reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

vichy jest przereklamowane, każdy farmaceuta Ci to powie. To jest Loreal i tak naprawdę w środku jest produkt który możesz kupić za 15 zł w drogerii. Każda farmaceutka ma takie zdanie a że jestem z branży to cos o tym wiem. Lepiej używać LaRoche czy Avene czy Biodermy albo innych firm są bogatsze w składniki i polecane przez dermatologów. le prawda jest taka, że liczy się sposób nakładania. Ale jeżeli komuś Vichy służy to niech używa ale naprawdę warto się rozejrzeć w innych firmach bo mają sto razy lepsze kosmetyki:)
 
reklama
Hej dziewuszki;)
Tyle piszecie, ze jak nie zagladam tu przez kilka dni to musze siedziec i siedziec zeby wszystko przeczytac:) Ja dzis robie pizamasss party dla moich dziewczynek;) Milego wieczorku;)
 
sic aj przestań... bo ja jak tak zawsze szybko pisze to tak się to właśnie kończy:-p:zawstydzona/y:;-) Oj i obraziłam się baaaaaaaaaaaaardzo :rolleyes2:
Więc moje póki już będzie poprawne...aż strach myśleć gdzie tam jeszcze byki porobiłam:eek:



Też tak myśle Ribi co do tej marki i wielu innych zresztą...ale tutaj jak pytałam w aptece to wiesz ten ponoć najlepszy:confused2:, a pojęcia zbytnio nie mam jakimi markami tutaj dostępnymi moge zastąpić choćby ten na rozstępy:unsure:


Moje łobuziaki juz śpią:tak::-D Normalnie aż sobie po dzisiejszym dniu odetchnęłam bo troche mnie wykończyli:sorry::sorry: I teraz myśle co by tutaj zjeść;-) Bo az mnie skręca:tak:
 
Karolcia powiedzieli że najlepszy bo mają konkurs odsprzedażowy :)
ale jak Ci służy to niech będzie, tylko zwracaj uwagę na to czy może być stosowany przez kobiety w ciąży...lepiej chuchać na zimne
 
Tak tak bo właśnie dla kobiet w ciąży pytałam:tak: i ten mi polecili i tak sobie 2 ciąże używałam, a kosztuje coś koło 12euro... ale jakbym jakiś równie dobry, tańszy i oczywiście sprawdzony znała, to bym już tego vichy nie kupiła:no: No bo poco przepłacać;-)
 
A tak sie chciałam Was poradzić...bo będziemy na wsele szli i tak no nie wiem co sobie kupić mam:rolleyes2:

I tak sie zastanawiam nad tymi sukniami...tylko no sama nie wiem czy moga być na wesele:confused2: A są luźne i brzusio mój sie fajnie zmieści;-) Bo spodnie no nie chce:confused2:

 
A ja nadal tylko oliwkę - o ile nie pęknę to nic się nie stanie. Jestem zadowolona z mojej skóry, pomimo wieku ani rozstępów ani celulitu - za to moim wielkim problemem są żylaki, niestety zaczynają się powiększać.

A dzisiaj była u mnie przyjaciółka - nawiozła mi cały wór ciuszków i teraz moja Ania to składa do komody. Duża z niej pomocnica, pracuje dzielnie już prawie godzinę, odkryłam nawet parę rzeczy po niej. A w szafie znalazłam sukieneczkę którą robiłam na drutach dla mojej córeczki. Do sylwestra daleko a ja już prawie wszystko mam.
 
reklama
Ribi mnie się też nie udało dzisiaj dotrzeć na te targi, mam nadzieję, że jutro nam już wypali:) Madzia a ty byłaś tam może dzisiaj? Karolcia mnie się bardzo podoba ta fioletowa:) co do Vichy to się zgadzam, że przereklamowane, zresztą w ogóle czasem chyba nie opłaca się inwestować w kosmetyki z górnej półki, jak pisałam ja używałam kremu na rozstępy z musteli, dodam, że wmasowywałam go porządnie, a znalazłam pierwsze rozstępy, więc nie jest skuteczna a do najtańszych nie należy, w tym tygodniu idę więc kupić oliwkę przeciwko rozstępom z Penatena, koleżanka mi bardzo polecała i postanowiłam wypróbować na sobie:)
 
Do góry