reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2009

to ja tez sie poskarżę....
niedobrze miiiiiiiiiiiiiiiiiii buuuuuuuu.
Apetytu ni ma, jak już coś jem bo sie zmuszam, to smakuje nawet, jak tylko skończę znowu sie zaczyna....

i tak w kółko
i tak w kółko
.....
a gdybym tak cały czas jadła to by mnie nie mdliło....???
hmmm
buziaki, wspieram wszystkie Brzuchatki :)
 
reklama
postanowiłam też trzasnąć sobie suwaczek ciążowy - a co:-)
mnie jeszcze nie mdli ale wczoraj generalnie czułam się bardzo senna. Dodatkowo jestem trochę podziębiona, synuś ma zapalenie gardła, mam nadzieję, że mnie nie zarazi bo będzie niewesoło.
A tak poza tym coraz bardziej wierzę w fakt, że jestem w ciąży:-) Uwierzę na 100% po pierwszym usg ale i tak radość rozpiera mnie nieziemska:tak:
Miłego dnia styczniówki:-)
 
U mnie tez mdlosc jeszcze brak, ale moja ciąża jest mlodsza, niz wasza, wiec wszystko pewnie przede mna :-) Za to dzisiaj w nocy strasznie bolala mnie glowa i ogolnie zle sie czuje. Spacerek z pieskami troche mi pomogl, ale i tak rewelacji nie ma.

Milego dnia :-D
 
Czesc Dziewczyny.

Nawet nie straszcie z tymi mdlosciami :szok:
U mnie narazie pod tym wzgledem super. Nic mi nie dolega, ale zobaczymy jak dlugo. Mecze sie szybciej niz zwykle, wiecej odpoczywam i to by bylo na tyle. Nawet nocne siusianie jakos troche ustalo i zdarza mi sie przespac cala noc :-)

Mam takie pytanko - smarujecie sie juz jakimis specyfikami przeciwko rozstepom i na biust? Czy czekacie do poczatku 4 miesiaca?
 
Ja również cierpię na mdłości i ból piersi:). I drażnia mnie zapachy i smak pasty do zębów. I wiem od dzisiejszego poranka, że nie moge pić kawy, bo całą zostawaiłam w łazience:)
Dziewczyny a jak jest z czulościami?
Ja nie mam ochoty na zbliżenia i glupio mi przed mężem. A jak jest u Was?



Justyna (29lat)
Ktoś mały w brzuszku ( 6 tygodni)
 
Natalio ja smaruję się codziennie rano i wieczorem i biust i brzuch i całe ciało :)
W pierwszej ciąży to pomogło i nie mialam rozstępow, więc myślę , że ta profilaktyka przyniesie też rezultat w drugiej :)



Pozdrawiam


Justyna( 29lat)
Ktoś mały w brzuszku ( 7 tygodni)
 
Czesc Dziewczyny.

Nawet nie straszcie z tymi mdlosciami :szok:
U mnie narazie pod tym wzgledem super. Nic mi nie dolega, ale zobaczymy jak dlugo. Mecze sie szybciej niz zwykle, wiecej odpoczywam i to by bylo na tyle. Nawet nocne siusianie jakos troche ustalo i zdarza mi sie przespac cala noc :-)

Mam takie pytanko - smarujecie sie juz jakimis specyfikami przeciwko rozstepom i na biust? Czy czekacie do poczatku 4 miesiaca?

JA się nie smatuję. Przed Jankiem miałam problemy hormonalne i to wystarczyło by rozstepy sie pojawiły. Nic nie pomagało, w ciąży nie smarowałam i mam kilka wiecej, ale nie duzo i teraz tez oleje ten temat. Porozstepiana jestem już, a na sporo specyfików dostaje uczulenia niestety. Jakaś taka nadwrażliwa w ciąży jestem.

Ja również cierpię na mdłości i ból piersi:). I drażnia mnie zapachy i smak pasty do zębów. I wiem od dzisiejszego poranka, że nie moge pić kawy, bo całą zostawaiłam w łazience:)
Dziewczyny a jak jest z czulościami?
Ja nie mam ochoty na zbliżenia i glupio mi przed mężem. A jak jest u Was?

Ja to bym męża i dorwała czasami, ale zbyt obolała jestem i czekam co powie ginekolog.
 
Hej dziewczynki,
miałam dziś umówioną wizytę u lekarza, ale kobieta się rozchorowała!!! Humorek mam podły z tego powodu, bo nastawiłam się że zobaczę fasolkę, cóż bywa!!!!
Ja mdłości nie mam na razie, czasem mam gorsze samopoczucie i przesadnie rozdrażniona jestem.
Co do sexu, to mój mąż ciągle sie tego domaga, czasem mu odmawiam, i też mi głupio z tego powodu. Nie powiem żebym gorzej sie po tym czuła, i mam nadzieję że nie zaszkodzę maleństwu.
Nie chcę aby mąż czuł się odrzucony. Znajomi mieli ciężki przypadek pod tym względem, koleżanka nie chciała kochać się z mężem przez całą ciąże, biedak ledwo to zniósł!!!
Oj taka ciąża to też próba dla małżenstwa!!!!
Pozdrawiam stycznióweczki
 
marylion74 ja jestem przykładem, że w ogóle w pierwszych dwóch trymestrach ciąży nie uprawialiśmy z mężem seksu. Była to ciąża bardzo wysokiego ryzyka, po dwóch ciążach martwych... tak bardzo pragnęliśmy dziecka, że nie żałowaliśmy niczego. Czas szybko minął i wszystko nadrobiliśmy:tak:
Teraz również mamy całkowity zakaz - przynajmniej do 14tc. Potem wszystko będzie zależało od tego jak przebiegać będzie ciąża. Dla nas ona (ciąża) jest w tej chwili najważniejsza.
 
reklama
Hej Madziu!
Plamienie miałam i od razu polecialam do lekarza. Na szczęście przyjął mnie warunkowo o 22 kiedy ostatnia pacjentka wyszła.... . Ostatnio plamiłam w poniedziałek 5maja. Od tego czasu jestem na L4 do konca maja. Plamienie ustało i czuje sie bardzo dobrze. Lekarz w razie plamienia naglego kazal brac potrojna dawke Duphastonu no i oprocz tego dostalam skierowanie do szpitala na obserwacje w razie ponownych krwawien.
Polecam wizytę... Mnie wszystkie kolegotki pocieszały ze na poczatku wiele kobiet plami...
Także uszy do góry. Oszczedzaj sie mocno az do nastepnej wizyty, nie dzwigaj nie noś, leż jak najwiecej i koniecznie zrob USG bo nigdy nie wiadomo. Lepiej dmuchac na zimne.
Trzymaj sie cieplutko :)



Ja tez brałam duphaston, depreche miałam po nim. Nic mi się nie chciało.


pozdrawiam

Justyna (29lat)
Ktoś mały w brzuszku ( 7 tygodni)
 
Do góry