reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
joasienka, monia-t no to zaczynamy odliczanie do godz zero :-)
joasienka a ty kiedy masz sie stawic w szpitalu znow na kontrole?
no to witam Cie serdecznie po raz kolejny w dwupaku!
ja mam się stawić w szpitalu jak się akcja zacznie :-)
w poniedziałek mam w razie czego wizytę u moje ginki, ale ma nadzieję, że nie przyjdę bo urodzę.
ciekawe czy ten mój masaż coś dał, ja czekam na poród już jak na zbawienie i nie moge się doczekac tej mojej uparciuszki :szok:
wyobraź sobie, że nawet jej wczoraj łóżeczko ubrałam, a ona nic.
skończyły mi się upławy po tym masażu, czop już chyba cały wyszedł i mam wielka nadzieję że w weekend urodzę ale jakoś chyba to tylko nadzieja płonna :-(
moja lekarka póki wszystko jest ok to raczej mi do szpitala skierowania nie da bo jest przeciwna wywoływaniu i dopóki łożysko wydolne i wody ok to pewnie będę chodzić do marca...
 
malutk_a - no to zaczynamy! :-) Ja mam jechać w niedzielę, ale nie wiem czy to ma sens, czy nie lepiej w poniedziałek. Czy w weekendy zlecają cokolwiek? Bez sensu byłoby jechać tylko po to, żeby się tam przespać :wściekła/y:A może poczekamy do Walentynek? Już niedaleko :-D
modlicha, farbka - dzięki za opowieści. Ciekawe jak to u mnie będzie?...
Ribi - trzymam kciuki, żeby to naświetlanie przebiegło jak najmniej boleśnie i przede wszystkim sprawnie.

A miałyście jakieś skutki uboczne po ZZO?

Ja jeden jedyny raz wzięłam sobie to znieczulenie bo było za darmo i zrobiłam to bardziej z ciekawości niż z potrzeby i ... nigdy więcej. Po znieczuleniu bolała mnie str4asznie głowa, że nie dało rady wytrzymać a APAP nie działał, a kręgosłup to mnie tak nasuwał że chrzciny spędziłam w drugim pokoju płacząc z bólu, nawet dziecka nie dawałam rady nakarmić. Lekarze mówili że to po tym znieczuleniu i by się zgadzało bo przy 3 porodach to tylko po tym jednym miałam takie atrakcje. Ale wiadomo, każdy inaczej znosi.
Przepraszam że się tak wtryniam w wasz wątek, ale widzę że niektóre mają problemy a ja swoim skromnym doświadczeniem mogę coś poradzić.:-)
 
My się dołączamy do ogólnoświatowego dnia marudzenia... mały właśnie zasnął po dwóch godzinach... w foteliku samochodowym pod stołem w kuchni :-)
Ciekawe, na jak długo... :-)

To i ja się dołanczam z moim kochanym synusiem:) marudził od 6 rano do kapieli około 20tej, mialam już serdecznie dosyc tego dnia, dobrze że spał 40 min na spacerku i teraz też słodko śpi:) oby pospał dlugo i mamie dał pospać:) kiedyś nawet przespał 8h w nocy może dziś tez mu się uda, bo powiem szczerze, że mnie też już brakuje snu:( ale synuś daje wiele radości więc wierzę, że to tylko dziś taki płaczek był, nie wspomne, ze wisiał na piersi to ok zadowolony, ale jak brałam co jakis czas do beknięcia to odrazu płacz:(



ribi - róznie bywa ale tak czy inaczej trzeba naświetlać, wierzę, że szybko wrócicie do domku:)
Myślałam, że Ty nie znajdujesz czasu na forum jeszcze, a że mało zaglądam na ogólne to też żyłam w błędzie;)
 
Czesc dziewczyny to widac dziisaj taki dzien bo Moj maly tez marudzil i mial najdluzsza przerwe do tej pory od 8 rano do 15 wcale mi nie spal tylko ciagle marudzil.Dziewczyny kurcze moze to jest glupie ale Ja nie potrafie wkelic fotki do galerii naszych malenstw nigdy nie korzystalam z porgramu imageshack nie wiem jak mam to zrobic czy ktoras z was moglaby mi dac szybki kursik ?
 
Czesc dziewczyny to widac dziisaj taki dzien bo Moj maly tez marudzil i mial najdluzsza przerwe do tej pory od 8 rano do 15 wcale mi nie spal tylko ciagle marudzil.Dziewczyny kurcze moze to jest glupie ale Ja nie potrafie wkelic fotki do galerii naszych malenstw nigdy nie korzystalam z porgramu imageshack nie wiem jak mam to zrobic czy ktoras z was moglaby mi dac szybki kursik ?
może ja pomogę:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
wskazujesz fotkę z kompa i dajesz browse
wybierasz rozmiar 640x480
wchodzisz: prześlij dalej
kopiujesz link kod forum i wrzucasz na forum, zdjęcie po zatwierdzeniu posta powinno się załadować
powodzenia :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja nie mialam zadnych komlikazji po zzo ale anestezjolog powiedziala ze mam super kregoslup do wbijania sie. Bez zzo bym chyba nie dala rady- ale jak wiecie ja mialam wyjatkowy maraton z atrakcjami. Mysle, ze jak da sie wytrzymac bez, to lepiej bez ale w moim przypadku ja sobie chwale.
 
Dzieki Joasienka robie wszystko tak jak napisalas i wciaz mi tylko napis z adresem sie wkleja nie wiem co robie zle no ok pomecze sie jutro.Teraz juz musze uciekac bo maly sie obudzil.Spokojnych nocek zycze.
 
reklama
czesc kochane - mam chwilke, jest 2 w nocy - wszyscy spia i mnie oczka sie zamykaja ale postanowilam sprawdzic co sie u was dzieje.
Malutka - ja bylam pewna,ze juz bedziesz po ..tak czy inaczej zycze powodzenia!!!

...eh, nic juz wiecej nie napisze ..musze leciec
buzka, moze jutro cos wiecej napisze...
 
Do góry