reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Ja w tym cyklu odstawiam mierzenie, bo na wakacjach a szczególnie na łódce to kompletnie nie ma sensu, mogłabym zaznaczyć zaburzenia 17 dni:)
Zastanawiam się tylko nad tym, czy będę pamiętała brać castangus i folik.
 
reklama
Dobra, ja śmigam dzisiaj już do łóżeczka jeszcze książkę poczytać, a jutro d samego rana mam maraton, muszę załatwić trzech klientów...więc z pracy z Wami nie popiszę, bo mnie nie będzie cały dzień.
 
Dobranoc Bzibzioku i powodzenia z maratonem:) U mnie jutro ostatni dzień "luzu" w pracy a od czwartku kociołek, że grafik pęka mi w szwach:/ i tak do końca czerwca (na tą chwilę).
 
heloł ;) witam sie z rana ;d
aż mi jakoś tak dziwnie jak sobie pomyśle, że wiecie juz jak wyglądam :D:D haha ;)

my dzisiaj z Majeną do Galerii na szpoing jedziemy ;d trzeba sie obkupić na wesele ;d
 
Dzień Dobry!

Kropeczko i Groszku super ze u Was kropeczki i groszki rosną :)

Dziewczyny powiedzcie mi, czy po ginalgin moze jakos zaburzac owu? i czy przy nim moze byc stala temp? bo od kilku dni mam tak Obserwacja cyklu - enpr.pl. Od jutra biorę feminelle (zgodnie z zaleceniami Pani dr co 2 dni).
 
Przyszłam się pożegnać....będę Was czasem podczytywać....moje starania idą w odstawkę...odebrałam wyniki męża i jest gorzej niż źle :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no::no::no::szok::szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-:)-:)-(

Żyć mi się nie chce!!!!!!!!!!!!!!


Życzę Wam szybkiego zafasolkowania...
 
reklama
Do góry