reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Czesc kochane testowalam i wyszla bladzioszka ,widoczna pod swiatlo...ale taka sama gruba jak testowa ,czyli musze jeszcze poczekac kilka dni i zrobie nastepny i zobacze czy kreswczka robi sie bardziej widoczna :-)
 
Czesc kochane testowalam i wyszla bladzioszka ,widoczna pod swiatlo...ale taka sama gruba jak testowa ,czyli musze jeszcze poczekac kilka dni i zrobie nastepny i zobacze czy kreswczka robi sie bardziej widoczna :-)


O bladziocha ale to zawsze widoczna kreska :)


Jejku ale przybywa II-kreskowych staraczek :)


Kochana trzymam za Was wszystkie kciuki by te bladziochy były mocne :):):):)
 
Karola buziak :***

Czarni ja w ciazy mialam normalne krwawienie ktore trwalo 7 dni ...takze wszystko jest mozliwe.

Co do prowadzenia listy to widocznie jestes dobra duszyczka skoro tylu dziewczynom sie udalo :-)

Ja z testem poczekam do piatku,i zobaczymy co bedzie :-pa wizyte w szpitalu odwolalam :tak:
 
Czesc kochane testowalam i wyszla bladzioszka ,widoczna pod swiatlo...ale taka sama gruba jak testowa ,czyli musze jeszcze poczekac kilka dni i zrobie nastepny i zobacze czy kreswczka robi sie bardziej widoczna :-)


Super, cieszę się bardzo :))) to teraz czekamy na ciemniejsze kreski, żebyś pochwaliła nam się tutaj :)
 
Dziewczynki zobaczymy jak to bedzie :tak: licze na to ze sie udalo ale do konca sama nie wiem,z Alanem tez mialam taka bladzioszke w dniu @ dopiero kilak dni po terminie wyszla mi ladna kreska ,achhh teraz to dni beda mi sie dluzyc :zawstydzona/y:
 
reklama
No właśnie Czarni może jeszcze nie wszystko stracone skoro to plamienie?
Ja na temp. niestety się nie znam, nie mierzę w ogóle bo zwykle mam niską temp. nawet przy przeziębieniu jak czuję się podgorączkowo to mam zwykle 36,6-36,7 max (elektronicznym, rtęciowym może by było więcej, nie wiem).
 
Do góry