reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

HEj kochane witam się, już pobrali mi krew, ale sklerozę mam bo nie wykonałam WR - echhhh zrobię za jakieś 2 tyg, przecież nie będę biegać co 2 dni..............., bo krwi pobierają tyle samo, żeby z odczynnikiem skrzepnięcia dobrze reagowała, nie może być mniej..........

Do wizytki 2 dni..............

Baśka - kciukolce, musi być dobrze, zamelduj się po wizytce, zobaczysz już niedługo denne nastroje CI miną, ja też tak miałam, dół, irytacja, jejku szkoda pisać........

Ściskam wszystkie
 
reklama
hej Kobitki :) kurcze ale u nas leje, niesamowicie, tak mi się nie chciało wstawać nie mówiąc już o wyjściu z domu... ech tak się zakopać pod kocyk :)))
Wczoraj kibicowaliśmy, śmialiśmy się, że maleństwo będzie sportowcem w pierwszych dniach życia jeździł w rajdzie samochodowym, teraz na meczu ;))))
w piątek wizyta. Mam nadzieję, że wszystko ok.
Miłego dnia :)
 
Mysiak trzymam kciuki :*

Milusia a jak Twoje mdłości? wczoraj jeszcze wróciły czy to jednorazowy wybryk był?

hhmm WR faktycznie robiłam w pierwszej ciąży ale HIV nie robiłam, żółtaczki też chyba nie aż sprawdzę;/

ja jutro mam wizytę i już zaczynam się niepokoić...
 
hejka

ja jestem w złym humorze, przedwczoraj zobaczyłam taką ciemnobrązową wydzieline na majtkach:szok:tylko troszke dosłownie ale sie wystraszyłam, wczoraj tez troche było, najlepsze jest że przed pracą nic a jak w pracy do toalety poszłam to zobaczyłam:-:)-(jutro mam spotkanie z położną więc jej to powiem, poszłabym wcześniej do lekarza ale jakby coś się działo to i tak fasolki nie uratuja ani zwolnienia z pracy mi nie dadzą, ech oby to nic złego nie było:(((( chyba będę musiała wcześniej w pracy powiedzieć, to może chociaz nie będę musiała nosić....

ja tez wczesniej lubiłam spać na brzuchu ale teraz juz mi nie wygodnie:p

w dodatku od 3 dni licznik gazowy nam szaleje i gaz odcina:wściekła/y:więc nawet pozmywać ani ugotować się normalnie nie da, wczoraj naprawili dwa razy a dziś ma ktoś przyjechać miedzy 9-12...... brak słów....
dobrze że już w piątek odbieramy klucze, w przyszłą sobote przeprowadzka , normalnie doczekać się nie mogę:p
 
Dzwoniłam do mojego labolatorium i takie ceny mi podali moich badań:
-morfologia - 10 zł
-mocz -10zł
-glukoza - 7 zł
- hbs - 26 zł
- WR - 8 zł
- toxoplzamoza -dwie klasy łącznie 52 zł
-cytomegalia - dwie klasy łącznie 64 zł
Czyli ok 180 zł za wszystko

Dziewczyny powiedzcie mi od kiedy usg przez powłoki brzuszne jest robione? Ja idę teraz na wizytę w 12 tygodniu, w tym na genetyczne, więc już chyba zrobi przez brzuch

Kurde zaniedługo idę na egzamin. Już 2 razy byłam w toalecie, nie derwuje sie tylko trochę spięta jestem, ale wzdęcia mi zeszły :p
 
Kropeczka ja cytomegalii nie robię - bez sensu moim zdaniem, nie da się nic z tym zrobić....., a kasiorki mi troszkę szkoda...., odnośnie USG to u mnie ginek tak do 20 tc zawsze robił dowcipnie bo wszystko pieknie widać.
Ostatnio jak byłam to robił dopochwowo i przez powłoki bo sobie jeszcze nery pooglądał i wątrobę i coś tam jeszcze....
 
M@linka, trzymam za Ciebie kciuki, teraz się uda!!!
Mamaaga4 ja mam przeciwciała na cytomegalię i różyczkę, a dowiedziałam się o tym, po wynikach synka po urodzeniu. Zanim mi ktos wyjaśnił o co chodzi to umeirałam ze stresu, że jestem nosicielką....

Wg kalkulatora (gdzie synek się zgadza) teraz będzie córa :)

Ja mam dziewczyny 0,kg na plusie na chwilę obecną.

Kropka, można spać na brzuchu :)

Basiu kciuki trzymałam :*

Jak ja się cieszę, że te najgorsze dolegliwości minęły, naprawdę. Smaki czy częste sikanie nie są w ogóle uciążliwe.
Jutro o 19 mam wizytę, a za tydzień prenatalne! Nie mogę się doczekać :)

Jutro zaczynam 12tc a synek kończy 8 miesięcy - dobry dzień :)
 
Zazdroszczę Wam, że już Wam mdłości mijają, mnie dopadło takie zmęczenie teraz, że nie mogę usiedzieć na krześle, normalnie zasypiam.

co do USG to mi w pierwszej ciąży to między 11-14 tygodniem robił przez brzuszek, powiedział, że jak nie będzie dobrze widać przez brzuch to zrobi dopochwowo ale udało się.
 
reklama
Gizmowa kciuki za wizytkę, ja to prenatalne mam właśnie w sobotę....

Bella83 bądź pozytywnej myśli do 9tc jest najgorzej, a po 9 tc, mam wrażenie, że z każdym dniem lepiej.....
 
Do góry