reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

siemandero - gratulacje! Najważniejsze, że mała jest już z Wami. Reszta jest do uregulowania.

W wigilię podjeliśmy decyzję z mężem że zdejmujemy małemu butki ze względu na otarcia. Był bez szyny od 11.00 do 21.00. Mam nadzieję, że mu tym nie zaszkodzimy. Nóżka się podgoiła. Ale teraz z szyną jest masakra, wcześniej tak źle na nią nie reagował. Mam przez to lekki kryzys.
 
reklama
siemandero - gratulacje! Najważniejsze, że mała jest już z Wami. Reszta jest do uregulowania.

W wigilię podjeliśmy decyzję z mężem że zdejmujemy małemu butki ze względu na otarcia. Był bez szyny od 11.00 do 21.00. Mam nadzieję, że mu tym nie zaszkodzimy. Nóżka się podgoiła. Ale teraz z szyną jest masakra, wcześniej tak źle na nią nie reagował. Mam przez to lekki kryzys.

no wlasnie chyba z tego powodu lekarze odradzają odstepstwa - aby dziecko nie zauwazyło, że można i bez szyny być. Na pewno mu nie zaszkodzicie, jesli chodzi o naprawe nózki:)
 
Wszystkiego Najlepszego w Nadchodzącym Nowym Roku :) Życzy Magda Kamil i Aneczka :)

Popieram wypowiedz Krupki. Niestety nie mozna odpuszczać bo dzidzia szybko sie przyzwyczaja niestety :(
Dziewczyny my w styczniu idziemy na kontrole... Boje sie bardzo bo Anusia stawia stope troche do środka i czasami stawia na zewnetrznym kance :(
 
SzczESliwego 2012 roku! Aby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego.

Magda trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze. Daj znać jak już będziesz wiedziała co i jak. My w lutym jedziemy na kontrolę. Nie chcieliśmy małemu zdejmować szyny ale druga nóżka była w bardzo złym stanie. a w butkach nie było szans na wygojenie :no:
 
wczoraj kacperek po raz pierwszy sam obrocil sie z pleckow na brzuch. byl w bucikach, ale bez szyny. zobaczymy jak mu pojdzie z szyna :)

wszystkiego dobrego w nowym roku!!!
 
reklama
Do góry