reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Wesoła idź na betkę za 2 tygodnie, ale jeszcze zrób teściora wcześniej dla mocniejszej krechy drugiej :D:D:D:D

Kropka przyjdzie i na nas czas :d My też będziemy miały dwie krechy jak ta lala, tylko trzeba się odblokować. Ja staram się nie myśleć w ogóle o Dzidzi...
 
Wesoła Kobietka gratulacje :) chociaż jedyna dobra wiadomość dzisiaj :)
Kropka co do twoich pytan i chyba groszka bo sie juz pogubiłam na początku czyli bardzo dawno miałam monitoring ale go zaprzestałam ze względu na nieregularne wtedy cykle i to było już beznadziejne a potem nawet o tym zapomniałam he he :0 a co do clo nie wiem czy on może mieć wpływ na mnie.... czy na coś tam co pisałaś... bo pierwszy raz clo brałam rok temu w styczniu i w lutym i dopiero teraz w marcu pierwsza dawka
 
normalnie dostałam oczoplonsu od oglądania ciuchów na allegro :-D wiec nie jestem w stanie już normalnie funkcjonować idę do łóżeczka moze odeśpię tą małpę co przylazła :eek:
Wesoła jeszcze raz gratulacje wielkie :tak:
pa dziewczynki moje :happy:
 
reklama
Do góry