reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Wesoła Kobietko - Gratulacje dla kolejnej przyszłej mamy bardzo się cieszę....widzę że to wszystkie z Was zaskakuje :-D:-D:-D:-D:-D

A ja wpisze się na listę tylko jaką datę???? skoro takie nieregularne cykle są:eek: przed ciąża miałam co 26 dni jak w zegarku a teraz???
Jestem teraz w pracy ale zaraz się położę strasznie mnie boli brzuch muszę wziąć jakąś nospe :-:)-:)-(
 
Wesoła Kobietka gratulacje :) chociaż jedyna dobra wiadomość dzisiaj :)
Kropka co do twoich pytan i chyba groszka bo sie juz pogubiłam na początku czyli bardzo dawno miałam monitoring ale go zaprzestałam ze względu na nieregularne wtedy cykle i to było już beznadziejne a potem nawet o tym zapomniałam he he :0 a co do clo nie wiem czy on może mieć wpływ na mnie.... czy na coś tam co pisałaś... bo pierwszy raz clo brałam rok temu w styczniu i w lutym i dopiero teraz w marcu pierwsza dawka

ja także gratuluje kolejnej mamusi - ależ robi się czerwono na liście :)

a a propos pytanek wcześniej to ja bym Czarni na Twoim miejscu poprosiła gina o jeden cykl monitoringu bo może z tym endometrium coś nie teges i trzebaby nad tym popracować, żeby dobrze przyrastał bo wtedy komórka ma większe szanse na zagnieżdżenie, natomiast clo ładnie Ci "podrasuje" pęcherzyki do pęknięcia :)
Ja jechałam 2 cykle na clo i metformaxie (jak się okazało metformax spokojnie starczał) ale problem okazał się w pękaniu pęcherzyka, tak więc zastrzyki z pregnylu co mało co poskutkowało bo w końcu zdiagnozowano mi PCO (stąd moje mega nieregularne cykle). W każdym razie przynajmniej wiedziałam w czym rzecz bo endometrium zawsze było ładne (chociaż tyle...). Tak więc polecam monitoring bo parę rzeczy może wyjść i wreszcie spróbować wyleczyć to, co jest głównym problemem kiedy badanka wychodzą ok.
Przepraszam za ten wywód ale chcę tylko pomóc bo sama kombinowałam, gdy już ręce mi opadały przy kolejnym negatywnym teście a mój gin stwierdzał, że trzeba czekać aż się wszystko samo ureguluje!
 
2 tyg. wydają mi się teraz wiecznością ;) a Ty Crazy idziesz na betę?

Nie idę... Czasem mam wrażenie że oni nie wiedzą o czym mówię... Chodzi o to że oni to nie robią takich badać praktycznie.. No chyba że się jest pod prywatną opieką ale to jest tylko dla bogaczy... Do 12 tygodnia nie uważa się tu ciąży:baffled: jak coś się dzieje to trzaba ich błagać żeby Cie gdzieś wysłali:-(
 
Gratuluję kochana II kreseczek :)


Współczuję tym co dostały @... staramy się dalej kochane staraczki :-):-):-)


Ja po ostatnich zawirowaniach to nawet pewna nie jestem czy dobrze wyliczyłam następną @ no cóż pozostaje nam czekać :)


My też zobaczymy II już nie długo skarby :)
 
Ale super wieści Wesoła Kobietko gratulację teraz jesteś jeszcze bardziej zapewne wesoła i latasz nad ziemią z radości:-D


Jak miło widzieć tak dużo koloru czerwonego :tak: Szkoda że u mnie nie zapowiada się szybko na upragnione starania:-(

Życzę miłego dnia wszystkim i czekam na kolejne wasze dobre wieści:tak:
 
reklama
Edytko testowałaś?
nie uważacie ze to dziwne? zaczęłam prowadzić wykres od tego miesiąca internetowy bo mam jeszcze swój w kalendarzyku i tak od tamtego poniedziałku do piątku temperatura 36.5 w sobotę 36.6 niedziela 36.7 i przylazła małpa a dziś prawie 36.8 przecież to powalone :D i do tego nie mam normalnego krwawienia @ tylko plamienie i to takie jak każda z nas ma po zakończeniu okresu...
 
Ostatnia edycja:
Do góry