reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

hej hej
my juz po lekarzu, szyjka zamknieta cos o lozysku mowil ale ogolnie jest wszytko w środku w porzadku....dostalam zwolnienie do 15 i jak do 15 nie urodze to mam przyjsc ok 16 na wizyte to zobaczy co i jak i wypisze dalej...ale wizyty juz mi niewyznaczyl....chcial mi pokazac Kubusia na usg ale powiedzial ze mam syna wstydziocha bo sie zakrywal raczka.....no coz chce nam zrobic niespodzianke jak sie narodzi:-)
arla niezła jestes...usmialam sie po tym jak przeczyalam ze latalalm po krzakach na łonie natury...:-D
hanah ja tez planuje isc na wychowaczy bo niemam z kim dzieciatka zostawic...a za takie grosze co ja pracuuje to wole w domku siedziec.....a mąż niech pracuje:tak:
lece kobitki sie poozyc bo na spacerku bylam i teraz brzuszek czuje pa:-)
 
reklama
hej :-)
Wpadłam się przywitać i powiedzieć że mamy już 9 ząbków :-) Wyszła Izulce prawa czwórka na dole :-D wychodzą jej te ząbki bez ładu i składu hihi :-p
 
Martila
Pasuje jak najbardziej........ ;) to przyszla wiosna jest nasza:-D:-D:-D:-D:-D


agacjone.... ja tylko prawde mowie hehehhe;-) tak jakos mi sie przypomnialo
andzia to gratuluje kolejnego zabka;-);-);-);-);-);-);-);-);-)

kurde u mnie w domu szpital i chyba zaczyna mnie lapac:dry:
 
Witam!
Termin, termin i po terminie, a dzidzia nic... Wczoraj miałam termin porodu, ale jednak dzidzia się nie zdecydowała. No ale nie mam co żałować, przynajmniej Sylwestra spędzę w domku, bo jakoś mnie skurcze nie łapią w dzień. Mam często skurcze w nocy - nawet takie co 4 minutki i dosyć silne, ale jak tylko zasypiam, żeby jeszcze w razie czego sił nabrać przed porodem, to się budzę już bez skurczy. Dziś w nocy spać nie będę (no bo kto by chciał przespać powitanie Nowego Roku) to może porodówka mnie czeka :-). Dziewczyny jak coś to wspomnijcie sobie w nocy o mnie i pomyślcie : Oby ją wzięło dzisiaj!
Tego też sobie życzę na Nowy Rok hihi
A Wam życzę samych szczęśliwych dni w 2009 roku!:-):-):-) No i nowych fasolek ;-):-)
 
czesc wszystkim
a ja na koniec starego roku poprasowalam konkretnie juz ciuszki dla syncia i inne...pranie powiesilam poscielowe i powiem wam ze zaraz mi nogi w du....wejda:-D
tak sie zmeczylam....dzis chyba sobie spakuje rzeczy do szspitala:-D choc pewnie poleża jeszcze troche..heh
jakby mnie juz nie btylo dzis to wszytkim życze Szczesliwego Nowego Roku 2009 aby wszytko co sobie zaplanujemy sie spelnilo:-)
 
hej laski :-)
agacjone
u mnie torba byla spakowana od poltora miesiaca i czekala a pod koniec terminu dopakowalam kosmetyki tylko...
olka
a kiedy jakies fotki dodasz z ostatnich nog?????
 
a ja tak tylko na moment
pamietacie Belle?
no to urodzila 21go grudnia:-):-):-)GRATKI dla niej!!!!!:-):-):-)
nie wiem nic wiecej niestety..narazie sa u jej rodzicow bez neta ..pewnie sama wpadnie sie pochwalic jak wroca juz do siebie pod koniec stycznia.

no to udanego balowania wszystkim zycze!!!!

moja corcia ma ospe neistety...dzis z nia bylam u dr jeszcze..przepisala te same mazidla co synkowi no i smarujemy,zbijamy goraczke i tyle...

do napisania kochane juz w nowym(oby lepszym od odchodzącego) roczku:-)

buziaki wszystkim;-)
 
Witam i tez mam nadzieje ze bedziemy tu mogly troche pogadac, mam nadzieje sie czegos od kochanych mamusiek nauczyc;-). Dzis Sylwester ale my spokojnie sidzimy w domu. Moja Ola w sobote skonczy 7 tygodni mam teraz chwilke bo siedzi u taty na kolanach:-p. Jest dla nas wyjatkowo dobra, ale wczoraj urzadzila nam noc sylwestrowa dzien wczesniej, jak normalnie zasypiala o 21 najpuzniej o23 tak wczoraj zasnela o2 po polnocy. :angry: ostro bylo ale takie jej prawo:confused:. Ciekawe jak bedzie dzisiaj. Napiszcie jak tam wasze sylwestrowe szalenstwo:-D. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_0026.JPG
    IMG_0026.JPG
    74,6 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_0068.JPG
    IMG_0068.JPG
    124,5 KB · Wyświetleń: 19
  • IMG_0080.jpg
    IMG_0080.jpg
    495,9 KB · Wyświetleń: 25
  • IMG_0086.JPG
    IMG_0086.JPG
    243,4 KB · Wyświetleń: 23
reklama
hej dupencje witam w Nowym Roku :-D:-D

witam nowa forumowiczke
jaktam kobietki sylwek??bo ja o 1 w nocy juz do domu szlam ale ogolnie ok
 
Do góry