reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
agugula

mi to się wydaje ,ze zlezy od szpitala jeden pewnie sam postara sie o konsultacje ortopedyczna a inny kaze nam samemu to zalatwic....ja narazie nigdzie ie nie umawialam bo poki co wlasciwie nie wiem na czym stoje.....
 
Witaj Kasiula :)
My tez mieliśmy takie buciki jak teraz Twoja dzidzia. Moja Ania ma obecnie prawie 10 miesięcy. Gdy skonczyła miesiąć miała operacje przecięcia ściegna i potem gips na 3 tygodnie. U nas niestety tak jak i u Ciebie Ania świetnie radziła sobie z bucikami chociaz była młodsza od Twojej córci. W ciagu dnia bez przerwy wyciagała nozke do nie prawidłowej pozycji ułozenia stopy a w nocy jak budzila nas rano to była juz bez bucików. Niestety to tylko pogorszylo sprawe i Ania miala drugi raz przecinane sciegno przed swietami wielkanocnymi. potem juz nie dostaliśmy szyny tylko luske, ktora zakladalismy na noc. Obecnie Ania chodzi w bucikach firmy Guz\cio. Lekarz prowadzacy jest bardzo zadowolony.
Moze sprobuj córci wiazac buciki dodatkowo elastycznym bandazem. Moze to cos pomoze.
 
marta
ja termin do lekarza umowilam, bo prywatnie czeka sie ok miesiaca a panstwowo ok3 lub dluzej. a jakby sie okazalo, ze z nozka jest wszytsko ok to po prostu wizyte odwolam. jak sie czujesz? bo ja to sie ledwo kulam :) a Ty z dwojka to pewnie jeszcze gorzej masz.
 
moze się i tyle czeka, ale nie przy tej wadzie - jesli jakis lekarz kazałby Ci czekać, to lepiej uciekać od takiego z daleka, po prostu są wyjatki i SKS bez wątpienia do takich nalezy. Np. do prof. Napiątka czeka się na wizytę kilka tygodni, albo i dłuzej na wizytę, ale dzieci z SKS przyjmuje od ręki. Zawsze.
 
Krupka nie byłabym tego taka pewna... Wcale nie prawda jest, ze profesor przyjmuje od razu. Ja musialam czekac 1,5 miesiaca

a powiedzialas z jakim problemem jedziesz? Panie w recepcji zapisują na pierwszy wolny termin (mnie chciały umówic na za 2 m-ce), ale gdy powiedzialam, ze chodzi o SKS i gips, zapisały na najblizszą wizytę (około tygodnia). Potem juz po wyjsciu z gabinetu zapisują na za tydzien badz 2 zgodnie ze wskazaniem lekarza
 
Witam wszystkie mamy. Ja jestem mamą 3 i pół tyg. szkraba. Moje słoneczko ma lewą stópkę końsko szpotawą i od 10 dnia życia jest w gipsie. Teraz już 3 gips ma założony. Leczymy się u dr Piotra Zająca w Kielcach, ponoć dobry specajlista. Czy któraś z Was o nim słyszała/ Albo może któreś dzieciątko też jest u niego leczone. Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek opinie o Panu dr. Pozdrawiam Mamuśki i Dzieciaczki...
 
elwiwas - Ja jestem z sosnowca i do Krakowa mam 100km my gips założyliśmy w 4 dobę bo rodziłam w wielki piątek. W Krakowie na Prokocimie się leczymy ul.wielcka. Według mnie najlepiej założyć gips tam gdzie masz zamiar leczyć dziecko. A skoro jesteś z Krakowa od razu lepiej założyć tam ten gips. Gdyż tam są dobrzy lekarze jeśli chodzi o SKS. Mogą Ci przewieś dziecko karetką na założenie gipsu, lub po wyjściu ze szpitala od razu jedź założyć gipsik.
Ja tam jechałam w ciemno. Bo wiadomo im szybciej tym lepiej, kazano mi zapłacić 60zł na jakąś refundacje bodajże szpitala, i że lekarz mnie przyjmie wtedy mimo to że nie byliśmy zapisani. Chciałam iść do innego lekarza ale w ten dzień nie przyjmował ale okazało się że akurat jest na oddziale. Zaczepiliśmy go na korytarzu powiedzieliśmy jaka jest sprawa itp. Od razu kazał nam iść na gipsownie z dzieckiem i zagipsował małą. Nie miał jej karty ani nic...
kochana coś Ci się chyba pomyliło ;) ja już jestem po wszystkim moje dziecko ma ponad rok i aktualnie ma łuski ;):)
 
reklama
Do góry