reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
martakratka a czy mieliście jakaś operacje oprócz nacięcia ścięgna czy tylko nacięcie i szyna?czy były jakieś nawroty?pytam bo synek ma 2 latka i jak narazie stopy ok bez nawrotów a widzę że twój synek już duży jest więc możesz coś więcej powiedzieć i czy mogłabyś wrzucić zdjęcie stopek syna?a co do twojego pytania to niestety nie odpowiem ja mam 3dzieci starsze córki zdrowe a synek z wadą i sama nie wiem skąd się wzięła bo jeszcze w 29 TC miałam USG i anatomia płodu była prawidłowa ja się dowiedziałam dopiero po porodzie o wadzie synka nie martw się na zapas a czy u was ktoś miał w rodzinie oprócz synka? Może się okazać że druga dzidzia bd zdrowa

Sent from my XT1562 using Forum BabyBoom mobile app
 
martakratka a czy mieliście jakaś operacje oprócz nacięcia ścięgna czy tylko nacięcie i szyna?czy były jakieś nawroty?pytam bo synek ma 2 latka i jak narazie stopy ok bez nawrotów a widzę że twój synek już duży jest więc możesz coś więcej powiedzieć i czy mogłabyś wrzucić zdjęcie stopek syna?a co do twojego pytania to niestety nie odpowiem ja mam 3dzieci starsze córki zdrowe a synek z wadą i sama nie wiem skąd się wzięła bo jeszcze w 29 TC miałam USG i anatomia płodu była prawidłowa ja się dowiedziałam dopiero po porodzie o wadzie synka nie martw się na zapas a czy u was ktoś miał w rodzinie oprócz synka? Może się okazać że druga dzidzia bd zdrowa

Sent from my XT1562 using Forum BabyBoom mobile app
Mi lekarz ortopeda powiedział że drugie dziecko jest prawie pewne ze nie bedzie miało wady konsko szpotawej

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A uzasadnił to jakoś wytłumaczył dlaczego tak sądzi?pytam z ciekawosci

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie tylko tak mi powiedzial na pierwszej wizycie, wiesz janawet o to nie pytalam bo nie planuje drugiego dziecka a on sam opowiadal o sks i to wspomniał pamietam

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
martakratka Link do: Genetyka – clubfoot.pl – stopa końsko-szpotawa tu jest o tej wadzie dużo a prawie na końcu jest opisane w% jakie są rokowania że kolejne dziecko bd miało wade

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak bylo dwa miesiace temu
1514920500-ddd758b8a3e3e7d3-aaaaaa.jpeg
1514920517-6daa0b60fd76b9db-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry