reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witajcie!
Troche z opóźnieniem, ale i ja napiszę o naszym bilansie: waga 14,5 kg, wzrost 96 cm - także z mojej Gabrysi wysoka dziewczyna jest :-)

Co do mówienia to u nas już od dłuższego czasu Gabi mówi całymi zdaniami, zadaje pytania, nie ma chyba czegoś czego by nie potrafiła powiedziec, a buzia jej się nie zamyka, cały czas gada, jak nie ze mną to z lalkami, misiami itd. A od jakiegoś czasu jest na etapie śpiewania piosenek i mówienia wierszyków:happy2: z czego jestem bardzo zadowolona, bo uczę ją piosenek i wierszyków które ja śpiewałam w dzieciństwie i tak mi miło słuchać jak ona potem to śpiewa Już nie mówiąc o tym jaką radość ma moja mama która powtarza że ma wrażenie jak by widziała mnie sprzed lat...
 
reklama
4300.jpg
 

Załączniki

  • 4300.jpg
    4300.jpg
    52,7 KB · Wyświetleń: 73
Powiem Ci że super zareagował, nawet nie spodziewałam się że będzie tak dobrze. Zagląda czasem do łóżeczka, pogłaska i zawoła mnie jak maleństwo płacze. Ogólnie nie wykazuje żadnej zazdrości, nawet jak chce np. jeść a ja karmię Artura to czeka grzecznie aż skończę. Życzę Ci żeby u Ciebie też tak Kamil przyjął braciszka i szybkiego, bezproblemowego porodu.
 
Witajcie dziewczyny ale tu cicho, ostatnim czasem ...... Gratuluje wszystkim mamo które maja kolejne pociechy już przy sobie albo jeszcze w brzuszku :-)
 
reklama
Witam wszystke mamy które jeszcze oswiedzaja wątek styczen2011:) niektóre mamy juz pewnie maja kolejne malenstwa przy sobie:)

U mnie po ślubie juz:)
Extra bylo:) szkoda ze noc taka krótka:)


A wiec u mnie mnóstwo zmian:p od wrzesnia ide na staz, a Nadusiek idzie do przedszkola
dzis idzie pierwszy tydzien obeznac sie w terenie xd

staz bedzie poł roczny, mam nadzieje ze potem uda mi sie dostac jakakolwiek prace zeby miec umowe, tak bardzo pragniemy z mezem starac sie o rodzenstwo dla małej ale narazie nie pozwala nam sytuacja finansowa, Naduska rosnie zdrowo, tylko cos mowi nie chce;d ale mam nadzieje ze jak pojdzie do przedszkola to zacznie;0
 
Do góry