reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

a ja też z gór... i nie mam na myśli Krakowa... - pochodzę z okolic szczyrku, Wisły:D
i też uważam, że mamy piękne miejsca w pl i uwielbiamy jeździć na wszelkiego rodzaju wycieczki te bliższe jak i dalsze:) chyba nie ma regionu w pl w którym nie byłam.. a przepraszam w karkonoszach jeszcze nie miałam zaszczytu:)
na majówkę natomiast planowana jest praga, a w międzyczasie zakopiec - ale góry nie krupówki (ble) i Sandomierz:)

ale nam się tu wakacyjno-wyjazdowo zrobiło:) aż chyba "wyjadę" do ogródka roślinki obudzić po zimie;)
 
reklama
Bylam z malym u lekarza i tak jak przypuszczalam dostal antybiotyk do oczka ,mam mu zakraplac 4 razy dziennie przez 5 dni,no i zapytalam sie doktorka o badania hormonow i nie uwierzycie,bede miala je zrobione :-) lekarz kazal przyjsc w 21 dc takze 3 go kwietnia ide na pobranie krwi ....juz sie umowilam ...alez sie ciesze // tylko nie zapytalam czy mam byc na czczo ??? jak myslicie ???
 
Dzieki dziewczyny w razie czego pojde na czczo,pobranie bede miala o 10:20 takze tragedii nie bedzie,teraz czekam na faceta ,ma byc dzisiaj u nas ...poniewaz zmieniamy dostawce internetu // a tak mi sie spac chce :baffled:
 
Cześć :-) widze, że o wyjazdach mówicie... My do Wisły i Zakopca bardzo często jeździmy jest super. W tamtym roku w ciągu jednego dnia potrafiliśmy 22 km pieszo zrobić :tak:Polskie góry są piękne, naparwde!!!Gorąco polecam!!! Oczywiście, że na ciągłe wypady trzeba mieć kase tak jak Czarni napisała. Wiecie co w nd nie licząc przejażdzki bryczką, bo mój M powiedział, że mi to kiedyś obiecał i on płacił (tzn ja prowadze budżet domowy i dysponuje kasą, a opłatami wszytskimi zajmuje się mąż) za bryczkę 90 zł, obiad 70 coś plus napiwek no to liczmy 80, Wawel bilety 40 zł, kawa 2x, ciasto mąż, woda ja w Coffe Heaven 45 zł no i patrzcie ponad 200 zł :szok: To jest naprawde duzoooo

Dziewczyny a powiedzcie (uwzględniając oczywiście ilość osób w rodzinie) ile na samo jedzenie, śroki czystości itp bez opłat wydajecie miesięcznie? Ja staram się mieścić w 1500 (w tym płace za telefon), ale nie zawsze się to udaje -no ja jeszcze ok 150 zł na fajki wydaje
 
Sihaya ja kupowałam testy owu z allegro i owulacyjne są do nieczego...
Zawsze jedna kreska jest bledsza po @, w połowie cyklu itp ja robiłam po moinitoringu i wiedziaąlm, że owulka lada dzień będzie i co i blada kreska wychodziła... Lipa straszna te testy...
 
reklama
Do góry