reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

gosia ja nie mam takiego problemu,ale współczuje bo potrafię sobie wyobrazić jakie to krępujące. A może szałwię byś zaczęła pić ale musisz sprawdzić czy w ciąży można....może trochę pomoże....ale to chyba faktycznie hormony
 
reklama
gosia -Pocenie się to jest sprawka hormonów - wiem o tym doskonale bo zawsze wszystko mokre pod pachami, jak chłop na budowie. kosmetyki nie pomagają, a leków brać w ciąży nie można. Samo się ureguluje. Może powinnaś zrobić badania hormonalne, zapytaj o to lekarza? ziół nie polecam - większości ziół nie powinny kobiety w ciąży pić
malutka - zaświadczenie ci wyda pracodawca, a jeżeli mu się nie będzie chciało możesz się też zwrócić do ZUSU.
 
Nic fajnego, ja jak chodziłam do szkoły w zimie to płaszcz a pod ni krótki rękawek, a na polu -20 stopni
przychodziłam spocona jak szczur, pierwsze to do WC przebrać koszulkę i dopiero na lekcje

To nic fajnego ludzie się krzywo patrzą , że ja zawsze cienko ubrana jestem i mówią, ze na starość mi to wyjdzie....
Już kilka lat tak mam - koszmar.....
 
dobry wieczór dziewczynki! wykorzystałam cały transfer internetu na miesiąc...i niestety nie było mnie jakiś czas..tak mnie pochłonęło oglądanie porodów z sieci , że mam za swoje, teraz mogę korzystać z internetu m, ale tylko jak z pracy wróci,i mi łaskawca pożyczy:) i tylko przeglądać mogę..wrrr...a wogóle mam ogromniasty problem, wczoraj wieczorem strasznie twardniał mi brzuszek, a po chwili się rozluźniał i tak mniej wiecej co minutę..przez kilka godzin, dzisiaj też mam twardy prawie cały czas nawet m zauważył, i nie wiem co robić..czy to groźne...naczytałam się w necie różnych rzeczy i mam taki mętlik..nic mnie boli w sumie..
 
dobry wieczór dziewczynki! wykorzystałam cały transfer internetu na miesiąc...i niestety nie było mnie jakiś czas..tak mnie pochłonęło oglądanie porodów z sieci , że mam za swoje, teraz mogę korzystać z internetu m, ale tylko jak z pracy wróci,i mi łaskawca pożyczy:) i tylko przeglądać mogę..wrrr...a wogóle mam ogromniasty problem, wczoraj wieczorem strasznie twardniał mi brzuszek, a po chwili się rozluźniał i tak mniej wiecej co minutę..przez kilka godzin, dzisiaj też mam twardy prawie cały czas nawet m zauważył, i nie wiem co robić..czy to groźne...naczytałam się w necie różnych rzeczy i mam taki mętlik..nic mnie boli w sumie..

kochana przeslij jakies linki tych porodow obejrzalabym i posikala ze strachu;)
 
Fifi przy bajce więc mam chwilę na BB. Męczy mnie ten katar dzisiaj potwornie, gardło drapie, głowa boli, przewiało mnie jak nic. Za to młodemu posmarkiwanie samo przeszło. :szok::szok::szok:

A mi dziś panowie mechanicy odstawili naprawione autko pod dom. To się nazywa firma, wczoraj zaprowadziłam, dziś już po robocie i nie musiałam się tłuc taxi po odbiór. :-D

tysia a brałaś nospę???? Mi na twardnienie nospa zawsze pomaga.

wiecie dziewczynki chyba powiem Wam już dobranoc. Położę się dziś wcześniej i wygrzeję to rozwijające się choróbsko. Tak więc życzę Wam miłego wieczoru i spokojnej nocy.
 
bry :)
dziewczyny mam pytanie potrzebuje zasw o zarobkach czy da mi to pracodawca czy zus bo od czerwca jestem na L4.
Powinien dać Ci pracodawca, jeśli wypłaca Ci zasiłek - ale uważaj, żeby nie wpisał na nim 0, jeśli to dla Ciebie ważne - bo czasem trafiają się tacy czepialscy, dla których zasiłek chorobowy to nie dochody, które powinni poświadczyć.
Jeśli pracodawca Ci nie wypłaca, tylko bezpośrednio ZUS, to może albo nie dać zaświadczenia, albo faktycznie wpisze 0, tłumacząc się tym, że nie wie, ile masz zasiłku...
W razie czego zawsze możesz się zwrócić do ZUS, tylko u nich z kolei to może potrwać.
 
zielona - czy zamówiłas juz te mebelki.. bo ja kurcze weszłam w allegro i w wyszukiwarke wpisałam smile.. o wyszło sporo sprzedawców.. a ceny to sie rózniły bardzo! kurcze nawet prawie 100 na meblku.. ja jeszcze nie licytowałam ... bo nie mam PLN
Ja zamawiam w sklepie w Toruniu, bo ceny takie same jak w internecie i transport gratis, a w razie reklamacji nie muszę wydawac na kuriera.
Witam:-) Ja mam dziś totalnego lenia. Wczoraj byłam w pracy cały dzień i wieczorem czułam się jak połamana, wszystkie kości czułam:sorry2: Dlatego dziś odpoczynek:tak: Im jestem wyżej w ciąży tym mniej sił i nawet coraz mniej na bb piszę ale to pewnie praca wysysa ze mnie wszystkie siły. Musze poszukać ciekawego serialu do oglądania. Niedawno skończyłam oglądać "Chirurgów". Może znacie serial godny polecenia?
Polecam Dr Housa. Mój mąż sie śmiał, że urodziłam Piotrusia o tej godzinie o której zaczynał się ten serial hehehe

dobry wieczór dziewczynki! wykorzystałam cały transfer internetu na miesiąc...i niestety nie było mnie jakiś czas..tak mnie pochłonęło oglądanie porodów z sieci , że mam za swoje, teraz mogę korzystać z internetu m, ale tylko jak z pracy wróci,i mi łaskawca pożyczy:) i tylko przeglądać mogę..wrrr...a wogóle mam ogromniasty problem, wczoraj wieczorem strasznie twardniał mi brzuszek, a po chwili się rozluźniał i tak mniej wiecej co minutę..przez kilka godzin, dzisiaj też mam twardy prawie cały czas nawet m zauważył, i nie wiem co robić..czy to groźne...naczytałam się w necie różnych rzeczy i mam taki mętlik..nic mnie boli w sumie..
Tysia ja w poprzedniej ciąży raz cos takiego miałam, że przez pare godzin twardniał mi brzuch, nawet leżenie nic nie pomagało, ale po paru godzinach przeszło i już więcej nic takiego się nie powtórzyło, chociaz brzuszek twardnial kilka razy w ciągu dnia to nie trwało to długo tak jak wtedy, a Piotrusia urodzilam tydzień po terminie.
 
reklama
klaudos! oto link, są to zdjęcia z prawdziwych porodów, sceny drastyczne co dla niektórych(płeć męska) :) http://www.youtube.com/watch?v=L8MZaOX_7Oo&feature=related jest to youtube , także jak wejdziesz to będzie multum podobnych, a tak w ogóle to nie brałam nospy, nic nie biorę, nie mam zaleceń, bo nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam, także trochę się obawiam.
 
Do góry