reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
Ok mam nadzieję że się nie obraziłaś za te pytania?to po prostu tak samo od siebie wychodzi głupi nawyk także pozostaje być cierpliwym i nie poddawać się z szyna a z czasem synek się przyzwyczai i bd tylko lepiej[emoji4]

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No cos Ty ☺ rozumiem to. Zreszta kazda sugestie biore pod uwage i jestem wdzieczna za kazda propozycje. Czasem zdarzyc sie moze, ze ktos zauwazy cos czego ja nie zauważyłam. Mam nadzieje, ze sie w końcu przyzwyczai bo te bezsenne noce mnie wykończa, juz chodze jak zombie.
 
Wierzę ci że chodzisz jak zombi też mieliśmy takie momenty na szczęście szybko minęły i życzę wam z całego serca żeby u was synek wkoncu pogodził się że musi szynę mieć my mamy Denisa Browna a może szyna za ciężka jest dla niego?to jest ta dobbsa ta co ma te sprężyny? Po środku?

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha bo myślałam że może to ta co jest składana z tymi sprężynami i buty mitchella bo ta szyna jest dla dzieci po roku ale skoro to nie ta to już brak mi pomysłu a od kiedy synek ma tą szynę ile miał mc?

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A masz możliwość wypożyczyć gdzieś szynę i buciki Denisa Browna ?bo może zmiana szyny i bucików by przyniosła rezultat

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1507832494-aaaaaa.jpeg
to jest taka szyna

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem, musialabym sie dowiedziec czy istnieje gdzies mozliwosc wypożyczenia. Synek ma 4 i pol miesiaca. Miesiac wczesniej tez mial szyne juz po gipsowaniu ale okazalo sie ze jest potrzebny ponowny zabieg naciecia sciegna, wiec znowu gips na 3 tygodnie i teraz szyne ma dopiero tydzien.
 
reklama
Ok rozumiem fajnie by było gdybyś miała możliwość wypożyczenia chociażby na jedną dobę żeby sprawdzić czy będzie jakaś różnica w zachowaniu ja mam dwie takie szyny w domu z bucikami rozmiar 9i 12 bucików ale jestem z Głogowa gdybym mieszkała gdzieś bliżej to bym pożyczyła wam żeby sprawdzić bo i tak leżą i zalegają w szafie bo synek ma już trzecia szynę i buciki 15rozmiar[emoji17] ale słyszałam coś o banku wypożyczania butów i szyny

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry