reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Witam ja tylko na moment wpadam sie pochwalic ze zaklepany juz termin "naszego" ślubu:D 15 czerwiec:D:D
Nadia rosnie jak na drozdzach:D minus taki nie chce nic mowic:p
 
my po bilansie
mamy 14 ,5 kilo i 93 cm :-)

ropki już brak w oczach...

katka, zacznie mówić aż będziesz mieć dość :-D


mojemu to się buzia nie zamka, nie wiem czy jest jakaś rzecz której nie umie powiedzieć

jestem dumna , taki był chory a teraz wszystko tak fajnie się układa
 
katka, moja Tośka w ogóle nie mówi, tzn. mówi wszystko, ale w swoim języku, nazywa rzeczy po swojemu, ale nie składa zdań, etc. :) Więc spokojnie :)

Tośka miała 3 lutego 93cm wzrostu i 13,5kg :)
 
U nas tak jak u Nulini jesli chodzi o mowienie...
a po bilansie 13,5kg i 86 cm...Bartus kurdupelek jak narazie;-)
 
ale rosną te dzieciaki....

a takie to małe było:-)
mój jest chwalony przez Pani że w żłobku taki grzeczny, wszystko je, ładnie śpi , włącza się do zabaw a w domu szatanek -
powie ci " nie wojno bić mamusi, mamusie boji" i zawsze po takim tekście dostaję plaskacza :sorry2:
już praktycznie wiem kiedy chce mnie zbić, i asekurację włączam:-D


a jak wasze dzieci śpią w nocy ?
budzą się?
 
Michał się budzi raz przynajmniej ale solidnie, zawsze mam w pobliżu kubek z wodą.
łazi po domu, płacze, muszę wstawać do niego, wtedy jest gorzej, bo nie mogę iść do naszego łóżka, a jak się kładę z nim to dopiero zapomnij o spaniu.

Najlepszym sposobem jest to, że ja udaję że śpię, tata go odkłada , po kilka razy, aż młody wymięka i sam idzie do siebie, zamyka drzwi i idzie spać...
ale trwa to nawet godzinę, a jak ja próbowałam to kilka godzin się męczyliśmy zanim zasnął.

ogólnie ze spaniem klapa od urodzenia.
mam nadzieję że kiedyś się będę z tego śmiać:sorry2::-D



AHA I WSZYSTKICH BLISKO MIESZKAJĄCYCH ZAPRASZAM DO MNIE NA MASAŻ.
POSIADAM ŁÓŻKO ORAZ CERTYFIKATY.
ZAPRASZAM ZNAJOMYCH DO SIEBIE , CHCĘ NABRAĆ PEWNOŚCI SIEBIE W KONTAKCIE Z KLIENTEM, ABY MÓC MASOWAĆ DALEJ...
 
Ostatnia edycja:
My na bilansie byliśmy 2 stycznia i wtedy Ala wazywła 13kg i mierzyła 93cm. Mówi praktycznie wszystko, buduje ładne zdania i zadaje pytania.

Co do spania to od kilku dni znowu przesypia cała noc od 20 do 6.30, wtedy mnie woła bo chce cycusia.

A ja poprosze o głosik. Brakuje mi 2 wiec dziewczynki niewiele juz trzeba. Link w sygnaturze.
 
reklama
Do góry