reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Bakalia - też czytałam o tych skurczach. :) Skurcze braxtona -hicksa mam od jakiegoś czasu. To takie uczucie, jakby Ci nagle macica stężała. Trochę zabawne odczucie - mi się kojarzy z szybkim zamarzaniem czegoś. Tyle, że bez zimna.

Asteria - mi z usg też wyszedł dziesiąty stycznia :)
 
reklama
co do wyprawki ja nie jestem przesądna, jutro odbieram mebelki i będę miała miejsce gdzie chować co kupię, czekam z niecierpliwością na pensje to kupię: kilka ciuszków jeszcze, ochraniacz do łożeczka, baldachim, beciki, przescieradła, ręczniki, dla siebie podkłady etc
w następnym wózek, i w następnym dla siebie bieliznę do karmienia, piżamki do karmienia, kosmetyki dla Synusia i monitor oddechu i jeszcze w nastepnym to co będzie brakowało

a i w przyszłym miesiącu kupie jakiąś księgę bajek i baśni i zacznę czytać brzuszkowi:-)
 
wrocilam ze spaceru, jeszcze jak przebieralam pieluche to mnie mala oblala cieplym moczem:baffled:

no ja skurcze przepowiadajace mam chyba od 21 tygodnia i zdecydowanie silniejsze niz w poprzedniej ciazy, pytalam o to gin i powiedziala, ze normalne, na szczescie moze 2 razy na dzien mi sie przytrafiaja do tego gdy sobie za duzo pomysle lub cos z meze zrobie:laugh2:;-)

Asteria, to fajnie, ze tak szybko udalo Ci sie zalatwic wszystko, grunt to miec przygotowane i sie o nic nie martwic
 
strzyga co za porównanie ;-)
livastrid miła niespodzianka ;D

ja ostatnio znalazłam sklep specjalnie z bielizną dla kobiet karmiących piersią u siebie w mieście, więc chyba tam zaopatrzę się w stanik bo ceny przystępne i sam stanik ładnie zrobiony ;-)

asteria ty to obrotna kobieta ;-) ja muszę umyć, bo proszą o to! ale poczekam jak pomalujemy ściany czyli za jakieś dwa - trzy tyg.
 
Bakalia: pierwszy raz od 3 tyg mam czas na to zeby cos w domu zrobic... :) wiec próbuje jak najwiecej nadrobic;)

Zaproszenie tez juz skonczyłam;) tylko nie mam aparatu zeby wam pokazac efekt koncowy...;/ stwierdzilam ze musza być proste i zeby raz dwa je zrobic... i chyba sie udalo;)
imgres


thumb.php
na tym sie opierałam;)
 
Ostatnia edycja:
jeju Asteria nudzisz sie to mozesz jeszcze u mnie okna umyc;-) mn tez powiedziala, ze do 10 razy dziennie

bakaalia dzieki za taka niespodzianke, ale zdarzylo jej sie to od poczatku 4 raz, wiec nie tak zle, tyle, ze teraz mi tez sie chcialo do lazienki a ta z premedytacja jeszcze sie do mnie usmiechnela jak sikala
 
asteria ja pomimo że mogłabym się wziąć za mycie to mi się tak nie chce, że ograniczam się do gotowania i sprzątania w pokoju, by można było wejść ;)

livastrid
hehe, to nieźle mała spryciula uśmiechem łagodzi sytuacje ;-)
 
reklama
Do góry