reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
Anabanana. Może to przez ten gips Tak płacze moja Zoska po gipsach na początku też płakała i nie pozwalała dotknąć nóżek Pani dr powiedziała że to przez gips są takie czułe na dotyk i dopiero tydzień o ściągnięciu gipsu założyłam jej buciki. Nasza Zoska ma bardzo czułe nóżki . Nawet na zmianach gipsu jak chciałam jej je umyć to darka się wnieboglosy . Pozdrawiam wszystkie Mamuśki
 
Zosia14 mialam to samo, staszne krzyki przy kazdej zmianie gipsu. Nozki tez byly bardzo wrazliwe, krzyczal przy kazdym nawet najdelikatniejszym dotknieciu, teraz jest juz ok, normalnie ich dotykam, myje i nic sie nie dzieje, wiec naprawde juz nie wiem. Zastanawia mnie tylko to ze jak zdejme szyne to dziecko jest zupelnie inne... Moze denerwuje go to ze nie moze na przemian machac nozkami i spac na boku co bardzo lubi... No nie wiem
 
No to ja już nie wiem może faktycznie się denerwuje że nie może swobodnie machać nóżkami ale na pewno się przyzwyczai i bd tylko lepiej

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja swojej Zosi pozwalała na początku zasypiać tylko w butach a jak już dobrze przysnela to doczepialam szynę. Tylko my mamy taka na "klik" . A jak się budziła w nocy na cycusia to z powrotem zdejmowalam i czekałam aż zaśnie zeby przyczepic.Tak stopniowo przyzwyczaila się ze ma teraz nią non-stop i bez żadnych oporów.
 
Mam pytanie odnosnie szczepien. byłam u pediatry i ona zastanawia sie jak Aszczepimy malitka jak ma nozki pozawijane. Jak to było u Was? przekładałyście szczepienia? czy zdejmowano gips na ten CZAS?
 
Miśka80 ja przekładałam szczepienia bo nie chciałam żadnych reakcji ubocznych w czasie noszenia gipsów. Pozniej po podcięciu ścięgien achillesa i ostatnich gipsach wszystkie szczepienia narobiłam
 
reklama
Miśka80 ja przekładałam szczepienia bo nie chciałam żadnych reakcji ubocznych w czasie noszenia gipsów. Pozniej po podcięciu ścięgien achillesa i ostatnich gipsach wszystkie szczepienia narobiłam
Dzisiaj jedziemy na wizyte i nowe szyny albo gipsy, jak to wyglada jesli chodzi o powrot do domu z mokrymi gipsami? czeka sie az wyschna a jesli tak to ile? prEciez ro pewnie trwa. zalozyc jakies spodenki na re gipsy w drodze do domu?
 
Do góry