam do carrefour po zakupki i upolowałam laczki do szpitala za: 5,99zł :-D w gazetce wypatrzyłam.
W drodze powrotnej zachaczyłam o targowisko i zakupki w Biedronce zrobiłam i co najważniejsze kupiłam ładne znicze na jutro, na groby bliskich.
Do domciu zlądowałam z obstrzyżonym psiakiem o godz. 13:30.
Więc zabrałam się za obiadek, ugotowałam zupkę, którą nazywamy w domu: KLOPSÓWKĘ, jak sama nazwa z klopsiakmi gotowanymi, czosnkiem i lekko octu się daje do smaku i warzywka...jest pyszna ;-)


Teraz was podczytuję.
Czarni gratulacje nowej fryzurki.
Natal84 prawko na pewno zrobisz jak urodzisz dzidziulka.
Magda_z_uk ostatnio wszystko pod górkę u was ze zdrówkiem dziewczynek i twoim, ale ja życzę wam z całego serducha, aby wszystko się unormowało. I z pewnością jutro będzie lepiej. Trzymaj się kochana i wytrwałości.
Marzenixx zdrówka życzę i proponuję pić duże ilości wody z cytrynką.
Ważne, abyś piła dużo płynów.
-caroline- mnie skurcze też łapały, ale doktórka zapisała mi aspargin: potas z magnezem, które zażywam 3 razy dziennie i czuję się o wiele lepiej. Biorę te tabletki już ponad 3 tygodnie i jest mega poprawa. Więc polecam.


Mykam z psiakiem na spacerek odezwę się później.
Buziaki :*
 
Do góry