reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

Ja widziałam wczoraj moje maleństwo-super uczucie!!!
Suwaczek o jeden dzień do przodu :) termin na 20 stycznia :)
u mnie raz lepiej samopoczucie raz gorzej
pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja też już widziałam moją fasolkę, a nawet słyszałam jej serduszkoi. Ależ uczucie.
Widać ją nawet troszeczkę na zdjęciu. W poniedziałek miała już 13 mm. Ciekwwa jestem, ile mierzy dzisiaj.
 
Gosiu, bardzo Ci współczuję.
Ja też miałam plamienia, spanikowałam i poszłam do lekarza, natychmiast dostałam Dupfaston w tabletkach i kaprogest w zastrzykach i L4. Mam leżeć co też robię. Na szczęście miałam USG i dzidzia jest, wszystko jest ok, plamienia ustały, ale mam dalej leżeć i brać lekarstwa. W czwartek idę na kontrolę. Martwi mnie jednak, że jeszcze nie było widać serduszka- wczoraj było skończone (licząc od @) 6 tygodni i 3 dni. Lekarz uspokaja, że to normalne i że w nast tyg już powinno być. Czy naprawdę mogło być jeszcze za wcześnie? Napiszcie coś... Dzięki, pozdrawiam i wracam do leżenia. Pa
 
Kasiu tak szczerze to mi też nie pokazał, bo ledwo było widać cokolwiek, więc się nie martw :) uszy do góry i leż sobie dla siebie i maluszka :)
 
Margolciu jesli chcesz wstawic suwaczek to nie w tekscie wiadomosci ale w dziale Twoje konto/ zmien profil/Dane publiczne/Podpis. Pozdrawiam.
Ania
 
Jutro mam ważny egzamin...we wtorek moja pierwsza wizyta u ginekologa ( bardzo długo się u nas czeka - biurokracja) mam nadzieję , że będzie wszystko dobrze...zmęczenie ..no cóż...jest nadal...i mdłosci ..jak ja to lubie....poradzcie jakie witaminy najlepsze?
 
Izabelka, bardzo Ci dziękuję za pocieszenie. Wiele to dla mnie znaczy, spokojniej mi teraz. Wracam do leżenia. Uważaj na siebie i maluszka, pozostałe mamusie również.
Rudzik, trzymam kciuki za egzamin, będzie dobrze!!!
pozdrawiam! papa :)
 
Hej, zaglądam sobie do Was po są siedzku z grudniówek. Rudzik, co do witamin,to naprawde nie ma znaczenia - Materna jest dość znana, ale z tego co wiem, droga, a ja zazywam Prenatal - gin mo mowil, ze moge sobie brac, jakie chce, bo one wszystkie maja prawie odentyczny sklad ;) Pozdrawiam.
 
Ja biorę Feminatal. A koleżanka ze "starających się" powiedziała że gin poleca te leki które akurat były ostatnio u nich reklamowane i dostali "prezenciki" hihi, więc sama widzisz ;D
 
reklama
Hej!

Ja też biorę Feminatal, bo jest tańszy od Materny, a skład podobny. poza tym Feminatal zawiera jod, który jest niezbędny do prawidłowego rozwoju intelektu u Maluszka, a mało witamin go ma- gin mnie na to uczulił i polecił Feminatal. Papa
 
Do góry