reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

Ja dzisiaj nie miałam ochoty podzielić się sałatką śledziową ;D ale mu dałam troszkę :)
u nas wszystko ok !!!!
tylko ranne mdłości i zawroty głowy :) ale to znak że wszystko jest dobrze :)
trzymajcie sie cieplutko buziaczki dla maleństw :)
 
reklama
Izabelka - na temat Twoich doleglliwosci z głowa - gin powiedział mi wczoraj, ze jak bardzo mocno boli, to mozna wziac leki oparte na paracetamolu. Ja osobiscie nie mam zamiaru mimo wszystko, chyba zeby odpadala z bolu :) Wole dziecka nie faszerowac niczym. No i te bole glowy to deleglowosc ciazowa :) Niestety, takie sa uroki ciazy. Pozdrawiam!
 
Hej Kasiczka, wiesz ja też połknełam całą czekolade dostałam od rodziców na Dzień Dziecka taką wielką tabliczke  ;D .Sama byłam w szoku, że cała wciągnełam   :-[ . Też się strasznie boje znowu przytyć, z Julkiem przybrałam na wadze 20kg ciekawe do ilu teraz dojedziemy. Ale co tam najważniesza jest fasolka,  wagą będziemy się martwiły po porodzie.

Alcia ,a co tam u Ciebie i Twojej Fasolki? Czy widziałaś już Ją? Odezwij się. :)
 
Dzięki Magi, ale jednak też wolę się pomęczyć (nawet 2 dni jak ostatnio) ale nie ryzykować !!!
Dbajcie o siebie dziewczynki i o swoje masleństwa!!! :D :laugh: :laugh: udanego odpoczynku!!! A ja idę zabalować na weselisku !!
 
Hej :) Dopiero Was odnajduję tzn. stycznióweczki i ochoczo do was dołączam. Kasiczka, ja też mam termin na 29 stycznia :)
Mój organizm nie toleruje siedzenia przed kompem, strasznie mnie plecy i głowa od tego bolą, więc rzadko na razie będę tu bywać, Dzidzia najważniejsza :) Ale będę wpadać by dowiedzieć się co u Was. Izabelka, ja się nie dzielę z mężem śledziami ;) Sama zjadam. A w ogóle to padam i marzę o urlopie. Na szczęście też jestem nauczcycielką i wakacje tuż, tuż... :)
Całuski dla wszystkim mam i dzidziusiów. Trzymajcie się cieplutko :)
 
HEJ!Witam wszystkie przyszłe styczniowe Mamusie ;)
Jestem MARLENA i jestem w początku 9 tygodnia ciąży!Termin mam więc ustalony wstępnie na ok.10 styczeń;)Widziałm już swoją Kruszynkę w 6 tygodniu i jej pulsujące serduszko!Coś niepowtarzalnego!Cieszę się swoją ciążą pomimo wszystkich wszelakich możliwych dolegliwości ciążowych jakie mi dokuczają!Ale co tam zniosę wszystko dla mojego Maleństwa!​
jeśli chciałybyście porozmawiać to podaję swój nr gg 4290200!Czekam na Was;)
P.s.Jakie witaminki uważacie za najlepsze przy porannych wymiotach-oczywiście oprócz kwasu foliowego!BRAŁAM GO JUŻ PRZED PLANOWANYM POCZĘCIEM NASZEJ DZIDZI;) :laugh:
 
Witam wszystkie nowe stycznióweczki:) ciesze się że jest nas coraz więcej ;D Kasia178 zabaczymy która z nas pierwsza urodzi ;D i oczywiście, ze dzidzia jest najważniejsza :)
Pozdrawiam i buziaczki :) Pa
 
Kasiczka, kiedy idziesz na USG? Idę 13 do mojego gina, to będzie pierwszy dzień 7 tygodnia. Czy dobrze zrozumiałam z postu Margolci, że może usłyszę już bijące sreduszko? Myślałam, że to dopiero później ???
Pozdrawiam mamusie i ich brzusie :)
 
Hej Kasia :) ja następną wizytę będę miała na początku lipca (na pierwszej mi nie robiła bo podobno nie było takiej potrzeby) ale mam nadzieje że następnym razem coś juz zobacze ;D Czy usłyszysz serduszko tego nie wiem ale pewnie już je zobaczysz.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Hej :)Kasiu 178 - to czy usłyszysz, a nawet zobaczysz serduszko, pewnie zalezy od sprzetu. Ja miałam robione usg w skonczonym 6 tygodniu z ładnym kawalkiem, a zaledwie kropeczke bylo widac - nie bylo widac bijacego serduszka. Dobrze, ze nie wiedzialam, ze na niektorych usg widac, bo pewnie bym sie zestresowala. Co do posluchania bicia serca - to tez nie wiadomo, nie kazdy gin ma taki sprzet, ja np. jeszcze nie mialam okazji posluchac.
 
Do góry