reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
ulkan - moje dziecie zjada 70-90 ml 7 razy na dobe wiec tez nie za duzo ale lekarka powiedziala ze miesci sie w normie z waga. zobaczymy ile tym razem przybral (za 2 tyg mamy szczepienie) ale ja tez go czasami podtuczam kleikiem kukurydzianym:-)
 
Hej dziewczynki :)
Tycjano też po weekendzie poza dotychczasowym domkiem śpi jak aniolek. Myślę, że jak już przeprowadzimy się całkowicie to będzie mi i w nowym domku ładnie spał bo ten weekend był koszmarny. W nocy budził się co chwilkę a spać szedł dopiero o 2 w nocy i nie spał już o 5-6. Jak go po powrocie tutaj o 21 położyłam w jego łóżeczku to od razu spał. Jeszcze miesiąc i się skończy to mieszkanie w wekendy tam a w tygodniu tutaj. Niech tylko dziewczynki skończą tutaj rok szkolny.
Była u mnie przed chwilą sąsiadka bo my chcemy to mieszkanie tutaj wynająć komuś i mamy kilku chętnych. Najlepiej takich, którzy za kilka lat od nas je odkupią i takowa właśnie klientka u mnie była, dla swojej córki chce. Na razie im wynajmniemy a za kilka lat im sprzedamy. W tej chwili CHF tak wysoko stoi, że nie opłaca nam się tego mieszkania sprzedawać bo byśmy mocno po tyłku dostali.
Dobrej nocki, ja idę spać bo jestem umęczona tym szaleństwem Tycjana dzisiaj i wczoraj w nocy...
 
Ja na szybko
po kontroli
ok
mały jednak za słabo podnosi główkę, mamy więc ćwiczyć na brzuszku

Szczepienia odroczone
w lipcu idziemy znowu na kontrolę

Dojem sobie i idę sprzątać póki mały śpi
 
Witam:-)
Miki skończył dzisiaj 5 miesięcy (ależ ten czas zasuwa) i zafundował sobie prezent, a nawet dwa: wyszły mu dwie dolne jedyneczki. Biedak cały weekend był marudny, a dzisiejsza noc była koszmarem, płakał, prężył się...w sumie spaliśmy tylko ze 2 godzinki. Pół godziny temu karmiłam go, a on mnie ugryzł dziąsełkami, jednak tym razem trochę bardziej bolało. Zajrzałam mu do buźki a tam świecą się dwie jedyneczki, prawie ich nie widać, ale są:-)
 
reklama
gdynianka wszystkiego naj dla Michałka:) jak ten czas leci... no i pogratulować ząbków...
claudia trochę ćwiczeń i będzie dobrze:)
dziewczyny czy używa któraś z Was butelki Nuka?? kupiłam Antkowi do kaszki Canpola balonik używam niespełna miesiąc i się zdarła cała skala:// zamówiłam na alle NUK First Choise 300ml i smoczek do kaszki i jeśli, któraś ma to proszę o opinie...
 
Do góry