reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Całe szczescie wszystko jest dobrze:) Niestety prawda jes taka, ze narkoza wiaze się z ogromnym ryzykiem. Zawsze coś moze pojsc nie tak, choć oczywiście w ogromnej wiekszosci wszystko jest dobrze:)
Nie wiem, czy słaszałyście o sprawie Patryka ze Szczcina, u ktorego prosty zabieg stulejki skonczył się kalectwem na całe życie - przez narkozę, a nie sam zabieg. Ja niestety (a moze stety) usłyszalam, przed pierwszą narkozą u mojego dziecka. Jej, jak ja się wtedy bałam:(
Patryk - chłopiec ukryty w śnie... - forum na grupie Klub Świata Bajki - GoldenLine.pl
 
reklama
Ja tez sie bałam... Wyłam pod sala operacyjna przez cala godzine :( dopoki nie przywiezli mi Aneczki. Ech jak ja sie ciesze ze to wszystko jest juz za mna :)

a o Patryku niestety nie słyszałam...
 
Hej! Macie racje dziewczyny ta narkoza to okropieństwo! Bałam się jej bardziej niż samego zabiegu:( Na szczęście to za nami! Magda u nas na klinice jako pierwsze na zabieg "szły" najmłodsze dzieci. I całe szczęście, bo serce mi pękało jak Mały przez bluzkę próbował ssać pierś i płakał.

Agugula czyli wszystko podąża w dobrym kierunku. A zabieg, cóż lekko nie będzie ale to dla dobra Maluszka. Trzymajcie się ciepło!
 
Ja tez juz sie ciesze, ze mamy to za soba tylko teraz denerwuje mnie, ze Ania troche stope do srodka kieruje... Ale zaczyna mi za to chodzic przy kanapie :)
 
moj ta stopę do srodka do dziś kieruje; ale chodzi i biega bez problemu, wiec sie nie przejmuje; Najlepsze cwiczenia dla nózki to jazda na rowerze, takze im mała się szybciej nauczy tym lepiej:)
 
a mnie sie wydaje ze tak byc nie powinno i staram sie aby Ania stawiala zawsze prawidlowo stope. Musze przyznac, ze im wiecej chodzi tym zaczyna stope ładniej kierowac no i chyba memo sa tez na tyle sztywne, ze nie pozwalaja na skrecanie stopy :)
 
Hej dziewczyny, jestem tu pierwszy raz. Moja córka ma już 1,5 roku i tak jak Wasze dzieciaczki stopę końsko-szpotawą. Właśnie szukam jej bucików do chodzenia po domu i tak do Was trafiłam. Zastanawiam się nad bucikami memo i znalazłam informację o kiermaszu:
KIERMASZ OBUWIA MEMO I EGO!!! 10.09.2011 W GODZINACH 9.00 - 14.00 Zapraszamy na wyprzedaż obuwia I, II gat. i pozagatunek MEMO w cenie już od 65 PLN EGO w cenie 15 PLN 1-4 pary i 10 PLN powyżej 5 par MDH sp. z o.o. ul. Tymienieckiego 22/24
Gdyby to tylko było w Kielcach, a nie w Łodzi, to bym skorzystała J Ale widzę, że są tu i Łodzianki (a przynajmniej jedna, MagdaM Pozdrawiam J ) to może Wam się to info przyda.
 
reklama
Cześć asica :)
do doktora Zająca chodzimy - świetny lekarz!
Pięknie stópkę moje córeczce wyprostował.
Mieszkasz gdzieś w pobliżu?
 
Do góry