reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Magda, Bartuś już 2 tyg po tym szczepieniu i nie było rewelacji, może trochę dłuższa drzemka popołudniowa (osłabienie) :) podczas zastrzyku bawił się zabawką i zapłakał jak wychodziliśmy i musiał ją oddać hehehe Powodzenia!
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czy już o to pytałam bo się zamotałam :-) jak się waszym dzieciakom układały stópki jak zdejmowałyście buciki? I jeszcze pytanko do jednostronnych sks - czy chore stópki były mniejsze? Pozdrawiam
 
tak, chora stópka ponoc zawsze jest mniejsza, ale w naszym wypadku to jest dosłownie kilka milimetrów - trudno dostrzec, takze przy zakupie bucików problemu z tym nie mamy.

A jak się układała stópka? Hmm... no po prostu nie pamietam
 
Mielismy dzisiaj isc na szczepienie z Aneczka ale przelozylam na wtorek bo balam sie zeby Aneczka nie rozlozyla sie na sobote :( Dzwonilam do poradni i pytalam czy mozna przelozyc i sie zgodzili. Czyli nic chyba sie nie stanie jak po tygodniu zaszczepie dziecko :)

Asia u nas tez stopa jest krotsza ale o ile to Ci nie powiem bo nie wiem. Musze zmierzyc to napisze :) natomiast stopka z sks jest grubsza od zdrowej nie wiem czy tak powinno byc czy nie :( natomiast Ania ładnie ustawia stope podczas chodzenia. Wczesniej gdy kupowalismy jej buciki "Gucie" to one nie byly tak usztywnione i stopa kierowala sie do srodka a teraz przy memo wszystko ladnie sie uklada. takze jak dla mnie buty sa rewelacyjne i bede je kupowala chociaz niestety sa bardzo drogie :(
 
no, ja wczoraj po wizycie u okulisty i na razie zostajemy przy starych szkłach, mały jakiś niespokojny,

jak wyjmuję małemu nóżkę z buta to ma bardzo na zewnątrz i mam nadzieję, że to dobry znak
 
tak! teraz sobie przypominam - lekarz uprzedzał, ze stópka po wyjęciu jest na zewnątrz, ale to dobrze, bo ma wracac do ulozenia prawidłowego, a nie z prawidłowego do wewnątrz :tak:
 
reklama
Do góry