reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Witam kochane, u mnie znowu zanosi się na letni dzień. Pogoda wymarzona. Pójdę później z młodym na orlika niech pobiega za piłką a ja przy okazji się dotlenię. Wczoraj byliśmy w lesie na grzybkach. Las super, grzybki troche mniej ale tez się dotleniłam. A teraz siedziałam od rana w necie w poszukiwaniu jkiś fajnych rzeczy dla mojej Lili bo jak przeczytałam że macie już tyle wszystkiego nakupione to trochę pozazdrościłam Wam i się chociaz przyczaję. Ostatnia rzecz jaką ostatnio kupiłam to w okazyjnej cenie pościel niby do kołyski ale mi te rozmiary pasują bo zwykła kołderka do łóżeczka jest tak duża jak łóżeczko i dla maluszka jest zbędna a w tym komplecie jest mniejsza

E552 Zestaw pościeli Julius Zollner 5310010011 (2706891428) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I jeszcze bardzo podoba mi się poniższy leżaczek, ale to ewentualny zakup nie na teraz
FISHER PRICE Leżaczek Fotelik RÓŻOWY + KUBUŚ P (2715162857) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I tak w ogóle to muszę zrobić sobie listę co mam i co trzeba koniecznie przed porodem dokupić. Ale w tym celu muszę przejżeć kartony a chęci brak.

Dobra, spadam z kanapy. Muszę umyć swoje straszne włosy i przejść się do Biedronki. Pozdrawiam więc i życzę miłej niedzieli.
 
Hej stycznióweczki ;-)

I kolejny dzionek przed nami: niedziela.
Czas zasuwa niesamowicie.
Ja posprzątałam mieszkanko, zrobiłam pranie i teraz czekam na siostrę i szwagra, bo mają wpaść na kawkę.
U nas straszna mgła w Bydgoszczy niczym mleko.
Powiem wam, że dostałam od znajomej kilka fajnych zabawek dla synusia.
I extra koszulę - rozmiar: 62 z H&M bialusią z długim rękawem:tak:


MAMAAGA4 śliczna pościel i leżaczek dla dziewczynki extra.
aliaolio na ból gardła...płucz ciepłą wodą z solą.
 
Ostatnia edycja:
Biłkabdg dzięki ale właśnie jak przeczytałam Twój post na temet zakupów to mnie olśniło, że u mnie z tym marnie:-D:-DZmobilizowałaś mnie trochę bo ja cały czas sobie wmawiam że jeszcze jest czas, ale on szybko zleci. Także jeszcze raz dzięki.
 
natal84 no to nie jestes sama ja wstalam po 2 a zasnelam ok6 i znow okolo 8 pobudka,od poczatku ciazy wstaje nie pozniej jak 7 ale chwilowo pobudki w srodku nicy preszly a teraz znow wracaja buuuuu, jeden plus jestem wyspana, ale to sie robi meczace psychicznie :/ W nocy zas wbijam sobie do glowy glupoty i mysle niepotrzebnie :/ Ale juz nie duzo nam zostalo tak wytzrymamy :)
mamaaga4 tez wlasnie dzisiaj ogladalam lezaczki, ale z zakupem musimy poczekac (finansow brak :/) ;) Ale rowniez wybralismy wiec przesylam linka. Ten twoj jest przesliczny jak nie lubie rozu tak ten mi sie podoba :) A to nasz wybor:
BRIGHT STARTS USPOKAJAJĄCA HUSTAWKA LEZACZEK 7192 (2693127417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Ide sie wykapac ciepla herbatka i spac bo zaczynam byc zmeczona, pewnie zas wstane w nocy :/
 
Januarka dzięki. Huśtawka tórą upatrzyłaś jak budyń z cukiereczkami. Śliczna do schrupania. Ja jednak nie chcę huśtawki tylko leżaczek.:-)Gdyby nie to to może bym się skusiła:-)
 
Ale zwariowany dzień!

Dziś raniutko synek obudził nas o 5:45! To jakaś masakra - dla mnie to normalnie środek nocy ;p;p Ale cóż było robić wstaliśmy i od razu śniadanko :)

Później zawiozłam męża na jakieś szkolenie a sama z Kajtkiem pojechałam po kartony i farby do castoramy, bo jutro zaczynamy urządzanie pokoju dla dzieciaków :) Udało się kupić wszystko co trzeba :)

Wracając odebrałam męża bo okazało się że dziś już kończył i miał tylko egzamin więc wybraliśmy się do parku na spacer i w drodze zapragnełam kanapki ze stacji benzynowej no wiecie taki trójkącik. Nigdy ich nie lubiłam a tu po prostu nagle taka ochota że musiałam ją zjeść i jak wysiadałam z auta to przytrzasnełam sobie palec (kciuka) drzwiami:/ dosłownie one się zamknęły a palec został :/ od razu cały zsiniał i spuchł masakrycznie. No ale starałam się być twarda i pojechaliśmy na ten spacer, później jeszcze na obiad do hinduskiej restauracji i na jeszcze jeden space i przed 19 wróciliśmy dopiero do domu.

Teraz strasznie boli, paznokieć zejdzie mi na bank. Obawiam się że palex jest zmiażdżony, albo nawet paliczek połamany. Podjechałam w między czasie na pogotowie ale była kolejka chyba na 3 godziny i okazało się że ciężarne pierwszeństwa nie mają więc zrezygnowałam.

Leczę się altacetem i paracetamolem, oczywiście wcześniej zadzwoniłam do ginekologa zapytać się co mogę a czego nie ;p
 
I już wieczór nastał :tak:
Koniec weekendziku i jutro nasi mężczyźni do pracy, a ja z bąbelkiem w brzusiu będziemy słodko śpiochać ile wlezie ;-) hihi:happy:

Sylvanas współczuje bólu i opulchizny przyczaśniętego paluszka.
aninek stycznióweczki w weekendzik nam gdzieś wyparowały :confused: mało nas tu :laugh2: ale jutro znowu nie nadrobimy, bo jak się wszystkie pojawią to będzie nas pełno i gwarno :happy:
MAMAAGA4 czyli moja lista uświadomiła Cię, że to jeszcze troszku i szybko zleciało, bo dzidziusie będą z nami :-p
januarka huśtawka extra; mi też się z tej serii podobają.
Tzw ślimaczek z BRIGHT STARS ;-)
 
reklama
hejka

jakoś przez weekend nie miałam weny, zaglądałam na troszke ale zaraz coś mnie od lapka odrywało:zawstydzona/y:i tak jakos zleciało. Dziś upiekłam znów drożdżowe, pachnie w całym domku:-) M dostał wczoraj list i niestety ale do tamtej pracy go nie wzieli, niby napisane że kogoś mieli kto lepiej pasował, no cóż trudno, troche przykro było ale żyje się dalej, na razie będzie robił tu gdzie teraz, póki co jutro nie idzie do pracy więc znó telefon z rana go czeka:baffled:
dzisiaj już nie mam szans doczytać bo zaraz M włącza ponagrywane seriale i potem do łóżeczka się położymy:)
dobranoc:))
 
Do góry