reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
hej, ja tylko na chwile z telefonu
zobaczcie moj wykres ..... temp 37,02 dzisiaj a test robilam i negatyw... tylko byl o czulosci 25 wiec nie wiem ocb
duphaston wczoraj skonczylam i.nie wiem co robic
nie mam zadnych objawow ani na @ani na ciaze ..
ale szyjka wydaje sie rozpulchniona i jest zamknieta eehh
 
nie mamwykresu bo pisze z telefonu.ale na moim profilu jest
tylko ja nie mam terminu @ moj cykl ostatni trwal 23 dni poprzedni 21 iteraz mam 26chba dc i nie wiem kiedy mam miec termin @
jeszcze mam taki sluz bialy grudki
 
Kochane widziałam, że któraś z was miała taki ładny obrazek, na którym było pokazane zdjęcie rozwoju ciąży i był jej opis który to dzień, ile zostało do narodzin itd. Możecie mi podesłać stronkę?Nie mogę znaleźć:-(
 
reklama
Do góry