reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witajcie,
Piszecie o zgadze, to jest chyba dolegliwość, której boję się najbardziej.
Kończę trzeci miesiąc i powiem Wam że ciąża póki co nie dała mi się we znaki. Oprócz senności i wrażliwego węchu nic mnie nie dotknęło.
Dziś np szłam do pracy i stwierdziłam że strasznie śmierdzi biedronkami :-)
Aż się sama do siebie uśmiałam.
Jutro z mężem idziemy na usg, już się nie może doczekać aż zobaczy Ludzika jak mu macha, póki co widział tylko fotkę.
Miłego dla Mamusie, a przyjmiecie mnie do grupy zamkniętej?
Pozdrawiam
 
reklama
witam :)

widze, ze zgaga zaczyna lapac nas wszystkie pomalutku. moja kolezanka w ciazy na zgage pila kefir. mnie czasem lapie pod wieczor no i ostatnio zaczelam wymiotowac co jakis czas a na poczatku mnie nie meczylo.

joasiab moze cos jest z ta zgaga bo moja corka jak sie urodzila miala bujna czarna czuprynke
 
dzień dobry brzuchatki :)


Karlita ja myślałam jeszcze o czyms takim do spania, ale znając Piotrka to ucieknie z niego :)
KANAPA, SOFA, ROZKŁADANA, DLA DZIECI 168 łóżko (1119017444) - Aukcje internetowe Allegro

moja Gabi też by uciekała ;) heheh :)


Hej girls
u mnie nudy. Za to ogromna radość bo nareszcie chłodniej!!!!:-D:-D

zmykam na dr housa.

o tak :) chłodniej - wczoraj odżyłam na maxa :)

Fogia daj znać jak będziesz u rodziców to wyskoczymy z dzieciakami na spacer :)

A ja zaprawiałam malinki na zimę :)

o malinki ale pyszności!!

a badania to na razie miałam hiv, tokso, hbs, hcv, vdrl, glukoza, tsh no i co miesiąc mocz i morfologia, niestety wszystko prywatnie i za wszystko muszę sporo płacić, ale zdrówko kruszynki najważniejsze:-)

ładna lista badań ;)
ja też chodzę prywatnie na badania do luxmedu bo tak do przychodni nie mam bezpośredniego dojazdu ...


a tak z innej beczki, to wszystkie początkowe objawy ciąży mi przeszły no i już się bardzo cieszyłam, ale za to od dwóch dni co chwilę męczy mnie straszliwa zgaga, czy któraś z was też tak ma? macie jakieś sprawdzone sposoby na to?

kefir, migdały i żelki (takie zwykłę owocowe) :) to mi pomagało :)
z Gabi miałam chyba tylko z 5 razy zgagę i mam nadzieję że i teraz mi się poszczęści bo toooo straszna dolegliwość ....

Helołłłł
girls mam pytanie. Czy Wam też jest nieustannie gorąco???? Nawet w chłodniejsze dni????
Byłam dziś rano na badaniach, temp. na dworze 21 stopni, czułam na skórze chłodny wiaterek ale i tak było mi kosmicznie duszno i gorąco.
To chyba mój mały lokator mnie tak grzeje.......

mi aż tak gorąco nie jest np dzisiaj w nocy zmarzłam :szok: teraz w e upały spałam pod poszewką ale w nocy musiałam sobie wyciągnąć lekką kołderkę ;)

właśnie wcinam śniadanko :) biorę się za gotowanie zupy i lecę z małą na dwór niech się wyszaleje to moze ładnie pośpi popołudniu :) bo muszę siąść do papierów :)
 
Szew dopiero można założyć kiedy jest się w 16tc. Jeszcze troche musze wytrzymać. Jest lepiej. Po kroplówkach szyjka się wydłużyła i rozwarcie jest na 4cm.;(

Kochana trzymaj się, staraj się nas informować na bieżąco bo się martwimy o Ciebie
best11_%28www.e-gify.pl%29.gif


Helołłłł
girls mam pytanie. Czy Wam też jest nieustannie gorąco???? Nawet w chłodniejsze dni????
Byłam dziś rano na badaniach, temp. na dworze 21 stopni, czułam na skórze chłodny wiaterek ale i tak było mi kosmicznie duszno i gorąco.
To chyba mój mały lokator mnie tak grzeje.......

Pisałyście o tyłozgięciu, u mnie też był ten problem i pewnie dlatego brzuch tak bardzo bolał jak Filipek w nim rósł. Natomiast po porodzie sprawa poszła w zapomnienie, teraz już wszystko jest ok.

Co do zgagi. Przy pierworodnym męczyła mnie masakrycznie i nie pomagały żadne naturalne sposoby. Gin kazał mi brać tabletki (chyba Reni), takie ogólno dostępne w aptekach, często reklamowane w tv.
Mi też jest wiecznie ciepło, w sumie u mnie to norma, nawet wczoraj wieczorem się odkrywałam pomimo że na dworze było zimno a okna pootwierane

A ja powiem Dzień Dobry :)

Idę pod prysznic i robić śniadanko :)

Ja w ciąży z Wiki też miałam okropną zgagę całą ciążę i zażywałam rennie bo nic nie pomagało a Wiki jak się urodziła to miała włosy dł 5 cm :) podobno jak się ma zgagę to dzieciaki będą miały bujne czuprynki :)


Ja nawet jeszcze nie wiem co to zgaga
best12_%28www.e-gify.pl%29.gif
, zobaczymy potem co będzie.
wstałam dzisiaj później , bo mam na 14 do pracy , och i teraz idę się umyć i zrobić sobie śniadanko.

Mam nadzieję, że jeszcze tylko dziś i jutro będę w pracy i że uda się z tym L4
zlosc20_%28www.e-gify.pl%29.gif
 
hej dziewczyny:)

Mam nadzieje, że dzionek zapowiada Wam się miło i znacznie chłodniej niż zwykle:)



Ja się coś fatalnie czuje od paru dni...mam nadziej, że szybko mi przejdzie...jeszcze coś dzieci mi po nocach fatalnie sypiają i dopiero jestem padnięta...
Teraz zmykam sie położe puki nic niemusze robić i chyba sobie z synkiem jakąś fajną bajke zobaczymy;)



przyszła mama ciesze się, że napisałaś...po tak czekałyśmy na jakieś wieści od Ciebie...a wiadomo w głowie juz sto tysięcy mysli...Ale najważniejsze teraz, ze szyjka się wydłużyła to już duży sukces:)!!!!! To jeszcze dokładnie ile musisz w tym szpitalu wytrzymać do założenia szwu??? oby tylko szybko i bez komplikacji zleciał ten czas:)!!!!!
 
]

Dziewczyny kurcze coś parę osób nie pisze dawno, ciekawe co z nimi MolaGo , takajednakobitka......itd

miejmy nadzieje, że u nich wszystko ok tylko zabiegane i nie mają czasu:)

dziękuje wam kochane za tyle sposobów walczenia ze zgagą, zaczne od żelek, bo najsmaczniejsze, a ja łakomczuch jestem straszliwy;-) miłego dnia wszystkim życzę:) ja lecę do pracy
 
Witam mamuśki:)

Mnie też już dopadła zgaga- wczoraj wieczorem, a akurat byliśmy w kinie na Shreku, myślałam, że wyjdę już z sali- tak mnie męczyło, przez to nawet nie mogłam skupić się na bajce. Ale słyszłam, że kefir pomaga i po powrocie wypiłam, nie powiem coś pomogło:) ALe więcej już nie chcę....

A jeśli chodzi o USG, ja już nie pamiętam ile razy miałam robione, bo chyba Was wszystkie przebiłam w ilości. U mnie jest ciążą zagrożona i średnio co 2 tyg. miałam robione, żeby sprawdzić czy z dzidzią wszystko w porządku. A jak byłam w szpitalu, to co tydzień. W końcu zapytałam lekarza czy to wskazane, powiedzieli mi, że średnio do 30 min. można wykonywać i nie stwarza to zagrożenia. No, a my mamy robione po kilka min. Przez to mam juz sporo zdjęć, ale na tych początkowych oczywiście mało widać.

Przyszła mama- dobrze, że się odezwałaś:) I że jest lepiej.

A ja dziś na obiadek robię zapiekankę warzywną. I znowu mąż nie będzie pocieszony- bo bez mięsa- hihihi ;-)
 
reklama
Witam :))
Dziewczyny piszecie że sie tak źle czujecie w ciąży i ze się martwicie... ja tez tak miałam do 13tyg, żadnej przyjemności z ciąży pomyślałam, a potem jak ręką odjął, od 3 tyg czuje sie rewelacyjnie, takze poczekajcie jeszcze troszku... tylko siusianie w nocy i czasem mi słabo ale da sie z tym zyc:tak:

A jesli o ogólny strach chodzi to Was rozumiem, ale wiekszości z Was ma porobione wszystkie bdania i wyszły Wam dobrze, zacznicie mysleć pozytywnie, ja się staram tak robić i świat wydaje sie naprawdę różowy...

Kolejny temat jaki podjęłyscie to zgaga, nigdy jej nie miałam, ale podobno będziemy ja miały od koleżanki wiem że rewelacyjny jest sok jedniodniowy z kiszonej kapusty ( można samemu odcisnąć) lub z ogórków kiszonych ale nie za słonych. W taka pogodę bardzo smaczny:-)

Biorę się za obiadek bo mąż o 14tej wróci i muszę się wyrobić, dziś jest juz duszno ciekawe co będzie w piętek ponad 30st w cieniu znów ma być:tak: nie lubie bo mi słabo wtedy ale trzeba jakoś sobie radzić:tak:

Wszystkiego dobrego Kochane, jak najmniej słonka Wam życze ;-)
 
Do góry