reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Miśka80 obawiam się że leczenia Twojego synka przebiega nie prawidłowo. Tak jak pisała Milenka887 różnica powinna być już widoczna po drugim gipsie. Poszukaj szybko innego Lekarza, bo szkoda żeby w przyszłości źle ustawione stópki przeszkadzały w nauce chodzenia.
Zapisałam dzisiaj nas do Poznania do prof Napiatka. Mamy tam 6 godzin jaxdy ale się tak zestresowalam że nie widac za bardzo efektów leczenia u nas ze pojedziemy tam. Czy ktoś z Was leczy lub leczył tam dziecko? Kurcze drgie sa tam wizyty bo wizyta plus gips to 600 zł i nie wiem ile tych eizyt i jak czesto będą

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak bd w Poznaniu podejdźcie do szpitala degi to jest zaraz koło ortopu i spytajcie się o wizytę u dr Kocha powiedz w rejestracji jaka sytuacja i że prosisz o szybką wizytę ona jest na fundusz

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
miśka80 napiatek uchodzi za guru w tym temacie w Polsce. Kiedy macie wizyte? Mysle, ze warto jechac. Tylko jak juz tyle placisz, to jedz z lista miliona pytan, bo stres ci wszystko z glowy wywietrzy. W razie czego w Warszawie jest jeszcze dr Andrzej Czop, to ordynator ortopedii na nieklanskiej, tez sie zajmuje takini stopkami. My sie tam leczymy, wiem, ze przyjmuje prywatnie za sporo mniejsze pieniadze niz napiatek. Widzielismy sie kiedys z rodzicami polroczniaka, u ktorego na nieklanskiej zaczynali leczenie od zera, bo w zamosciu tez jakos go gipsowali i nie dosc, ze nie bylo efektow, to jeszcze jakies przykurcze dodatkowe w nozkach sie pojawily. I efekty chyba byly dobre, przynajmniej na chwile naszej rozmowy. Wiec nie zalamuj sie, dobrze, ze zareagowalas, jeszcze na pewno da sie duzo zrobic. Bierun jest stosunkowo blisko krakowa, w krakowie tez gdzies lecza pobsetim. Slyszalam dobre opinie.
 
miśka80 napiatek uchodzi za guru w tym temacie w Polsce. Kiedy macie wizyte? Mysle, ze warto jechac. Tylko jak juz tyle placisz, to jedz z lista miliona pytan, bo stres ci wszystko z glowy wywietrzy. W razie czego w Warszawie jest jeszcze dr Andrzej Czop, to ordynator ortopedii na nieklanskiej, tez sie zajmuje takini stopkami. My sie tam leczymy, wiem, ze przyjmuje prywatnie za sporo mniejsze pieniadze niz napiatek. Widzielismy sie kiedys z rodzicami polroczniaka, u ktorego na nieklanskiej zaczynali leczenie od zera, bo w zamosciu tez jakos go gipsowali i nie dosc, ze nie bylo efektow, to jeszcze jakies przykurcze dodatkowe w nozkach sie pojawily. I efekty chyba byly dobre, przynajmniej na chwile naszej rozmowy. Wiec nie zalamuj sie, dobrze, ze zareagowalas, jeszcze na pewno da sie duzo zrobic. Bierun jest stosunkowo blisko krakowa, w krakowie tez gdzies lecza pobsetim. Slyszalam dobre opinie.
Jedziemy w srode. Najbardziej boję się tej dalekiej drogi i noclegu z małą w Poznaniu

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapytaj w szpitalu degi o możliwość rejestracji do dr Kocha jak bd chcieli skierowanie to powiedz że przyślesz pocztą nie mów że byłaś prywatnie u Napiatka bo powiedzą ci że skoro chodzisz prywatnie to cię stać a tak cię zarejestrują na wizytę do dr Kocha on naprawdę jest bardzo dobrym lekarzem my leczymy u niego synka i widać efekty naprawdę polecam a i tak bd w Poznaniu więc nic nie zaszkodzi wejść zapytać to jest szpital na ul 26czerwca blisko ortopu[emoji6]głowa do góry bd wszystko ok

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
martakratka a czy mogłabyś wrzucić zdjęcie stop synka będę wdzięczna bo na waszym przykładzie widać że można wyleczyć wadę bez operaji[emoji4]a tego właśnie chciałaby uniknąć u synka

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak tylko bedzie w domu to zrobie zdjecie i wysle Wam. Ale naprawde nie ma zadnej riznicy miedzy nim a zdrowymi chlipakami. Uwielbie grsc w pilke, biegac i skakac. Jezdzi na lyzwach, na rowerze. Jedyne co jest nie tak, to, to ze ta nozka jest nieco slabsza i czasem po wysilku duzym pobolewa go. Ale jezdzimy na kontrole co roku i jest wszystko w pprzadku.
 
reklama
Zapisałam dzisiaj nas do Poznania do prof Napiatka. Mamy tam 6 godzin jaxdy ale się tak zestresowalam że nie widac za bardzo efektów leczenia u nas ze pojedziemy tam. Czy ktoś z Was leczy lub leczył tam dziecko? Kurcze drgie sa tam wizyty bo wizyta plus gips to 600 zł i nie wiem ile tych eizyt i jak czesto będą

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
My jezdzilismy do Otwocka. Pierwsza wizyta tylko byla prywatna, potem juz lekarz umaeial nas z NFZ. Polecam naprawde tego lekarza. Dr Sionek - jezdzilismy do niego nawet podczas urlopu- przyjmowal nas w hotelu w ktorym spedzal ferie z rodzina. Doktor jakich nie ma. Jestem mu nardzo wdzięczna.
 
Do góry