reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

:-D

Z tym, że mi w tym momencie brzuch zaczyna już naprawdę przeszkadzać, mąż mi ubiera skarpetki itp ;-). No i problem zaczyna się jak mam nosić Julkę, bo chwilę mam ją na rękach i od razu skurcze mnie łapią :sorry:
 
reklama
ej babeczki wczoraj zapomnialam polknac azalie, napiszcie mi (ulotke wywalilam) ktora tabletke teraz mam wziasc - tą z wczoraj czy tą na dzisiaj. Wiem, ze przez 7 dni trzeba sie dodatykowo zabezpieczyc - napiszcie szybciutko co i jak, bo zglupialam.
 
Kurcze wszystko przez tą akcję z Olką wczoraj - dziś dostała pierwszą dawkę antybiotyku mam nadzieje, że bedzie wkrotce lepiej. Dzięki Anihira :) ponownie :tak:
 
Cześć:-)!
Tak sobie myślę że się tutaj jeszcze z Wami nie przywitałam (tylko na ogólnym dla całego forum BB wątku powitalnym) i dlatego Witam wszystkie Styczniówki 2009:happy2:! Podczytywałam forum od jakiegoś czasu, zanim zdecydowałam się zalogować:sorry:, mam nadzieję że mnie przyjmiecie???

 
U nas koniec L4- od przyszłego tygodnia wychowujemy się:happy::baffled: Z jednej strony cieszę się a z drugiej martwię.... i takie to zmienne nastroje cały czas mną targają. Pogoda dodatkowo wpędza mnie w kiepski nastrój- mam nadzieję, że będzie jeszcze troszkę słonecznych dni tej jesieni:unsure::hmm:
 
reklama
dziewczyny my mam tak wiele szczęścia . Nie wiem co mnie pod korciło żeby wejść na forum pożegnania, sprawa ludzka ale jaka bolesna. Każdego dnia modlę się o moje maluchy żeby im nic nie było . Modlę się by byli przy nich dobrzy ludzie i by sami byli dobrzy.
 
Do góry