reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Ale zazdroszczę.Darłowo,a właściwie Darłówko to nasze ulubione miasto,jeździmy tam co roku na wakacje.
W tym roku pewnie nie pojedziemy,bo od nas to prawie 700 km,ale w następnym na 100%
Ja nie lubie ani darłowa ani darłówka ogólnie jest tam szaro ponuro nudno.... jeździmy tam tylko do aquaparku i mój mąż na ryby kutrem z darłówka.... A jeszcze grosze mam wspomnienia jak rok temu pewien strasznie nie miły strażnik miejski wlepił nam 500 zł mandatu ;(
 
reklama
Widze ze temat Darlowka na topie ...moja rodzinka jezdzi tam co rok,a jesli uda nam sie dotrzec do PL w tym roku to mozliwe ze i my z rodzinka sie tam wybierzemy,bo musze sie przyznac ze to miejsce znam tylko z opowiadan rodzinki :zawstydzona/y:

Dzwonilam do przychodni mam wizyte na 10-ta,bede musial samo pojsc z malym bo maz nie dojedzie na czas a ja sie tak nie bardzo czuje,no ale zdrowie synka najwazniejsze :tak:

Sihaya mysle ze z testami szybko zaciazysz, czego Ci zycze:tak:

Agacynda fajnie miec takich sasiadow,tylko szkoda mi Anety ze tak zostala na lodzie :-(
 
Ja nie lubie ani darłowa ani darłówka ogólnie jest tam szaro ponuro nudno.... jeździmy tam tylko do aquaparku i mój mąż na ryby kutrem z darłówka.... A jeszcze grosze mam wspomnienia jak rok temu pewien strasznie nie miły strażnik miejski wlepił nam 500 zł mandatu ;(

uuu... to musiało zaboleć... :/
 
Edyta nie dziękuję;)

ja Darłówka, Darłowa nie znam, nigdy nie byłam i jakoś się nie wybieram;)
morze zdecydowanie wolę na południu (w Chorwacji to bym zamieszkała najchętniej), a u nas wybieram Mazury i góry;] nad Bałtykiem jedynie trójmiasto:)
 
Edyta nie dziękuję;)

ja Darłówka, Darłowa nie znam, nigdy nie byłam i jakoś się nie wybieram;)
morze zdecydowanie wolę na południu (w Chorwacji to bym zamieszkała najchętniej), a u nas wybieram Mazury i góry;] nad Bałtykiem jedynie trójmiasto:)
och tak trójmiasto chcemy sie wybrc na kilka dni tak blisko mieszkam a nigdy nie byłam na molo w sopocie :zawstydzona/y::no: masakra :D i do tego w gdańsku małpi gaj dla dzieci mogła bym przy nim zamieszkać :D
tak samo Kołobrzeg... dno strasznie jest tam miasto starych ludzi.... jedynie raz do roku słynny i lubiany sunrise festiwal och :) w tym roku chce znowu jechac :) przewidziane 3 dni zabawy festiwalowej i tydzien miastowej to jest to :) ale oprócz tego kołobrzeg jest straszny....
 
Słyszałam co nieco na temat tamtejszej straży miejskiej.

W Gdańsku mam brata,więc też tam bywamy
bo to są Ci młodzi co dobiero sie wrzerają i za byle co mandaty jak cholera..... Zazwyczaj na darłówko puszczają młodych z poznania.... Tylko zeby nikt tego zle nie odczytał.... Ja strasznie nie przepadam za poznaniakami.... przyjeżdżają do nas na wakacje i uwarzają sie za Bogów milionerzy w dupe kopani.... jak sie jeździ do mielna to aż sie odechciewa jak to łazi po całym chodniku pijane nawet cie nie przepości tylko ty mu masz z drogi schodzić.... Rozwalają wszystko a dyskoteki to przez nich burdy sie robią.... grr.... nie lubie takich ludzi....
 
Basia dostalam priv dostalam... Ale ja sie fatalnie czuje. Niedobrze mi jak jasna chole*a... I chyba sie jeszcze przeziebilam bo spalam z otwartym oknem.
 
reklama
hej dziewczyny
ja uwielbiam morze tylko my jeździmy w okolice Dźwirzyna ostatnio Rogowo ( plaża zamknięta tylko dla ludzi z ośrodka - super przy małym dziecku!) no i byliśmy sami więc ogólny brak jakiś super dyskotek i barów nam nie przeszkadzał bo z kim bym Oliwie zostawiła, moja mała wieczorami narzeka że ją głowa boli w skroniach muszę chyba pójść do lekarza z tym,
a mnie jajniki bolą i ciągnie w dole brzucha jak na @ sama nie wiem co o tym myśleć szyjka wysoko, a śluzu nadal mało i mleczny ;-( wczoraj wieczorem powiedziałam do męza że nie ma spania bo obowiązki wzywają hehe wprawdzie nie był to maraton sexualny ale cel osiągnięty tylko jakoś mi głupio było i spytałam czy nie czuje się jak byk rozpłodowy ale on że nie kocha takie szybkie numerki ehhh facet
a dziś przyszłam wcześniej do pracy musiałam od rana dzwonić rezerwować Centrum Nauki Kopernik i oczywiście nawet nie udaje mi się połączyć, komunikat połączenie nie może być zrealizowane ;-( a widze na stronie jak schodzą miejsca w dniu którym chciałam rezerwować i sie wkurzam bo jak dzowniłam jakiś czas temu to łączyło i automat mowił którym sie jest w kolejce wprawdzie pół godziny czekania ale zawsze się połączyłam
czyli nasza grupa wycieczki szkolnej bedzie musiałą czekać w kolejce zanim wejdze ehhhh
i oczywiście czyja wina? moja haha tak to jest jak sie jest jedynym pracownikiem w małym biurze podróży ;-(
 
Do góry