reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Zasady becikowego zostały wstrzymane do końca 2011 roku teraz należy wykazać że było sie raz w czasie całej ciąży u ginekologa i sie becikowe dostanie.

Dziewczyny w którym tygodniu wg usg widziałyście już bijące serdeuszko?

JA widziałam w po skonczonym 6 tyg.
 
Monia_86 to odpoczywaj. I szczerze mówiąc podziwiam Cię, że szukasz pracy będąc w ciąży. Uważaj na siebie. No i skoro chcesz pracować, to życzę POWODZENIA :)

Ja widziałam serduszko dziecka w 6 tyg i 5 dniu :) Następna wizyta 12 czerwca a potem mam 29 czerwca USG Prenatalne. Oby było dobrze.

Kurcze z pracy wróciłam po 17, szybko obiad, potem na zakupy i teraz padam ze zmęczenia. Jutro jak zwykle jakieś sprzątanko i potem wybieramy się do CH POGORIA bo jest dzień dziecka z minimini aby starsza pociecha miała trochę zabawy :)
 
Cześć dziewczyny!
Jestem padnięta, dopiero o 18.30 wróciłam do domy z tej Warszawy i strasznie mnie brzuch boli. Położyłam się potem zjadłam i trochę mi przeszło ale nie do końca. Boję się żeby nic się maluszkowi nie stało, bo trochę mnie wytrzęsło w tym busie.
A rozmowa chyba sie udała, jeszcze nie wiem czy mnie przyjmą, bo będą dzwonić 1 czerwca. Warunki pracy przedstawili mi rewelacyjne tylko obawiam się czy dam radę, bo będę musiała dużo jeździć samochodem. A oczywiście nie powiedziałam im ze jestem w ciąży, bo tak to nigdie bym pracy nie znalazła.Idę dalej leżeć, bo nie czuję sie za dobrze.
Dobranoc Kochane:-)

nie masz obowiązku im mówić o ciąży, a oni nie mają prawa pytać. jak Cię zatrudnią, to okres próbny czy nie, po 3 miesiącu ciąży każda umowa czasowa dłuższa niż na miesiąc przedłuża się do dnia porodu
 
Monia_86- Podziwiam Cie! Ja bym sie nie odwazyla szukac pracy w ciazy. No ale to moja wada- Balabym sie pozniejszej reakcji pracodawcy. Bede trzymac kciuki! Mam do Was pytanie- Chcialabym sobie zmienic suwaczek na ten z babyboom by moc porownywac tygodnie z Waszymi. Mam jednak glupi problem. Co Wy wpisywalyscie w miejsce 'pierwszy dzien ostatniej miesiaczki? Wpisalam 09.04.2010 i mi w suwaczku wyszlo ze 'termin juz minal'. Jak ta date wpisac by bylo dobrze?
 
Monia_86- Podziwiam Cie! Ja bym sie nie odwazyla szukac pracy w ciazy. No ale to moja wada- Balabym sie pozniejszej reakcji pracodawcy. Bede trzymac kciuki! Mam do Was pytanie- Chcialabym sobie zmienic suwaczek na ten z babyboom by moc porownywac tygodnie z Waszymi. Mam jednak glupi problem. Co Wy wpisywalyscie w miejsce 'pierwszy dzien ostatniej miesiaczki? Wpisalam 09.04.2010 i mi w suwaczku wyszlo ze 'termin juz minal'. Jak ta date wpisac by bylo dobrze?

musiałaś źle wpisać rok, spróbuj jeszcze raz
 
Faktycznie, musiłaś coś źle wpisać :-)

Byłam na usg we środę był to wg OM 6w 2dc pani z usg powiedziała że wyglada na 5 tydzień ale serduszka nie ma pęcherzyk ma 8mm ? Nie wiem, sama ostatnio mówiłam, i prawiłam żeby za wcześnie nie chodzić na usg - ale lekarka z powodu mojego poronienia wysłała mnie na badanie , które i tak nic nie powiedziało bo znowu nic nie wiadomo. A jak tu czlowiek ma spokojnie żyć....... ZWARIOWAĆ MOŻNA
 
A my jutro znowu śmigamy do aquaparku z Piotrusiem, troche sie zrelaksujemy. Mdłości troche odpuściły, ale jakoś nie mam ochoty na obiadki, ewentualnie zjem zupkę.
Odnosn ie USG to ja widziałam serduszko w 6 tygodniu i pęcherzyk miał 9mm.
 
reklama
powiedziałam rodzicom, i siostrze, ale się fajnie czuję!!! Dziś są urodziny mojego taty, więc miał prezencik... Ale najbardziej mnie ucieszyła siostra, była tak autentycznie uchachana, że aż się to słyszało przez telefon.
Teściom pewnie powiemy jutro, bo mężuś jeszcze w pracy, też się ucieszą. Będzie ich trzeci wnuczek.
 
Do góry