reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

i trzeba uważać zeby były dogotowane bo moja kumpelka po zupie grzybowej wylądowała w szpitalu na 4 dni,byla niedogotowana i tak to wyszlo.sensacje żołądkowe-ja zostaje przy pieczarkach ,też lubie w śmietanie ale wolę nie ryzykować.Tak samo uwielbiam tatara i teraz tylko mogę się oblizać.aż mi ślinka pociekła
 
reklama
już napisałam na dolegliwościach ciążowych by Was przestrzec. bo nie sądziłam, że lekkie bóle mogą się skończyć jak opisałam :(

jeszcze płci nie znam. po cichu liczę na chłopca (mąż bardzo by chciał no i imię mamy :) ). usg mam dopiero za około 2 tygodnie :)

dziękuję za cipłe przyjęcie! bardzo.

ps. poproszę zaraz o przyjęcie na forum zamkniętym i wszystko Wam opiszę, gdyż ze względu na pracę nie chciałabym pisać na oficjalnym :)

buziaczki moje Kochane Ciężaróweczki :*
 
Witam
Hmmmm dzisiaj te forum to grzybkami pachnie...uwielbiam grzyby zwlaszcza kurki:tak:
Nie wiem jak u Was ale pogoda dzis chlodnawa ale słoneczna, ciesze sie z tego bo odrazu lepiej sie robi codzienne zakupy....
Poza tym maz mi sie rozchorował , wiec mam nadzieje ze choróbsko na mnie nie przejdzie....
Powiedzcie mi czy bedziecie chodzis do szkoły rodzenia???

Pozdrawiam serdecznie :-) i witam kolejna styczniówke:-)
 
A ja ostatnio mam oczy w mokrym miejscu ;-) Tak łatwo mnie sprowokować do płaczu, że aż mi głupio. I nie ma żadnego powodu, ot tak, hormony chyba...
Ja nie grzybki tylko owoce i warzywa - wykupiłam dziś chyba pół warzywniaka i mojemu mięsożernemu mężowi (ale przed wszystkich chyba jednak sobie) ugotowałam pyyyyszną zupę z grzankami.

Czy któraś z was ma może psa i doświadczenie jak powitał maluszka? Moje suczydło kochane jest bardzo rozpieszczone i trochę mnie martwi, że będzie zazdrosna. Nie wyobrażam sobie jak będziemy funkcjonować - mamy pokój z kuchnią i jak tu zostawić choć na chwilę Bejbika z psiną? Mąż twierdzi, że psuja się przyzwyczai, ale ja nie jestem taka pewna...
 
Ostatnia edycja:
Cześc Dziewczyny, chwilę mnie nie ma a wy piszecie i piszecie. Ja mam gości, siostra do mnie przyjechała. Dziś zwiedzaliśmy wrocław, byliśmy zobaczyć panorame racławicką i teraz nogi mi odpadają-spuchły od chodzenia.
malutka współczuję problemu...chamy !!! Kobiete w ciąży by oszczędzili,ale Bóg także złe uczynki wynagradza...

Co do grzybów to ja bym uważała....zawsze możne się coś zdarzyć...niestety dużo ryzykujemy jedząc grzyby w ciąży. A tak naaprawdę nie mają składników odżywczych, tak mówią lekarze. Myślę że lepiej nie rycykować, poza tym grzyby są ciężko strawne.
I uważajcie na siebie kleszcze jak chodzicie po lasach, bo o bolerjozę nie ciężko...
 
Witamy nową mamę :-)

Ja jakoś nad grzybkami nie myślałam, ostatnio objadłam się zupą z grzybków u teściowej i póki co nic n nam nie jest, ale myślę, że lepiej uważać
 
ja jutro bede robic mielone nadziewane pieczarkami i zoltym serkiem mam nadzieje, ze beda dobre. jutro z samego rana mam jechac na komende i powiedziec, ze mam dowod zeby nie byl poszukiwany. eh na sama mysl,ze mam tam jechac mam dosc no i do banku po nowa karte do bankoamtu wrr

witam nowa styczniowke :).
 
dziękuję za przyjęcie raz jeszcze :)

malutk_a- jak zostawiłam raz kartę na stacji benyznowej (zdaza mi się :) ) i oni ze stacji zadzwonili i ją zablokowali to potem czekałam niestety 1,5tyg zanim mi z banku wysłali. nie dostałam od ręki nowej :(
 
Blondi84 widocznie jescze nie zasłużyłyśmy na zaproszenie:/ A ja idę ryczeć taki mam dzisiaj humor wisielczy. Nie mam się do kogo przytulić, chyba przytulę się do brzuszka i pójdę spać. Chciałabym żeby malutka już się urodziłai żebym wróciła do pracy przynajmniej nie miałabym czasu myśleć o tym wszystkim. Live is brutal i do dupy...:( Sorki, że tak smucę ale tak mi się zrobiło dzisiaj przykro.
 
reklama
To nie tak czy zasłużyłyście czy nie.... poprostu MOlaGO dawno nie było na forum więc nie dała Wam zaproszenia....ona je wysyła....więc czekajcie cierpliwie jak tylko sie pojawi to dostaniecie
 
Do góry