reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

witam drogie panie ja dalej w dwupaku hehe czasem mam wrazenie, ze normalnie do polowy lutego bede chodzic.
wasze dzieciatka juz maja ponad miesiac albo i dwa a moja siedzi w brzuchu i ma gdzies wszystko i wszystkich. jednak jej aktywnosc utwierdza mnie w przekonaniu, ze musi jej byc tam poprostu dobrze i nic jej tam nie brakuje. w nocy skopala mnie porzadnie z samego rana tez przypomniala mamusi, ze w brzuszku jest jeszcze no coz wyganiac jej nie bede hehe.
moj do pracy poszedl na rano jeszcze jutro idzie w pracy sie smiali dzis bo mysleli, ze pepkowke przyniosl a on do roboty i mowia, ze uparte ma dziecko :-). u mnie zadnych zmian po masazu nawet czop nie odchodzi oj ciezka sztuka ze mnie.
 
reklama
Malutk_a - żeby Wam się wódka nie zepsuła tak, jak u nas ;-)

Coś uparte te styczniowe dzieci, zauważyłam, chyba bardzo dużo z nas musiało długo czekać... czy mi się tylko wydaje?
 
witam się i ja - nadal 2w1 :-)
w nocy spałam jak kamień, ale obudziłam się z takimi spuchniętymi dłońmi, że masakra.
Teraz mężuś robi mi śniadanko, a sobie siedzę na kompie. Potem już nie będzie tak dobrze.
U nas halny - podobno więcej dzieci się wtedy rodzi - się okaże...
Natalka jeszcze niemrawa, pewnie księżniczka też czeka na śniadanko :-D
 
ja stwierdzilam, ze przejde sie na zakupy do tesco poki jestem na chodzie to moze sie troche poluzuje na dole :-p. tak wiec czekam na mojego tate i jak adasko wroci z pracy zjemy obiadek i smigamy do tesco a noz widelec :-) bo powiem wam, ze perspektywa wywolywania jakos mnie nie przekonuje
 
no hej,
u mnie też bez zmian, noc spokojna oprócz kilku przebudzeń to mała się porozpychała, kopnęła tu i ówdzie, ja dziś miałam ochotę na spacer ale pogoda taka że szkoda gadać.
może na kino męża namówię, dobija mnie to czekanie.
wczoraj w Auchan duże zakupy i nic nie ruszyło, a potem skakanie na piłce z 2h i też nic.
no ciekawe, która z nas światło zgasi.
miłego dnia Wam życzę!
Gosia_27-mi wczoraj image coś szwankował to może dlatego.
 
Joasienka, malutka, monia-t - trzymam za Was kciuki może w końcu się ruszy:) czekamy na Was :) pijcie rycyne, podobno pomaga hehe:-D

Dziś nawet wyspana jestem:) wstałam po 8ej, malutki ssie pierś jeszcze, popija witaminki, coś długo popija :-) zdążyłam się już ogarnąc, dokonczy jeść i zaraz zbieramy się na spacerek:-D

Dzieki Joasienka robie wszystko tak jak napisalas i wciaz mi tylko napis z adresem sie wkleja nie wiem co robie zle no ok pomecze sie jutro.Teraz juz musze uciekac bo maly sie obudzil.Spokojnych nocek zycze.

ma Ci się tylko napis z adresem wklejać, dopiero jak zatwierdzisz post, dopiero pokaże się zdjęcie:)
 
Ostatnia edycja:
blondi rycyny za zadne skarby nie tkne :-p poczekam jeszcze hehe mnie sie nie spieszy :-D tylko dobijaja mnie pytania: urodzilas a czemu jeszcze nie, a ile po terminie.
wczoraj jak mnie moj lekarz zobaczyl to zaczal sie smiac i mowi, ze daje w dupe i moglabym juz rodzic.
 
Hejka :)
My już po śniadanku, Tycjan właśnie sobie zasypia :) Z godzinę leży już w wózku i patrzy w jedno miejsce jak zaczarowany :)

Ustawił sobie karmienie, idziemy spać tak o 23 po karmieniu i wtedy mamy pobudkę o 2-2.30 i kolejną o 5.30-6. Potem to tak o 9-9.30 się budzi i wtedy już wstajemy :) Zanim go nakarmię, przebiorę, zrobię przeprowadzkę z sypialni do dużego pokoju to tak zeszło że już 11 i pewnie zaraz go dokarmię co dłużej pośpi :)

U nas straszne wichury... do tego Kita dostała ruję i wajczy jak wściekła po nocy... Bazyli ją trochę tam próbuje skubnąć ale on chyba przez to, że jest kastratem to jakoś nie może sobie z nią poradzić :) Bardziej to wygląda jakby tańcowali... Ważne, że mały śpi w nocy i nie budzą go ani te wietrzyska ani wajcząca Kitka :)

No nasze trio czeka nadal a my razem z nimi :)

malutka - Tycjan to w czasie porodu jeszcze tak szalał że nie było sensu KTG podpinać, położna i lekarz nadziwić się nie mogli, że w czasie skurczów ten szaleje a ja nie mogłam wyrobić z bólu... Takie odejście od normy, bo niby dzieci przed porodem i w czasie są spokojniutkie :)
 
reklama
damqelle mam pytanie do ciebie bo wiem, ze chustujesz rysie :-)

co sadzisz o takiej chuscie, ja bede pierwszy raz miala do czynienia z chusta i nie wiem czym mam sie kierowac przy wyborze
Chusta tkana NIMAR, PROMOCJA dla szybkich SPRAWDŹ (1427274343) - Aukcje internetowe Allegro
O proszę - właśnie weszłam :)
Ja też mam po raz pierwszy do czynienia z chustą. Moja jest w sumie podobna też kupiłam tkaną tylko od innego producenta. Na początku byłam przestraszona co zrobić z 5 metrami tkaniny - ale teraz myślę że to proste. Wszyscy radzą kupować tkaną i taką też kupiłam - ja jestem zadowolona a młoda się lubi nosić :)
 
Do góry