reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka od stycznia 2012.

Karola wiem co czujesz, ja też musiałam sie porządnie wyregulować lekami żeby było ok :) Z chłopami jeszcze szybciej to idzie 3 miesięczna kuracja antybiotykowa i będzie jak nowy :) Tylko dobrego urologa znajdzcie. Moja kumpela też miała problem. Mąż słabiuście nasienie miał... Podreperowali go i po odstawieniu leków zaszła w ciąże. Także głowa do góry :)

Groszku, a w którym Ty już tyg jesteś? Mi ginek powiedział, że przejrzymy dzidziola na wylot na prenatalnych w 12 tygodniu i wtedy moze ujawni czy jest chłopcem czy dziewczynką :)
 
reklama
Kropka a może wczesniej sie dowiesz ;d
mi sie wydaje ze ja wiedziałam wcześniej niz w 12, to jest mozliwe? :p haha bo w sumie to nie pamiętam ale na prenatalnych lekarz potwierdził to co widział juz wczesniej ze dziewczynka jest ;d
 
Karolka, nie wiem co powiedzieć, bo nie znam się za bardzo na tym ale skoro Kropka pisze takie pocieszające słowa to na pewno ma racje. NIe martw się, mam nadzieję, że po zawieszeniu staranek szybko do nas wrócisz.

Moja temperatura dziś zaszalała:)
 
Karola i ja znam mnóstwo pozytywnych historii i podleczeniu męża i zaciążeniu. Będzie dobrze :tak:

UJ mnie wczoraj zaczęło ssię po południu plamienie dzisiaj rano znowu troszkę więcej...myslę że to @ sie rozkręca...szybko coś ale tak czułam :-D tylko tempka skoczyła :szok: ale i obudziłam się na chwilkę na 1,5 h przed mierzeniem i zasnęłam nie wiem czy mam ją uzn ac za zaburzoną...
 
Królewno no coś Ty, nie no ja ide w 8 tygodniu, wiec wtedy to raczej nic nie bedzie widział,a potem w 12 więc pewnie w 12 tym jak coś.A kiedy gin przestaje robić usg dopochwowe a zaczyna przez powłoki brzuszne?
 
witam wszystkie

Karola będzie dobrze trzymam kciuki :))
kurcze a u mnie dalej temperatura stoi :( poczekam, ale już mnie szlak trafia myślałam ze owulacja była wczoraj wieczorem bo mnie tak zaczął jajnik boleć że usiąść nie mogłam i chyba jednak nie było
 
reklama
Do góry