reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2006

reklama
witam dziewczyny, koleżanki niedoli...mdłości i lenistwo...no i trochę objadani się,ale uskuteczniam spacery....i zaczynam ćwiczyć (od jutra chyba)..ale ogólnie jest FAJNIE, co tu duzo mówić...wciąż czekam na wszystko dobre co przyniesie los...a wierzę, że będzie dobrze.........pozdrawiam

 
Coś widze Margolciu masz problem z tymi suwaczkami :) Kopiuj ten srodkowy kod i wklej w Twoich publicznych danych, na Twoim koncie.
 
Dziewczyny cóż to takiego ten Feminantal :( ja dostałam tylko kwas foliowy i żelazo bo mam niedobór.
Jeśli to jakieś witaminy uzupełniając dla pszyszłych mam to napiszcie coś więcej
 
Zgadza się to witaminki niedrogie-30 zl a starczy na 2 msc Przepisał mi lekarz...więc biorę. To jest tak jak reszta np. Materna czy inne. Zapytaj się gina jakie Tobie poleci :)
 
Czesc:)
Mam termin na 11 stycznia 2006:) Wczoraj bylam na USG - to juz prawie 12 tydzien:) Widzialam moja dzidzie: oczki, nosek, wszytskie paluszki, serduszko, po prostu cudenko, a jaka zywa :-))))
Od miesiacza czuje sie juz calkiem dobrze, prawie zadnych mdlosci, niestety przez 3 tygodnie musialam lezec (z powodu krawaienia krwawienia) i jeszcze przez dwa tygodnie musze brac duphastone.

Ale co tam:)))))
Monika
 
reklama
jesli chodzi o Prenatal to nie dałam rady połykać-takie WIELKIE tablety,teraz biorę Feminatal.A duphaston od początku do 15-go tyg:(Pozdrawiam dziewczyny.Jak dobrze pójdzie we czwartek mam usg i będę znać płeć, juz nie mogę się doczekać, po ostatnim usg lekarz powiedział, że wszystko b. dobrze:)
 
Do góry