reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Nie ma problemu mogę dopisać ale nie rozumiem jak to liczyć Ci się nie chce?? Nie musisz bo u góry jest napisane cyfra różowa to dziewczynki, liczba niebieska to chłopcy i jest napisane 15:22 dla chłopców, ale skoro mało czytelnie to oczywiście to zmienię :-)

A jak wynika z obliczeń miesięcy co podała żabka to mam 2 tydzień 6 miesiąca :-) heh 3 i pół miesiąca do porodu :-)

Ale sie narobiłam dziś dziewczyny, musiałam posprzątać po czyszczeniu gipsu więc mase pyłku wszędzie:-) udało się i teraz odpoczywam sobie :-) zrobiłam serniczek na zimno z jagodami i galaretką więc się obżeramy z mężem :p
upsss..bardzo cie przepraszam :-( nieskumalam myslalam ze to 15:26 to godzina aktualizacji listy.. ale gapa ze mnie jeszcze raz sorki teraz juz kumam
PODEJMUJEMY PRÓBĘ Ustanowienia rekordu guinnessa w długości łańcucha utworzonego przez samochody Volvo. Coś na ten temat paradavolvo.pl . Jutro rano zaczynamy od 6:00 trzeba być już na miejscu. Moze będą coś gadac w TV słuchajcie :)
widzialam w tv w teleekspresie pokazywali :-)
Hej dziewczynki
ja już po weselichu. Nie byłam w stanie dłużej wysiedzieć więc jak tylko zebrało Filipka na spanie to zapakowałam go do samochodu i myknęłam do rodziców. W sumie impreza udana, młody zamęczał mnie co chwilę - "mamusiu zatańc ze mną" :sorry2:No i jak miałam odmówić syniowi? Tego efektem są nogi jak banie, które przestały się mieścić w buty o rozmiarze 41. :sorry2::sorry2:
Trochę rodzina mnie wnerwiła, a właściwie ich reakcja na informację, że będzie drugi synek i komentarze typu "no szkoda". :crazy::crazy: Powiedzcie mi skąd biorą się te opinie, że koniecznie trzeba mieć córeczki albo chociaż parkę. Kiedyś upierano się przy synach, teraz przy córkach, czy to nie wszystko jedno do cholery??? A jak ktoś ma 4 synów albo 4 córki to naprawdę trzeba go żałować????? Nie rozumiem ludzi.......
oj z rodzina to zawsze najlepiej na zdjecieu spokojnie niedenerwoj sie ja od kiedy wiem ze synek i powiedzialam rodzinie ze damy na imie Antoś to juz od kazdego slyszalam jak mam dac na imie synowi i ze antos niebardzo a w nosie ich mam zaluje ze mowilam jakie imie dam moglam postawic wszystkich przed faktem dokonanym z corka tez mi wszyscy krecili nsem bo chcialam dac na imie Lidia i nikomu sie niepodobalo i ja uleglam i jest Klaudia a teraz sie nieugne chyba ze maz sie rozmysli i razem wymyslimy inne imie ..
tak u nas jednak CORECZAK BEDZIE......

co do LISTY i inych spraw to przemyslalam i widze ze macie Ewe odpowiedzialna za Forum Styczniowe wiec ja juz sie nie ebde wrtacac do listy bo to bez sensu.....Nagle sie zrobilo duzo osob ktore cche zadzic i poprawiac to i owo na forum.....np. tak jak na naszej liscie na poaczatku sa Aniolki....wiedl. mnie to zle wyglda powinny byc na koncu......i to ze lista za bardzo kolorowa.....wiec ROBCIE po Swojejmu a swoja dorga to liste to nie tak prosto zrobic na 100 dziewczny.....wiec znajdzice sobie inna do robienia listy

coz....to juz nie moj watek..;(

udanch tygodni ciazy....
gratuloje corci kochana niezlosc sie nikt niechcial sie zadzic ani zrobic ci przykrosci poprostu kazdy dal jakis pomysl bo to w koncu wspolne forum wszystkie doceniamy ile pracy i czasu wlozylas w stworzenie listy wiec niegniewaj sie na nas
ja tylko na chwilke, nie wiem co ze mna ale dzisiaj jest mi strasznie ciezko- tzn jestem ociezala, poce sie nie mam na nic sil. o 15 wpadaja znajomi i mi sie nawetg nie pali by z nimi rozmawiac;/ poszlam do kosciola i wrocilam w polowie mszy bo bylam spocona, bylo mi slabo maly znow mnie obkopal w pecherz.. nie mam sil nawet utrzymac porzadku w mieszakniu, a moj maz nawet nie pali sie by zapytac czy w czyms pomóc..

u nas za 1 razem jak moj gin pow ze bedzie coreczka z euforia powiadomilam moich rodzicow- niestety z ich strony takiej euforii nie bylo, malo tego powiedzieli ze to nie przesadzone i moze bedie chlopczyk. mimo ze ciaza byla zagrozona nawet nie zapytali czy wszsytko z dzieckiem ok. a jak po polowkowym 4 dni pozniej powiedzialam ze jednak chlopczyk po prostu dostali orgazmu- sorry za wyrazenie ale doslownie tak bylo!! po prostu masakra!!!!
moze marzyl im sie dziedzic?? ;-)
Zgadzam sie z Ribi i Julka. To dziecinne i egoistyczne zachowanie. Najwazniejsze, zeby maluch byl zdrowy.
Co do meza, to ja w takiej sytuacji powiedzialabym swojemu jak sie czuje i poprosila o pomoc, i to nie jednorazowa. Glowa do gory. Wszystko bedzie dobrze.
Nie wysilaj sie na nic jesli zle sie czujesz. Odpoczywaj duzo. Mam nadzieje, ze lepiej sie poczujesz.

Jestem po USG. Bedzie kolejna dziewczynka na forum i termin nie ulegl zmianie :-)
Moja mala juz zaczyna coraz wiecej dokazywac :-)
gratuluje :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
ja dziś spędziłam dzionek bardzo miło:) Dzis obiadek poza domem a później spacer z przyjaciółmi. Pojechaliśmy na Cmentarz Żydowski pozwiedzać. naprawdę warto to zobaczyć. Chcemy pojechać w którąś niedzielę, bo jest zwiedzanie z przewodnikiem. Porobiliśmy kilka fotek i tym sposobem dojechaliśmy do domu ok 19.

Wracając do rodziny i reakcji na dzieci i na płeć. Wiecie jak to jest z rodziną....najlepiej tylko na zdjęciu. Najważniejsze żebyśmy my i nasi mężowie byli zadowoleni,a reszta musi to jakoś przełknąć i zaakceptować dany stan rzeczy:)
 
Ja sie też dzisiaj czuje ociężała, dzisiaj obiadek u rodziców, a później spacerek kawałek za miastem. Zaraz mężuś jakis fajny filmik zapuści i będziemy oglądać. Dobranoc i gratuluje mamom poznania płci :)
 
Cześć dziewczyny, chiałabym sie do Was dołączyć, czytam wasze posty od początku, ale jakoś nie miałam odwagi napisać :-)
Będę mamusią Szymonka. Przewidywany termin porodu 09.01.2011r.
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :-)
 
Cześć dziewczyny, chiałabym sie do Was dołączyć, czytam wasze posty od początku, ale jakoś nie miałam odwagi napisać :-)
Będę mamusią Szymonka. Przewidywany termin porodu 09.01.2011r.
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :-)
witamy i zapraszamycodziennie do dyskusji :-)

fajnie ze tak juz sie sypia wiadomosci co kto bedzie mial :-) a rodzinki to poprostu olejmy to sa w koncu nasze dzieci a nie ich :-)
 
Moncia witaj wsród mamusiek no i Gratulacje synka ! i zycze wszytskim spokojniej nocki ... ja juz lece sie pobyczyc moja mamcia na urlopie to juz Tomcio pojechał na noc do babuni niestety i tak sie jutro nie wyspie bo robie za opiekunke garów przy kopaniu kartofli u cioteczki :) odezwe sie dopiero pewnie wieczorkiem pa
 
Cześć dziewczyny:-)
Nie pisałam cały dzionek bo byłam z mężusiem u teściowej w Ciechocinku:-) Byłam tam pierwszy raz i muszę przyznać, że bardzo przyjemne miejsce....zdrowo..dużo spacerowaliśmy, pogoda nam dopisała więc tym bardziej sama przyjemność ze spacerków:-)noi bardzo sie dotleniłam, zresztą nie tylko siebie ale i Bartusia:-)

Tyle naskroabłyscie, że juz nie wiem co odpisywać a nie wiem jak cytować kilka osob naraz. Z rezta watkow zapoznam sie troszke póxniej bo męzus chce do kompka więc poczekam az pojdzie lulu:-)

87zabka dziekuję za rozpiske czyli jestem w 6 miesiącu:-)
 
reklama
Do góry