reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka od stycznia 2012.

Anke no wlasnie, nikt nie ma prawa tak sie poczuc a kazda swieza Mamusia i zaciazana staraczka sie tak poczula. dlatego ja jestem za tym by przeniesc sie do watku wyzej wymienione, staraczki ktore chca niech tez sie tam przeniosa, zeby nie bylo wojny. Anke zapraszamy :))
 
reklama
no cóż... no to i ja się przenoszę :( i powiem tylko, że aż się popłakałam... odkąd tu jestem, czyli od prawie samego początku tego wątku dziewczyny fasolkowały i nawet mi na myśl mi nie przyszło, żeby je "wypraszać".. cieszyłam się ich szczęściem.. myślałam, że jak ja zaciążę będzie podobnie...

Do kilku dziewczyn na pewno pozwolę sobie pisać na priv lub fb żeby spytać co u nich, jakie szanse, żeby przesłać fluidki...

Resztę pozdrawiam serdecznie, życzę z całego serca fasolinek i gorąco wierzę, że uda Wam się tak jak mnie.
moja ostatnia tu porcja fluidków:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Powodzenia:*
 
Kurcze dziewczyny trochę za daleko to zaszło... I Mgiełka (oraz jej mąż) nie powinna pisać w ten sposób o staraczkach, bo to bardzo nie fair. Sama się starała tyle czasu i wie jaki to ból chcieć dziecka, a nie móc go mieć. Tak samo walczyła jak każda z Nas o dziecko, a teraz kiedy się udało to już zapomniała i poniża. Nieładnie... I Laluś nie powinna pisać, że ten wątek to nie staraczkowy. Może i jest tak, że to ciężarne piszą najwięcej, ale ostatnio staraczki się prawie nie odzywają i wątek by umarł. Mynia, Sailor, Różniczka, Bzibziok, Laluś, Marzen, Czarnooka, Anke piszcie- sprawcie, żeby na starankach było więcej staranek i nie narzekajcie:**** Brakuje Was tutaj:) Jedynie Asitka działa prężnie:) Ja na razie staraczką nie jestem... Jeszcze 4,5 cykla... Domik, Agnieszko, Pianko, Królewnozmarcepana, Noelle, Gosiak, Agacyndo, Sihayko, Mgiełko Wam się spełnioło mrzenie, które i my mamy. Dlatego dajecie mi nadzieję i Was tu bardzo potrzebuję. Bez Was to forum już nie będzie takie... Kurcze przecież my tu jesteśmy jedną wielką rodziną. To się nie może tak skończyć... To są kochane moje tylko gorsze dni i mam nadzieję, że przetrwamy:)))
 
no i się porobiło :no:
Gosiak gratuluje córci :tak:
Agnieszko i Pianko śliczne synusie :tak: odnośnie sukni przyszła, pasuje wrzucę zdjęcia z ślubu robione przez amatora bo jednak fotografa nie mam ale co tam ale nie wiem czy Wy je zobaczycie :-(
Sihaya dzięki za fluidki mam nadzieje że u mnie drożność zakończy się tak samo jak u Ciebie :tak:

Dziewczyny myślę, że dziewczynom starającym nie chodziło o to, że tu jesteście tylko, że dużo mówi się o zafasolkowanych i mamusiach a już mało o tych co się starają, a nie o to, że wym im przeszkadzacie

MGIEŁKO powiem a w sumie napisze tylko jedno bardzo zabolało mnie stwierdzenie Twojego męża bo to nie moja wina, że nie mogę zajść w ciąże :-:)-:)-( i mogłaś sobie odpuścić wpisywanie tych słów na forum
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny my się nie rozumiemy i się nie zrozumiemy nigdy. Wszystko się zmieniło. Kiedyś Laluś w żartach napisała,że wątek zrobił się ciążowy to ją zjechałyście. Na nasze wpisy staraczkowe nikt nie odpisywał. Zerowa beta Myni przeszła bez echa...TO JUŻ KONIEC. Na pewno znajdziemy swoje miejsce ale nie tu. :no:
 
Sailor skoro Nam zaciązone uciekły to chociaż wy zostańcie... Swoją drogą widzę owu:) Trzymam kciuki:)
 
Cześć dziewczynki ;-)

Poczytałam troszkę i widzę, że niezłe bagno się tu porobiło :-( W każdym bądź razie pozdrawiam wszystkie, które mnie pamiętają i przesyłam starającym się moc fuidków (już ostatnich, bo ja za 1,5tyg. idę się rozpakować) :-)
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Buziaki ;-)
 
reklama
Isis pamiętają:) Nawet ja, bo już wtedy Was podczytywałam:) Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Gabrysia:)
 
Do góry