reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Żanetka śliczny bąbelek oby rósł zdrowo.

U nas Fifi nadrabia chorobę i roznosi wszystko co się da. Zdrowy jest na 1000% bo takiego dzikiego szału dawno nie było:szok:
 
hej kochane:*dziękuję za wsparcie z Wami można konie kraść. widzę że u Nas FB szaleje jak cosik mam fb więc która chce mogę zaprosić do znajomych:)

Kropeczko śliczny bąbelek:)

hehe miałam nie mierzyć temperatury w @ ale fajnie się na nią patrzy góry doliny^^ wygląda jak szlaczek^^ wracamy do podstawówki :p
 
Ostatnia edycja:
Kropeczko, bardzo się cieszę, że wszystko u Was dobrze :) Piękna Kropeczka jest tam w środku :)
A mdłościami sie nie przejmuj... ja też narzekałam, że mnie to ominęło , nie wierzyłam że tam jest dzidzuś tak bez żadnych dolegliwości...a tu prosze... zobaczyłam go dziś znowu, całe 8 cm naszego dziecka fikającego w moim brzuchu :)
Jestem spokojniejsza bo wszystko jest ok i teraz wiem, że właśnie nleżę do grona szczęśliwców, które ominęły przykre dolegliwości 1 trym :)
No więc byliśmy na USG "genetycznym". Wszystko jest ok. Maluch ma wszystko co potrzeba, nóżki, raczki, nawet mózg widziałam ;) Nie mogłam się nadziwić, że taki jest juz duży i wszystko wyraźnie widać... jak połykał płyn, ruszał buzią, rączkami, wyprostował nóżki....aaaaa.... chyba zaczyna to do mnie docierać wszystko i już nie mogę się doczekać jak będę mogła go zobaczyć po tej stronie :) Pięknie było widać profil... usteczka wydatneka po tatusiu ;) hehe

Aaa.. i na dzień dzisiejszy wygląda "dziewczynkowato" :)
A Wy miałyście podane jakies przewidywania co do płci na etapie 14 tyg? Sprawdziły się?
 
no w końcu dotarłam z powrotem:)
jeszcze nam się na wycieczkę rowerową zebrało i tyle co wróciliśmy:)
Agatko dziękuję za zaproszenie na fb;) już odpalam stronkę i będę oglądać:)

Kropeczko, Groszki - ogromnie się cieszę, że u Was wszystko dobrze:)
 
Dzięki dziewczyny :)

Myniu ta czarna duza kropka to pęcherzyk, w którym mieszka dzidziuś, ale mało go jeszcze widać, bo ja malutki :p

Groszek super, że u was ok :) Ja nie mam mdłości i jakoś specjalnie parcia na pęcherz, troche mi się odbija i cyce coraz większe i spioch ze mnie
 
Ech Kropeczko śliczną masz kropunie:)Widać, że przygarnęłaś kropka:)
Myniu mi się @ prawie skończy w piątek będzie 4 dzień więc już spoko, a owulacja nawet jak będzie 17dc jak mi się zdarzało to i tak będzie piątek, a na łódce jesteśmy do soboty:-)
 
Ech Kropeczko śliczną masz kropunie:)Widać, że przygarnęłaś kropka:)
Myniu mi się @ prawie skończy w piątek będzie 4 dzień więc już spoko, a owulacja nawet jak będzie 17dc jak mi się zdarzało to i tak będzie piątek, a na łódce jesteśmy do soboty:-)

Więc wszystko dobrze się ułożyło tylko trochę tej świecy w parku szkoda:)

Aaaa jeszcze chciałam Wam napisać, że Bzibzioka i Sihaye wyobrażałam sobie dokładnie tak ja wyglądają a resztę z Was kompletnie inaczej:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
To masz nosa Myniu;)
A mi poza Agatką i Bzibziokiem nikt się nie pochwalił swoją osobą, szkoda:(

Ja dziś pierwszy raz w tym cyklu zmierzyłam temp:] oczywiście niziutka jak to zwykle na tym etapie:) będę mierzyć ją spontanicznie i zobaczymy czy mniejsze skupianie się na "temacie" pomoże;)
 
Do góry