reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Milusia dziękuję Ci;* trzymasz mnie przy życiu:)
za 2 dni zaczynam 8 więc może jakoś dam radę, może już tą kulminację mam za sobą i chociaż przez ten 8 tydzień nie będzie gorzej:)
 
reklama
Milusia to ja trzymam za Ciebie w sobotę, a Ty za mnie jutro i w przyszły czwartek, co? :-)
Już się nie moge doczekać, aż zobaczę jak się rusza i filmik dostanę, jej... :tak: I może jak ostatnio zasugeruje już dyskretnie płeć. :tak:

Ja dopochwowo miałam do 12tc i teraz pewnie tez tak będzie. Na prenatalnych robi przez brzuch i wszystko super widać :-)
 
Ja za was wszytskie trzymam kciuki !!!!!! :-)

Miusia może i masz racje z tymi badaniami... Zobaczę jeszcze co i jak z tym zrobię.

Jak pytałam kiedy płeć, to powiedział, że postaramy sie w 12 tyg na prenatalnych, a jak nie to w 15 już na pewno na 4d go poobracamy :) Mówił też, że chłopaki lubią świecić siusiakami i łatwiej poznać :)
 
Kropka coś w tym jest, w 20tc na prenatalnych synek w pierwszej sekundzie sisiorka pokazał. :p
W 12tc lekarz mówił mi, że między nóżkami jest taka kreseczka, jeśli idzie do góry 45st. to na chłopca, a jak w dół to na dziewczynkę. :) I jak to powiedział - taka luźna sugestia, że będzie chłopczyk hehe. :)
 
milusia mam nadzieję, że to co mówisz się sprawdzi i po 9 tygodniu już tylko lepiej będzie... ja jutro zaczynam 10 tc a mdłościom zdaje się nie ma końca :(
 
Gizmowa oj będę zaciskać i czekać na jakieś zdjęcia lub filmik wrzucony przez yt:) musi być wszystko oki;)

Kropeczka no ja dzisiaj za naprawdę niezbędne rzeczy zapłaciłam 80 zł i to wystarcza, jeszcze muszę do lekarza rodzinnego skoczyć po skierowanie na badanie grupy krwi plus antygen bo z zeszłej ciązy został w szpitalu, a za każdym razem muszą mieć na papierze.....więc nie byłam aż taka szalona z badaniami jak 2 lata temu kiedy zostawiłam w laboratorium 380 zł. teraz wolę mieć pieniążki na synusia i jemu coś kupić.....

Gizmowa najepsze to to, że u mnie lekarz w 8tc (jak byłam ostatnio) powiedział: będzie chłopak, a ja w szoku, że co on, przecież jeszcze nie ma narządów itp., ale podobno "super specjaliści" widzą wielkość pęcherzyka płciowego, który u chłopców jest większy.............

Mila83 zobaczysz, że to minie, u mnie tez nie jest jakoś superancko, ale da się zyć, funkcjonować, jeść z apetytem, a nie z konieczności......
 
Gizmowajesli masz cierpliwosc :) to wyjasniej mi jeszcze na czym to prenatalne badanie polega, lekarz mierzy ta przeziernosc karkowa i nosek chyba i cos jeszcze? w sensie rozni sie to czyms jeszcze od normalnej wizyty usg ktore do tej ory mialysmy? i na czym to badanie genetyczne polega i czy je sie obowiazkowo robi czy jak bo cos zielona jestem w tym temaci
 
Wróciłam i dalej jestem w podlym nastroju ale to na innym wątku..;-)

Dzięki za kciuki..

Bella, MamaAga ja wiem, że nie można na to patrzeć ale wiele się nie pomylia,.. Na szczescie zapisałam się do mojej pani doktor na 27 lipca:szok::szok: niby polozna powiedziała, że moge wtedy spokojnie tak pozno przyjsc ale mi się nie wydaje, żeby to bylo ok.. Wiec musze sie teraz gdzies zapisac na poczatek lipca..

Kropka co do plci to coś w tym jest.. Moja lena pokjazała się dopiero w 32 tc:szok::-D:-D co gin chcial zobaczyc to byla plecami odwrocna:-D
 
Hej Dziewczyny.

Trzymam kciuki za Wasze wizyty. Ja w poniedziałek miałam spotkanie z położną. Trwało to ponad godzinę. Czekam teraz na termin usg, pewnie za ok 2 tyg. Wczoraj zrobiłam badania krwi i moczu, zobaczymy co wyjdzie.
Ogólnie coś sałbo się czuję, mdłości od rana już 3 dzień z rzędu, zawroty głowy i zadyszka. Mam nadzieję, że to dobry znak mimo wszystko.

ada: Położna mówiła, że brązowe i niewielkie plamienia mogą się zdarzać nawet do 15 tc i nie trzeba się tym martwić. Dopiero żywa krew z bólami brzucha to zły znak. Także nie martw się.

Pozdrawiam Was wszystkie, czytam na bierząco i na leżąco :)
 
reklama
u mnie Iza pokazała się w 20tc ale to tak, że gin stwierdził, że rzadko któreś dziecko tak się do zdjęcia wystawia;))
jak pytałam w 12tc to wyśmiał mnie, że za wcześnie hehe
ciekawe jak będzie tym razem:)
 
Do góry