reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka od stycznia 2012.

Dziewczyny
Podsumowanie Mgielki i jej męża nie zasługuje nawet na komentarz, bo mówi to tylko o tym jakimi ludźmi są tak naprawdę. Szkoda tylko, że nie pamięta jak pisała o swoich staraniach i rozczarowaniach, chorobach, obawach itp. Skoro masz takie poszanowanie dla dziewczyn które nie mogą mieć dzieci to może załóż swój temat wszystkowiedząca Mgiełka i tam udzielaj swoich mądrych rad. Pamiętaj tylko, że to co dajesz innym od siebie wraca do Ciebie z nawiązką. Nie musisz tu nikogo lubić ale szanować wypada.
A jeśli chodzi o moją osobę to jak widać zarejestrowana jestem od mniej więcej roku a nie od wczoraj, edycja profilu to coś innego.
A Wy kochane dziewczyny - staraczki nie rezygnujcie proszę z forum bo czytanie Waszych wypowiedzi niejednokrotnie dodawało mi sił. Co rano pierwszą czynnością jaką robiłam było sprawdzenie co u Was słychać, jak temperaturki, testy, samopoczucie. Wiele razy śmiałam się z Wami, wzruszałam i przeżywałam Wasze sprawy. Trzymałam kciuki za testujące i starające, za badania i ich wyniki. Więc zostańcie!!!!!
Anulk@ liczę na wsparcie w działaniach o dzidzię z Twojej strony, na resztę dziewczyn też !!!!
 
reklama
Ania :) i Anulka:) Witajcie !
Dobry duch forum wciąż jest i będzie ! Więc do roboty, klikamy klikamy ! By nie spaść na 2 stronę - helooołlllll

Ja postaram się Was nadrobić od mojej nieobecności, ale tak naprawdę w pełni możliwe to będzie za 2 tygodnie
trzymta sie babeczki, lecę na zatokową wizyte
 
No i sie porobilo.
Mam tylko nadzieje, ze wqtek nadal bedzie tak intensywny jak byl. Ja jeszcze kolo 3 tygidni i znowu do staranek, juz testy owulacyjne czekaja. Lekarz mi pow. ze w tym cyklu i tak peenie owulki nie bedzie i najlepiej zaczac starania od przyszlego cyklu ale wszystko mozliwe ;-).
 
To wtrącę swoje trzy grosze chociaż pewnie nikt tego nie przeczyta bo wszystkie pouciekały. Jedne w jedną stronę, drugie w drugą.
no i nie wiem jak napisać żeby nei zostac źle zrozumianą... ale rozumiem Lalusię nie chodzi o wyganianie zaciążonych tylko o to że na naszym forum tematu starankokwego już nie było. I nie dlatego że jak to napisała Królewna na Waszym nowym wątku "od jakiegoś czasu juz widać było na forum tą niechęć, staraczki mało sie udzielały.. to chyba było nieuniknione" po prostu staraczki się nie udzielały bo tematu starankowego już nie było, powoli kolejne zaczęły się zniechęcać i przestało nas tam ciągnąć aż tak mocno...przynajmniej ja tak to widzę ze swojego punktu widzenia. A ostatecznie przekonało mnie o tym jak napisałam o becie nieciążowej i zareagowały tylko dwie dziewczyny...
Zauważcie, że nawet od bardzo dawna żadna nowa staraczka do nas nie dołączyła, bo tu się o staraniach już nie pisało... anie pisało się nie dlatego, że starające nie chciały pisać tylko jakoś tak nie było jak się "przebić"
A co do afery to myślę, że wyszła dlatego, że Mgieła powiedziała słowa nawet nie tyle raniące, bo ktoś taki nie jest w stanie mnie zranić, ile durne, głupie,po prostu obrzydłe. A żadna z dziewczyn nie zareagowała na nie, tylko ignorowała. No i tu też ja rozumiem, że to dlatego, że nie chciałyście robić między sobą konfliktów no ale czasem są takie sytuacje, że trzeba powiedzieć co się myśli i opowiedzieć się po jakiejś stronie... bo własnie takie jest życie, nie da się całe życie ignorować niewygodnych sytuacji
Mnie np bardziej zranił ten fakt braku reakcji niż same durnoty Mgiełki. No i tak... Ja Was bardzo lubię (ogromną większość ;-) ) i chętnie pozostanę w kontakcie. Mamy fb, ja mam wykres na enpr, tam też jest priv jakby co:)
Mam naprawdę ogromną nadzieję, ze zostanę dobrze zrozumiana przynajmniej przez te z Was które lubię i szanuję.
 
Ostatnia edycja:
Myniutku ja rozumiem i najchętniej to bym klikała i tu i tam:) bo i z jednymi i z drugimi się zżyłam i na jednych i drugich mi zależy:) i do nikogo nie mam żalu.. chciałabym tylko, żeby ten wątek nadal istniał...
 
Ostatnia edycja:
No to ladnie kazdy strzelil focha.
Dziewuchy piszcie ...
Myniu a Ty kiedy do swojego S lecisz? A balkon zrobiont dla Fiska?
 
Witam się po długiej nieobecności :)

Odnosnie sporu - nie wiem czy mozna kogos poznać i oceniać jego charakter po tym jak pisze ale rzeczywiście mgiełka jest osobą, która dużo bierze, a mało daje na tym forum. To chyba nazywa się egoizm :).
Natomiast bez sensu aby ktokolwiek miał rezygnowac z tego forum. Te kobitki, które sa w ciąży i które urodziły są dla nas starających skarbnicami wiedzy i dowodem, że każdej z nas może sie uda zafasolkować. Rzeczywiście ten watek ostatnio zrobił się bardziej zaciązony niz staraczkowy. Ja rozumiem radośc dziewczyn, które juz noszą pod sercami swoje maleństwa i cieszę się razem z nimi ale trzeba też rozumiec i wspierac dziewczyny starające się !!!! :tak:

Nie wiem czy to kogos interesuje ale ja mam ostatnio ciężkie dni, moje chore dziecię miało napad padaczkowy, ostatni był 1,5 roku temu i za każdym razem walczy o życie. Teraz jest juz lepiej (oby nie zapeszyc ):)
I tak prawdę mówiąc przez chwile odechciało mi się starań...ech :(
Spróbuje Was doczytać ;-)
 
Anulk@ dziękuje za to co napisałaś :* cieszę się bardzo, że Tobie się udało życzę spokojnej ciąży :tak:
*Ania życzę powodzenia w staraniach mam nadzieje że szybko uda Wam się osiągnąć ten wymarzony cel w postaci fasolki :tak:
Jillka chętnie poproszę na 1 czerwca słoneczko i żeby było ciepło bo mam suknie na naramkach z delikatnym szalem ;-)
Marzen mam nadzieje, ze z synkiem już lepiej, trzymam kciuki kochana żeby wszystko było ok :tak:
życzę miłego dnia :*
 
reklama
Asitko ooo matko to juz za tydzień Twój wielki dzień :-) Juz od wtorku ma być cieplutko więc na pewno pogodę będziesz miała super &&&&&&&
 
Do góry