reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Kate1980 - widzę, że mamy ten sam termin. Bardzo mi miło i witam serdecznie w gronie stycznióweczek:)
Witam Ewcia. Niestety wprowadziłam się w błąd bo jestem w 7 tygodniu (przy wyliczeniu nie tą datę wpisałam). Czyli troszkę więcej od Ciebie. :-) Miałam już cichą nadzieję, że ominą mnie poranne mdłości ale dziś już w kurtce byłam i wychodziłam do pracy a tu nagle jak mnie porwało do łazienki to oddałam wszystkie witaminki :-D Chyba się zaczyna ;-) Pozdrawiam szczęśliwe mamusie. Kate
 
reklama
Czesc wieczorkiem. Katar mam. Gardło mnie bolało ale już przestało a katar mam i męczy mnie diabelstwo jedno. Nicole też coś rozkłada, jutro do alergologa a ona z nieżytem nosa. Ogólnie to lepiej się czuję bo nie mam mdłości (pewnie chwilowo) ale za to niechęć do jedzenia. Schudłam na razie 3 kg w ciągu dwóch tygodni ale ja mam z czego chudnąć, oj mam...

Dziewczynki czy widać już u Was wypinające się brzuszki? Bo przeglądałam podforum grudniówek i one już w 6-8 tygodniu wstawiały zdjęcia całkiem pokaźnych brzuszków...
Ja na razie czuję powiększającą się macicę, taka twarda górka na samym dole brzucha. Ale ja z trzecią ciążą jestem a podobno w kolejnych szybciej rośnie. Szybciej może sobie rosnąć, oby tylko nie był większy niż przy Madalenie, wtedy miałam tak wielki brzuch że pod koniec ciąży co chwilę USG mi chcieli robić bo nie wierzyli, że tam bliźniaków nie ma :) No ale gdzieś musiało się zmieścić 4380 wagi i 60 cm długości :)
to napewno byly wdecia a nie brzuch ciazowy w 6-8 tygodniu to macica ma wielkosc jablka albo pomaranczy wiec gdzie tu co kolwiek dojrzec :-) dopiero okolo 4-5 miesiaca zaczyna byc ladnie widac :-) mam nadzieje ze w 2 ciazy szybciej widac bo juz sie niemoge doczekac :-)
Ach, aż mi ulżylo ;) Bo już myślałam że tylko ja taka padnięta jestem. mam problemy ze skulaniem się z łóżka i dowleczeniem się do pracy. Na szczęście mdłości już przeszły :)
Byłam sobie dziś kupić wygodny biustonosz bo tak nagle moje 75C skoczyło na 80D a przy takim dekoldzie o kształt piersi trzeba zadbać już dziś - porządny biustonosz na szerokich ramiączkach utrzymuje w odpowiedznim miejscu. Do tego masaże i smarowanie - bo i brzuszek się powiększa i skóra traci jędrność.
A jutro mam spotkanie z moim skarbem :))) Ciekawe czy usłyszę serduszko? Najbardziej chcę usłyszeć że wszystko w porządku!
kochana to co ja mam powiedziec jak ja mam 80 E to jak bede w czasie karmienia to bede miale chyba miseczke F a ja juz mam ciezko z dostaniem stanika w czerwcu chyba do gorseciarki ojade zeby mi uszyla na miare stanik troche kasuje ale ze 2 pozadne na czas ciazy sobie dam zrobic :-)
Ja muszę pochwalić się, że mdłości od paru dni u mnie ustąpiły. Teraz mam nowy objaw ciąży, a mianowicie jestem strasznie wrażliwa :p Jestem wesoła, a za chwilę chce mi się płakać. Łzy mi lecą na relacjach w tv np. gdy powodzianie się wypowiadają :-p No i jak coś idzie nie po mojej myśli, to też płaczę.
Rozmawiałam z kuzynką, która niedawno urodziła i powiedziała, że to jeszcze nie tak źle, bo ona będąc w ciąży płakała na "You can dance" i na "super Niani" :-p
ja dzis ryczalam na dniu dziecka i mamy w przedszkolu jak dzieciaki spiewaly piosenki to wszystkie baby na mnie patrzaly bo tylko ja ryczalam jakby ktos umarl.....
ja też ryczę przy wiadomościach, to straszne. Nie będziecie chciały się z tym zgodzić jak ktoś to będzie mówił, ale niestety - mózg kobiety w ciąży i w jakiś jeszcze czas po porodzie jest jak kalafior... o słowa mojej znajomej, matki 7 dzieci.. ma rację. Szczególnie po porodzie, to nie jest czas na podejmowanie ważniejszych decyzji, niestety, kalafior to kalafior.
dobry teks musze go zapamietac :-D
Witajcie:)
wlasnie dowiedziałam sie wczoraj z testu ze jestem w ciazy:):):):)
dzis bylam u lekarza ktory to potwierdzil:) jestem taka szczesliwa! to moje upragnione malenstwo....
probowalismy z mezem 2 lata...:) i wreszcie sie udalo!
chodzilismy po lekarzah cudowalismy ja korzystalam z wykresow i staralismy sie przy ich pomocy bym zaszla wreszcie w ciaze i juz zrezygnowalam...
przestalam liczyc stwierdzialm ze chyba nie teraz nam dane... i sie udalo:) tak niespodziewanie:) normalnie nie umiem wam przekazac jaka radosc nas opanowala:)
mam nadzieje ze moge do was dolaczyc:)
witamy i bardzo sie cieszymy jak komus udaje sie po tak dlugich staraniach :-)
 
Witajcie:)
Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa :)) dowiedziałam się, że to wesele to w Hucisku ale jakaś wiocha i nie pokazuje na mapie, a mi pokazało jakąś dużą miejscowość :) siu, juz w nocy spać nie mogłam się zestresowałam a tu taka miła niespodzianka:)
Kate1980- współczuje tego objawu "zwracania" mi się jeszcze nie zdarzyła to może mnie ominie:)) choć te uciążliwwości choć męczące znaczą o Naszym małym szczęściu w brzuszku:)))
Monia daj znać jak egzamin i jutro napisz odrazu jak na rozmowie było:)
Ojć te zmienne nastroje faktycznie ale nie płacze podczas ogladania tv jednak drażni mnie czasem głupia sprawa!

Pozdrawiam, dobrego wieczoru bez mdłości :p
 
87zabka - kochanie ja nie pisałam nic o brzuchu ciążowym. Co do tej macicy to jednak można ją wyczuć a nie dojrzeć. Jeśli uciska się miejsce tuż nad spojeniem łonowym to wyczujesz małą górkę której wcześniej tam nie było. Ja bynajmniej tak mam no ale różnie macica się rozrasta, niektóre dziewczyny w 4 miesiącu ciąży mają prawie płaskie brzuszki. Zresztą popatrz sobie na grudniówki jakie już mają niektóre duże brzuszki, chyba, że robią sobie fotomontaże. W sumie to sama byłam bardzooo mocno zaskoczona jak oglądałam ich fotki...

Malenstwo88 - serdecznie witam i z całego serca gratuluję :)
 
Hej Dziewczyny

Powiedzcie mi... czy będziecie robić badania prenatalne?

Ja własnie bym chciala i sie troszke zdzwilłam bo rok temu były finansowane z Kasy chorych, a w tym do 35 roku życia trzeba za nie płacić ...
 
Witajcie!
Ja podobnie jak większość z was czuje sie fatalnie... ale dla mojego maleństwa jestem w stanie znieść wszystko, byle tylko wszystko było dobrze!!! bo troche sie denerwuje. Na szczescie jutro mam USG, więc mam nadzieję że zobacze serduszko mojej dzidzi i troche się uspokoje. Oby do jutra...



 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny!!!

Ja nie idę dzisiaj do pracy. Wczoraj około 23 jak poszłam do wc to zobaczyłam, że plamię. Są to takie brązowe plamienia. W nocy to samo. Dzisiaj ide do gina. Oby to nic poważnego, może to od tej torbieli??? Mam nadzieję. Idę się położyć.
 
Hej Dziewczyny

Powiedzcie mi... czy będziecie robić badania prenatalne?

Ja własnie bym chciala i sie troszke zdzwilłam bo rok temu były finansowane z Kasy chorych, a w tym do 35 roku życia trzeba za nie płacić ...

Witaj!
Mnie przy pierwszej wizycie moja Gina powiedziala ze te badania nie sa refundowane do 35 roku zycia . No coz nasza polska służba zdrowia ,ja mimo to bardzo chce je zrobic i bede robic . Idziemy prywatnie .

Carri-witaj . Nareszcie styczniowka mieszkajaca blisko mnie . Pozrawiam goraca
 
Sonia - witam Ciebie serdecznie. Ja mam termin na 30 stycznia ale też nie wiadomo jak to wyjdzie bo urodzić można 2 tyg przed jak również 2 tyg po ustalonej dacie. Także pozostaję u styczniówek.
 
reklama
Coś namieszałam i skasowałam wiadomość :)

Jeszcze raz napiszę:

Wczoraj zrobiłam test i wyszedł nareszcie pozytywny !! Już bałam się, że nie będziemy mogli mieć dzieci, a tu taka niespodzianka :)
Termin mam na końcówkę stycznia albo 1 luty, więc sama nie wiem czy zostać tutaj, czy czekać na lutowe mamy :)
 
Do góry