reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

a u nas dzisiaj szaro buro i chyba nici ze spacerku:/ no moze po poludniu jak sie ociepli i przestanie padac to porwe Szymka na swieze powietrze.
 
reklama
u nas też szaro i buro i też miałam ambitny plan żeby wziąć Maćka na spacer ale póki co on ma dzień głodomorra i nawet się wyszykować nie mogę....więc siedzimy i się karmimy....
monia jak tam Twoja walka o spanie? chyba już lepiej? pisz, bo jestem ciekawa....trzymam za Ciebie kciuki....
 
Hej i ja sie witam:)
U nas tez szaro buro, ale my pojdziemy na spacer, na razie nie pada i jest +10 stopni, wiec szkoda mi siedziec w domu, jakos wtedy dzien szybciej leci kiedy idziemy na spacerek:)

Wczoaj byłam z Ala w jednej z galerii, pierwszy raz od czasu porodu. Chciałam sie wyrwac, poogaldac sobie przynajmniej wystawy sklepowe:) No i padało, ale i tak troche pospacerowałyśmy. Jakos deszcz mnie nie przeraża, za to nie cierpię zimnego wiatru i mrozów.

Znowu nieszczęścia na świecie, coś strasznego.

Moja Ala wczoraj zasneła poraz pierwszy w łózku o 21.30 oczywiscie przy mojej piersi, bo tak z reguły trwa to do 1h i zasypia po 22, ale dzis pewnie bedzie inaczej:)
 
WITAM
moje dzieci pojechały do dziadków bo siostra potrzebowała modeli do zdjęć nocnych. takie zadanie do szkoły. ciekawe co tam wymodelowały moje modele - jeden bez zębów, drugi z gipsem :) Ale dzidzia spała dziś ze mną bo nie było zołzy. Ostatni raz, bo całą noc jej "pachniałam" i usiłowała mnie chwycić za sutka. to się jej udało kawałek koszuli zassać, to róg poduszki - ale generalnie całą noc kręciła główką by dorwać to żródło mleka. Dlatego wolę jak ją tatuś lula bo zaraz mu na rękach usypia, ja się zlośliwie śmieję: "śpi żeby na ciebie nie patrzeć", ale przynajmniej śpi, bo u mnie zamiast spać na rękach to się ślini jak ja na widok gorącej szarlotki z lodami i robi tzw dzięcioła. Ja też bym nie spała gdyby mi szarlotką pachniało :)
 
Witam się :) u nas tez szaro buro i ponuro...popaduje sobie od wczoraj z małymi przerwami,więc nigdzie nie wychodziłyśmy.....
net tez mi działa jak chce,,,,więcej go nie ma jhak jest...ech ta neo....:baffled:lece bo królewna zakupala pieluchę i domaaga się zmiany
 
A Tomek dzisiaj taki grzeczny, że mam czas na zabawy z Wiki a ona zadowolona :) A jak nie śpi, to ćwiczymy sobie przewracanie na boczki i z plecków na brzusio :)
 
A Tomek dzisiaj taki grzeczny, że mam czas na zabawy z Wiki a ona zadowolona :) A jak nie śpi, to ćwiczymy sobie przewracanie na boczki i z plecków na brzusio :)
 
witam,
u nas też dzis pogoda nie ciekawa, drugi dzień z rzedu nie wyjdziemy na spacerek ale jutro ma być lepiej.
u nas nocka trochę gorsza bo sąsiedzi z dołu sobie zrobili imprezkę i północy puścili muzykę na full aż się Antek w wózku obudził, wziełam go do siebie i usnął przy cycu ale spał nie spokojnie do 2 potem nie chciał ani jeść więcej z cyca ani spać i dopiero o 4 się udało go ululać ale jak zawsze przed 6 pobudka....
moi rodzice z męże jadą dziś do pobliskiego centrum handlowego, mam ochote z nimi jechac z dzieckiem ale trochę się obawiam jaki będzie w takim tłumie ludzi no i czy czegos nie złapie...
chyba przewrażliwiona zemnie matka:pP
 
reklama
Witam sie i ja!
My dzisiaj bez spacerku bo wybralysmy sie samochodem w odwiedzinki do rodzinki. Ruszylam sie troche z domku przynajmniej:) Mialam troche stresa jechac sama z mala samochodem ale bylo w porzadku- glownie spala:)
Teraz zajada mleczko i moze troszke pospi.
Milego piatku.
 
Do góry