reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Dziewczynki a więc leże sobię teraz do góry brzuszkiem i nie mam zamiaru dzisiaj nic, a nic robić:happy:

Mój M wyszykował syncia do szkoły, pojechał po zakupy i obiad będzie robił- SAM!
Co prawda łazanki, więc niezbyt to trudne, ale najważniejsze że chęci ma:-)

Ja mam zakaz wysiłku i nakaz - odpoczynku:-)
 
reklama
A ja muszę coś na obiad wymyślić, jestem dzisiaj z obiadem daleko w polu jeszcze...

Blondi - poodpoczywaj sobie, ja się raz tak załatwiłam, że w jeden dzień wszystko chciałam zrobić i wieczorem ruszyć się nie mogłam. Od tego czasu stop, w sobotę Misiek myje okna a ja popiorę firanki i poprasuję, a co, chciał mieć kobitkę z brzuchem to niech pomoże trochę. Zresztą pracował kilka lat na myjni, wprawa mu została i moment okna myje :)
 
Witajcie późnym rankiem:-)
Ja dzis troszkę dlużej pospalam ale zebym była mega wyspana to nie powiem:-/

.
Aniwar-co do fenoterolu i isoptinu już gdzieś pisałam...brałam go do od 29-36 tygodnia(później nie można bo moze spowodować przekrwienie łożyska czy jakoś tak) od tak więc kawałek,na początku tak bylo ze wszystko się trzesie na zewnątrz i w środku,ale z czasem idzie się do tego przyzwyczaić....później juz nic mnie nie trzęslo,a tak to talerz zupy jadłam pól godziny,bo łyżką do buzi było ciężko trafić(pełną)Jak Ci brzusio twardnieje,to nie wydaje mi się aby Ci go szybko odstawił ginek(bo od twardniejącego brzusia ta szyjka moze się skracać).I szyjkę mialam zamkniętą!!!Będzie dobrze,najważniejsze aby dalej się nie skracala.Nic nie dźwigaj.Będzie ok:)

No wląsnie nawet teraz jak pisze to rece mi sie trzesa jak nie wiem co i w klawiature ledwo trafiam. Masakra. Serce tez wali. Nie czuje sie najlepiej po tych tabletkach:-( po jakim czasie powinno sie to uspokoić? ja je biore od poniedziałku. Aha a czy też miałas przy nich migreny bo ja od poniedziałku mam permanentny ból głowy i ledwo sobie z nim radze:-(

Hejka.
Ale mnie wkurzyła moja siostra, właśnie skrytykowała doszczętnie nasz wybór wózka.
Sama kupiła ciężki polski wózek, którym nie idzie jeździć i chce go się pozbyć a nie może...
Co za bezczelna gówniara...
Wyjeżdża mi z tekstami, że tandetne g...o, że jesteśmy głupi i wogóle...

Ewcia nie denerwuj sie. Takie uwagi wkurzają ale trzeba je zignorować dla własnego spokoju:-)

Witam :-)
Wszedł mi ból w biodro z lewej strony i mam trudnosci z normalnym funkcjonowaniem, chyba będę zmuszona spędzić dzień w łóżku, a to wszystko prawdopodobnie dlatego, że wczoraj za dużo sprzatałam ;-/

jejku już 28 tydzień, jak ten czas szybko leci :-)

Blondi Ty uważaj na siebie. Ja tez tak szalalam z porzadkami bo dobrze sie czułam a potem wyszlo mi to bokiem i teraz biore okropne tabletki. Odpoczywaj teraz dużo i juz nie sprzataj:-)
 
a gdzie dokladnie? moj maz tez jezdzil..
właśnie wyjechali do Darłowa
od nas to jakieś 300-400 km
przeważnie do Kołobrzegu jeżdżą ale teraz jadą z "starszymi panami" i brali małe miasto aby mieć wypływ-nocleg-posiłek w jednym miejscu

Hejka.
Ale mnie wkurzyła moja siostra, właśnie skrytykowała doszczętnie nasz wybór wózka.
Sama kupiła ciężki polski wózek, którym nie idzie jeździć i chce go się pozbyć a nie może...
Co za bezczelna gówniara...
Wyjeżdża mi z tekstami, że tandetne g...o, że jesteśmy głupi i wogóle...
dokładnie to jej trzeba było powiedzieć
to Ty będziesz prowadzić wózia jedną ręką i skręcać "piruetami" dosłownie
a nie jak ona swoją "krowę na chama" prowadziła
hihihihiiiii
 
Ewcia nie denerwuj sie. Takie uwagi wkurzają ale trzeba je zignorować dla własnego spokoju:-)

Napisałam jej, że jak cienko stoi finansowo i ma zły humor to niech się powyżywa na kimś innym...
A jak jeszcze raz mnie dzisiaj wkurzy to jej napiszę, że Misiek ma 1650 samej premii w tym miesiącu (jej chłopak zarabia 1000 miesięcznie)...

Ale naprawdę nie wiem o co taka zła jest, w zeszłym tygodniu praktycznie zrobiłam jej wszystko na roczek małego bo miała zjazd na uczelni i cały piątek i sobotę stałam w garach i jeszcze małym się jej zajęłam. W sobotę to tak mnie plecy bolały i goście mi mówili, że blada jestem. Byłam wykończona, a ona taka wredna dla mnie, co za świntucha...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jakaś zmarnowana jestem
ide do wanny
póki mała w żłobku

dziś mały sukces był bo mimo płaczu Kaja szła sama dzielnie do przodu i się nie oglądała do tyłu na mnie :cool:
boy nie chorowała to moze za tydzień pójdzie już bez płaczu :baffled:
 
Ewcia-popieram Claudię-Olej:-) moze chciała tobie wcisnąć,a tu plan się nie udał bo kupiliście rewelka wózeczek:)
Przeważnie tak jest to jak ktoś tak głośno komentuje i tak''ubiera''słowa....to znak ze zazdrości:-D
Rączka orginalna-podobna do kolarzówki he he jak wózek zmiksowany z rowerem(tylko rączka w druga str)
Wazne ze wam się podoba
U każdego z kasą różnie,raz lepiej,raz gorzej,ale to nie powod aby się wściekać...ja tam nie zazdroszczę nikomu,cieszę się tym co mam....bo niektórzy mają gorzej niż ja.
a ja właśnie dowiedzialam się ze nie zrobię m niespodziewajki bo nie ma rozmiaru buta na niego:( sa tylko ze złotym w jego rozmiarówce,a ja chcialam całe czarne,tylko znaczek biały.

Blondi-odpoczywaj:) rogala zamawiała Ribi:)
Ten co pokazałaś fajniutki,,,,muszę się też skusić bo coraz gorzej mi się śpi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Napisałam jej, że jak cienko stoi finansowo i ma zły humor to niech się powyżywa na kimś innym...
brawo
dzielna dziewczynka :*

gdzie jest ta lista wyprawkowa? GDZIEŚ mi śmigło że jest a teraz nie wiem gdzie
prawie wszystko mam
ale chętnie poczytam co tam wpisałyście
moze coś innego-nowego
no i zabiorę się na porządnie za wszystko jak już będę mieć nową super komodę dla dzidziola :)
Kaja całą szafę zajmuje więc musze mieć choć komódkę na ciuszki Młodego
 
Do góry