reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stosunek przerywany

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A co gdy ja odbylam stosunek kilka dni przed miesiaczka a mam wieksze piersi i ich bol wskazujacy na ciaze? Mozliwe to? Ból piersi z dnia na dzień jest coraz mocniejszy
To oznacza, że powinnaś iść do ginekologa po wiedzę, a do psychiatry po pomoc.
Szykuje się babyshower
Dziwi mnie, ze kobiety nie znają swoich cykli, nie interesuje ich to. Ani kiedy owu, ani kiedy @. Nie dbają o antykoncepcje.
Ale po co? Jak coś się dzieje, to na forum wyjaśnią czy jest ciąża, czy i za kiedy pojawi się miesiączka 🤦🏻‍♀️
Stosunek nie był pełny, bo bez wytrysku. Obawiam się po prostu o preejakulat.
Ale już to pisałaś. Jak się obawiasz preejakulatu to następnym razem nie wkładaj nawet na chwileczkę penisa do pochwy bez zabezpieczenia.
Zawsze się zabezpieczamy. Nie wiem co nam odbiło, żeby bez zabezpieczenia. Od razu żałowaliśmy ale czasu już cofnąć nie możemy.
Właśnie! Nie cofniecie. Albo przyjdzie okres albo będzie ciąża. Skoncz już to biadolenie bo się tego czytać nie da. Trzeba było myśleć wcześnie!
 
To oznacza, że powinnaś iść do ginekologa po wiedzę, a do psychiatry po pomoc.

Ale po co? Jak coś się dzieje, to na forum wyjaśnią czy jest ciąża, czy i za kiedy pojawi się miesiączka 🤦🏻‍♀️

Ale już to pisałaś. Jak się obawiasz preejakulatu to następnym razem nie wkładaj nawet na chwileczkę penisa do pochwy bez zabezpieczenia.

Właśnie! Nie cofniecie. Albo przyjdzie okres albo będzie ciąża. Skoncz już to biadolenie bo się tego czytać nie da. Trzeba było myśleć wcześnie!
Skoro się nie da to nie czytaj.
 
To idź do nich i im odpowiadaj. Dziękuje ci za wszelka pomoc 😀
Gdybyś nie zauważyła, piszą też tutaj. I dociera do nich to ci się im pisze. Nie to co do Ciebie. Na okrągło jedno i to samo. "Boje się preejakulatu" , "bolą mnie piersi". Napisz jakiej odpowiedzi oczekujesz. My ci ja danym u będzie po sprawie. Bo tłumaczenia jak się mają sprawy faktycznie do Ciebie nie docierają.
 
reklama
Gdybyś nie zauważyła, piszą też tutaj. I dociera do nich to ci się im pisze. Nie to co do Ciebie. Na okrągło jedno i to samo. "Boje się preejakulatu" , "bolą mnie piersi". Napisz jakiej odpowiedzi oczekujesz. My ci ja danym u będzie po sprawie. Bo tłumaczenia jak się mają sprawy faktycznie do Ciebie nie docierają.
Widzę dlatego dziękuje Ci za odpowiedzi. Co ma do mnie dotrzeć kiedy połowa kobiet pisze mi że na pewno ciąży nie będzie, a druga połowa że mam czekać i do zapłodnienia mogło dojść. Naprawdę doceniam każda osobę która tu coś napisała, ale po prostu mocno się stresuje.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry