reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Echh ja to tłumok jestem :/ Dziekuje dziewczynki za zyczenia :) Ania ma sie siwtenie :) coraz czesciej stawia sama kroki :) z prezentem "pchaczem" swietnie sobie radzi :) Ale za to nie spi w nocy tylko budzi sie co chwila :/ no moze co 2-3 godziny. i tylko pije. Cholera nie wiem dlaczego tak sie budzi i pije... Okno mamm zawsze otwarte niczym jej nie przykrywam a w nocy musze ja cala przebierac bo jest cala przesikana i mokra :/
 
reklama
W szpitalu małemu pobierali krew z żyły, całe miał rączki pokłute... Koszmar. Teraz z paluszka pobierała.

Magda mojej siostry mały tak miał, że co chwila w nocy pił do 2 litrów potrafił wyduldać ( ma 19 m-cy). Bardzo dużo sikał. do tego miał podwyższony cukier. Cukrzycę wukluczyli. Zaczęli podejrzewać moczówkę ale hormony ma ok. Poleżała z nim na endokrynologii ale go wybadali. Po prostu pije bo lubi ale oducza go siostra pomału. Już tylko nad ranem mu daje pić. Może porozmawiaj z lekarzem o tej moczówce.
 
To nie dużo Ania pije. Ale wywnioskowałam, że sporo sika. Nic się nie martw, pewnie to nic takiego. Siostry mały pił bo lubi :) i wszystie te badania wyszły ok. Zbadaj Ani cukier i już będziesz spokojniejsza. A my witaminki i żelazo bo lekko obniżone wyniki:-(
 
Ja jutro do okulisty bo ciąża i poród trochę nadwyrężyły mój wzrok. Miałam od okulisty wskazania do cc ale nikt tego serio nie potraktował, a jak kardiolog stwierdził że nie ma przeciwskazań do porodu sn (tylko z wywiadu i staraych badań) to już o cc mogłam zapomnieć...
 
Ja nawet nie spodziewalam sie, ze bede miala ciecie... nastawilam sie na porod naturalny a wyszło inaczej :)
Byłam dzisiaj u okulisty i dostałam okulary do komputera bo ja pracuje 8 godzin przed nim a szkła mam -0,5.
Z Aneczka jutro Kamil jedzie na szczepienie rózyczki i czegos tam jeszcze... NIE PAMIETAM :/ Przy okazji napisałam kamilowi kartke o co ma zapytac. Dzisiaj w nocy budziła sie 2 razy i dałam jej sama wode... Wypiła :) Takze moze to przez ten sezon grzewczy chce jej sie pic... Wczesniej jak nie grzali to nie było takich sytuacji. Ale sprawdzic wszystko trzeba
 
reklama
Do góry