reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

A jaki jej sens testowac w dniu miesiączki? nawet jeśli czujemy że ja dostaniemy... no ja jak narazie czekam :)
może sie doczekam na jutrzejsze urodziny prezentu kto wie ale w jakiej formie ... ?:p
nikt mi nie powie
 
reklama
grzanka :) będzie dobrze widzisz nie którym wychodzi już przed okresem innym w dniu a innym dopiero po tygodniu.... za pewno już nie długo się wszystko wyjaśni :)
 
Moni-ka, właśnie spojrzałam na Twój cykl, u Ciebie rośnie powoli, ale rośnie i jest już o 2 kreski wyżej od poziomu niższego :) U mnie był piozim niższy 36,30 potem wzrost:
-1 dzien- 36,35
2 dzień- 36,50 Ból jajnika jak zawsze przy owu+ śl.płodny
3 dzien - 36.25
4 dzień - 36.35
5 dzień dziś 36,35 i sama nie wiem...co to ma być ;)
Jednak według zasad...to jakby było po owu, bo jest wzrost o 2 kreski 2dnia , a potem 4 dnia jest 36,35...ale to dziwne bo raczej ten wzrost jest u mnie zwykle wyraźny a nie takie tyle o ile :/ Co sądzicie dziewczyny?

grzanka, czy mam takie wrażenie czy się troszke obawiasz zrobienia testu? :)
 
Ostatnia edycja:
Ja w 15dc byłam u mojej pani gin i wytłumaczyła mi,że ten pierwszy wzrost( u mnie właśnie w 15 dc ),to jest ten pik LH,dzięki któremu pęka pęcherzyk,potem jest spadek temp,a później już powinien być wzrost.
Tak to zrozumiałam.
 
Groszek w tamtym miesiącu powiedziałbym że to trochę dziwne ale w tym nic mnie juz nie zaskoczy jak spojrzysz na mój wykres od stycznie to zobaczysz jaki miałam ładny przyrost zaś w lutym po tym ja sie załamałam i zrobiłam focha na termometr i mierzyłam tylko z doskoku to na owu miałam podwyższona a ostatni tydzień to jak by termometr sie zepsuł cały czas 36.5. dlatego teraz juz z powrotem mierze bo to mnie strasznie zaciekawiło czemu to tak sie dzieje
monika masz racje do góry peka jest spadek i potem znowu do góry tak powinno byc i zostać do konca potem tylko teścik i dwie kreseczki :)
ale mam marzenia .... :)
 
Monika, no tak, ja tez czasem mam tak, ze jest wzrost potem spadek, a potem wzrost i juz tak do @. Teraz zaś mój "spadek" trwa juz 3 dzień :/ No chyba, że to jednak wzrost TYLKO o pół kreseczki, dziwny, bo zawsze mam większy
 
Monika, no tak, ja tez czasem mam tak, ze jest wzrost potem spadek, a potem wzrost i juz tak do @. Teraz zaś mój "spadek" trwa juz 3 dzień :/ No chyba, że to jednak wzrost TYLKO o pół kreseczki, dziwny, bo zawsze mam większy
nie wiem jak to jest ale mnie zaciekawiło dlaczego przed okresem mi temperatura poszła do góry co zawsze idzie na dół i odpowiedz jaką usłyszałam że jest wysoki poziom progesteronu jeszcze w organizmie i dlatego jest jeszcze wysoka może z owu to też ma coś wspólnego ze teraz jest jeszcze mało progesteronu a z dniem jak go będzie przybywało temperatura pójdzie do góry...
 
reklama
No nic, na razie nie ma paniki ;) Każe M rzucić okiem na to jak wróci. On ma lepsze oko;)
I poczekamy do jutra, jak bedzie wzrost to sie przestane smucić :)
 
Do góry