reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Dziewoje czy wy też macie problem, żeby sobie kupić torebkę? bo ja już nie wiem ile ich oglądnęłam i nic mi się nie podoba. Już stwierdziłam, że chyba pojadę na wakacje i kupię sobie jakąś podróbkę. bo jedyne torebki które mi się podobają to kosztują swoje... :|
 
Zonqa, ja też bym chciała zobaczyć:)
Ciekawe czy o mnie to samo powiecie, jak zobaczycie mnie z krótkimi włosami, po rejsie na pewno będę miała zdjęcia, to wrzucę na FB:-D
Co do tych ćwiczeń na plaży to zobaczymy czy coś się uda:-D
No a @ przyszła jednak dzisiaj, chociaż raz moje prośby zostały wysłuchane dzięki temu owulację powinnam mieć jeszcze na łódce.
Czy ktoś widział listę??bo chyba muszę się na koniec przepisać.

Zonqa, dzięki błyskawicznie działasz:)Miło Cię zobaczyć:)
 
Ostatnia edycja:
Bzibziok, to super, że @ przyszła:) Czyli skończy się przed wylotem? I może jednak owu wypadnie w czasie kiedy jeszcze nie będziecie sami z siostrą:) A to oznacza, że może przywieziesz nam jakaś małą Sardynkę:)
 
Zobacz załącznik 467346

Wszystko w jak najlepszym porządku. Pęcherzyk bardzo dobrze umiejscowiony, po samym środku macicy. Wiek ciąży identyczny jak z suwaka. Za 3 tyg. kolejna wizyta i wtedy już serduch będzie biło-tak gin powiedział. Zapytałam czy istnieje możliwość pustego jaja. Mówi, że nie bo widzi zalążek ciałka żółtkowego czyli tego co odżywia zarodek. A jak jest ciałko to zaniedługo pojawia się zarodek :) Mam brać kwas foliowy i magnez, jak boli głowa to nie cierpieć i brać apap, moge też nospe i espumisan. Wzdęcia powoduje luteina, którą będę brała do 12 go tygodnia ze względu na tamto poronienie. W 12 tyg także będę miała prenatalne badanka. Z racji tego, że w lipcu zeszłego roku robiłam full badania, to powiedział, że teraz nie musze, dopiero w ok 9 t da mi skierowanie. Absolutnie żadnych witamin do 12 tygodnia nie wprowadzamy, bo to może zaszkodzić maluchowi. No i co do mdłości to jeszcze na nie czas, a jak nie przyjdą to po prostu jestem w odsetku szczęśliwców. Następna wizyta 12 czerwca :)
 
kropeczko jeszcze raz gratuluje ślicznej kropeczki:-D ale ładni sobie wybrałaś nick. pięknie na to patrzec, zakochałam się chyba w tej Twojej fasoleczce. trzymam mocno &&& żeb wszystko szło z górki. życzę Wam dużo zdrówka i samych szcześliwych i spokojnych 9 miesięcy. eh... pięknie fasolinkowo się tu robi:tak:
 
reklama
aaa miałam jeszcze o coś zapytac...dziewczyny jak to jest z tą szyjka przed okresem?? bo tak od jakiegoś czasu baczniej się jej przyglądam:-D ostatnio wydaje mi się, że była twarda i zamknięta. a dziś badałam to troche zmiękła i lekko się otworzyła. co to oznacza??
czytałam, ze niektóre z Was nie mogą jej czasem dosięgnąc, a ja tego nie zauważyłam żeby się tak uniosła. zy to normalne??
 
Do góry